zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Przyroda

Czy biedronki azjatyckie spożywają ludzkie mięso?

~Jim Jon | 18 października 2017 18:47:06 | kategoria: Przyroda, Owady

• G+
  • Facebook

Jak się przed nimi chronić?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
harmonik

Nad Grabią wczoraj w centralnej Polsce. Ładnie prześwituje jesienne Słonko, no nie?

harmonik | 18 października 2017 03:04:27 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Gdyby się komuś nie ukazywała marnej jakości animacja, to daję adres URL.

Ostatnia aktualizacja: 18-10-2017 04:58:27
0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
harmonik

Gdzie się podziały harmonijne stworzenia mobilne z centralnej Polski?

harmonik | 17 października 2017 23:10:57 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Czyżby nieharmonijni, patologiczni ludzie wymordowali je prawie wszystkie? Jeśli się komuś nie wyświetla animacja, to daję do niej linka z adresem URL.

Popatrzcie się na niebo i na wodę. Czyżby się ruszały, czy mi się zdaje?

Nad Grabią w woj. łódzkim, 30 km od Łodzi i Bełchatowa.

Ostatnia aktualizacja: 18-10-2017 01:42:12
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Koksanka

Referat z ochrony środowiska, pt. Zasady ochrony środowiska

Koksanka | 17 października 2017 12:27:59 | kategoria: Przyroda, Ochrona środowiska

• G+
  • Facebook

Wszędzie znajduję zasady prawa ochrony środowiska... a to chyba nie o to chodzi... Jakieś sugestie czego powinnam szukać?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Cieplutka dzien kolejny aż radość człowieka bierze jak tak słonko grzeje xd

~Gość | 17 października 2017 12:05:40 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Ptaszki śpiewają ładnie na drzewach ,motylki fruwają nawet biedronki widziałem jak chodziły to nie jest źle aż się żyć chce ,nawet jak się myśli o tych problemach i same zmartwienia ale się popatrzy na to słońce jak grzeje jak latają sikorki i wróble na jodlach ;) miło jest i spokojnie ładna pogoda idealna na grilla albo grzyby jak są jakieś w lesie albo na ryby ;) no i się żyje kotki biegają i lowia myszy no i jest radość a nie ten deszcz i zachmurzenie ;) teraz to sobie mogę na tarasie posiedzieć bo nie ma ulewy .A tak to cały zeszły miesiąc chorowalem i byłem w domu bo aby te deszcze były i ciągle lało co kilka dni pochmurno :/ no miło że w połowie października mamy taka pogodę co smutno że to może być tylko parę dni i znowu będzie deszcz albo ulewy :( ale i tak się cieszę że taka pogoda jest .

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
harmonik

Dziś w centralnej Polsce opalałem sę 2 godz. moją metodą prostopadłą, chodziłem i jeżdziłem rowerem na letniaka do 18-ej. Sondaż

harmonik | 16 października 2017 18:52:47 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Innych takich letniaków nie spotkałem. Dopuszczałem, że jeszcze będzie pogoda do opalania się. Chcielibyście, aby i reszta moich oczekiwań się spełniła?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 16-10-2017 18:53:27
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
iguana iguana

Pozdrowienia od Ofelii

iguana iguana | 16 października 2017 16:33:25 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Na spotkanie huraganu wyjechaliśmy w samą porę: rzeczywiście, był jazz! W drodze powrotnej juz się uspokoiło, wyszło nawet słoneczko, które świeci do tej pory...
* * * 
Ulice były puste. Zero ludzi, czasem przejechał jakis samochód. Szkoły sa pozamykane, wiele firm też nie pracuje. Na szczęście stacje benzynowe pracowały, więc - na wszelki wypadek - dotankowałem samochód, bo nie wiedziałem ile przyjdzie mi jechać. Jak się później okazało - słusznie!
Na głównej drodze było znośnie, choć czasem trzeba było jechać slalomem między zwalonymi drzewami:

Ciąg dalszy w wątku.

Ostatnia aktualizacja: 16-10-2017 16:34:07
0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz

Piękna pogoda aż sie żyć zachciało jak tak jest na dworzu ;) normalnie u mnie 21 stopni i lekki wietrzyk .

~Gość | 16 października 2017 13:57:02 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Super nawet mała jaszczurka przyszła do mnie koło drzwi sobie siedziała ale to taka maciupka taka tyci tyci ;) do tego ptaszki latają i ćwierkają wrobelki i sikorki ,co dalej lekki wietrzyk aż miło nawet sąsiad obok co mieszka wyjechał traktorem w pole zaorac bo ciepło .No aż się żyć chce jak taka ładna pogoda jest jak w sierpniu .Nawet wszystko żyje motylki latają nawet muchy xd no owadów już ostatnio nie wiedziałem a dzisiaj początek tygodnia i latają ptaszki po sosnach wszystko widać się jakby odrodziło do życia .Nawet sobie wyszedłem na taras posiedzieć bo pogoda piękna to szkoda w domu siedzieć ;)...

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
iguana iguana

Ofelia w progu...

iguana iguana | 16 października 2017 11:03:37 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

No i Ofecia przybyła. Troche wieje za oknem, ale szału nie ma. Met zmniejszył rano prognoze wiatru ze 100 na 70 km/h. Inna rzecz, że w mieście az tak nie wieje, jak nad oceanem...
W sieci znalazłem zdjęcie z przygotowań na powitanie Ofelii:

I drugie, z wczoraj: około 100 surferów czekało na oceaniczne fale:

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Dlaczego skorupa ziemska na lądach jest grubsza niż w oceanach?

~dwa kilometry | 15 października 2017 22:40:25 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Dlaczego nie ma zbliżonej grubości?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 203,4 pkt elsieelsie
  2. 2 65,0 pkt ptakwodnyptakwodny
  3. 3 60,8 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 56,3 pkt collins01collins01
  5. 5 51,0 pkt tadziotadzio