zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Przyroda

Radomiła

Pająków się niektórzy brzydzą...a żab?

Radomiła | 28 sierpnia 2015 23:17:29 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wczoraj wyciągnęłam małe żabki i żabulca z beczki, która jest w ziemi w dziurze.Wydawało mi się, że nie dadzą rady wyskoczyć same. Też byście wyciągnęli?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedz
arinkao

Co to jest ?

arinkao | 28 sierpnia 2015 22:53:29 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Byłam w zoo i tak sie zagapiłam że nie przeczytałam opisu. Jak myślicie, co to za zwierze ?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
kotek11350

piesek

kotek11350 | 28 sierpnia 2015 15:33:53 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

mam pieska który ma 5 lat mieszanca i ten pies wszystko liże poduszki kordła i nie wiem co jest grane pomuście bo nie wiem czy coś jej brakuje 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Jeż

~Jezozwierz3560 | 28 sierpnia 2015 14:39:41 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ile lat żyją jeże???

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
ata-ata

Czyz koty nie sa inteligentne?

ata-ata | 26 sierpnia 2015 18:23:11 | kategoria: Przyroda, Koty

• G+
  • Facebook

https://www.youtube.com/watch?v=oZMcsXpdtJE

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 34
odpowiedz
ngnnk

Czy macie groźnego psa ?

ngnnk | 25 sierpnia 2015 19:56:40 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

MrugnięcieŚmiech

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz

Piach, wszędzue piach, skąd on się wziął ten piach?

~latający rybiarz | 25 sierpnia 2015 14:02:20 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Gdzie się nie ruszyć pełno piachu i nie chodzi mi o plażę.

Jadę przez las na rowerze i pełno piachu. Na ulicy gdy słoneczko przygrzeje, to unosi się piach. Piach we włosach, skarpetach i majtach.

Skąd się wziął piach, że jest go aż tyle?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
TuSsiaX

Moj kociak ma pchly.

TuSsiaX | 24 sierpnia 2015 15:25:49 | kategoria: Przyroda, Koty

• G+
  • Facebook

Mój kot ma 2tyg i ma pchly i czy jak go posmaruje drożdżami to one znikną? Znacie jakies domowe sposoby na wytępienie pchel. Czy jak kociak dorosnie i go wykąpe to one znikną? Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Dlaczego niemowlęta miauczą jak zarzynane koty?

~sobmrero | 23 sierpnia 2015 17:32:40 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

lub bo nie wiem, który wymyśliło pierwsze:
Dlaczego koty kwilą jak zarzynane niemowlęta?

Czasami w nocy przez okno słyszę taką kocią muzykę, którą łatwo pomylić z dziećmi.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

proszę o pomoc !

~gfdcdfghhg | 22 sierpnia 2015 18:34:51 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

Miałam psa rasy golden retriver był psem agresywnym był moją miłością ukojeniem bólu jaki spowodowała mi szkoła z nią czułam bezpieczeństwo zaufanie miłość  .. nie raz doszło do pogryzień jakie wyrządziła choć raz doszło do poważnego ugryzienia w nos u mnie – została z mojego powodu. Ale to co zrobiła nie tak dawno w tym roku i co jeszcze w sercu czuję  biednemu kotkowi nie dało się wybaczyć. Dlatego już jej nie mamy . Miałam trzy zwierzaki- psa i dwa koty z tego został jeden kot tydzień minął nie miło jak i Wielkanoc .    

Jeszcze przed Wielkanocą wzieliśmy psa ze schroniska –Alma (cierpiała na chorobę dlatego jeszcze nikt jej nie wziął ) moja mama wzięła ją na ręce w których już została chodzi mi także o to że jest za moją mamą zawsze jest przy niej itp. ona miała być moim przyjacielem i zawsze być przy mnie jak Lisa ale jak widać znalazła sobie lepszego przyjaciela było mi smutno bo nie miałam jakby psa ale został nam kotek który chętniej wracał już do domu najwyrazniej wyczuł jaki to pies… w czerwcu na ulicy znalazłam kotka który jest najlepszym moim przyjacielem wraz z tym drugim kotem…          Teraz i  nie od dawna pragnę psa rasy owczarek niemiecki  - jest to pies obronny ,przyjaciel, jest dużym psem i kochanym ….  dużo wiem o tej rasie mam dużo zakupionych książek o tej rasie  które mówią w jaki sposób poradzić sobie z psem w ten sposób na pewno unikając szkody  …

Mojego taty argumenty są proste na które nie ma rozwiązania a mianowicie moim zdaniem i zdaniem książek wszystkich problemów z psem można uniknąć (chodzi mi o problemy-argumenty które dał mi tatko do zrozumienia) … mamy dość zwierząt co znim w wakacje itp. i jak wyżej wspomniałam ma pewnie satysfakcje co do podobnej sytuacji.    Bardzo jestem tym przejęta przedstawiłam parę razy tą sprawę pod wrażeniem 0 % zrozumienia a także było dla mnie to łatwym zranię ciem mnie  wychądzać z pokoju odrzucając moje wnioski … Zaczęłam czasami z nerwów wymiotować  mam także wrażenie że nie widzi moich starań nawet jak się ciężko uczę siedzę w pokoju i płacze ale uczę się a tatko mówi że bez czynie w telefonie …            Mama jak to mama tata się nie zgadza to co ma mówić … Mam satysfakcje że chyba nikt mnie nie słucha oprocz mojej przyjaciółka która probowała mi pomóc ale to nie zadziałalo …

Teraz będę chodzić do innej szkoły w Gdańsku a nie Tczewie (gdzie mieszkam) i w takim razie w dni szkolne będę mieszkać w Gdańsku u babci (która tam nie mieszka tylko w Kartuzach więc mieszkanie puste ) z dwoma pokajami i kuchnia piszę dla tego to że 1 pies mógłby być w kuchni kotek w pokoju a pies drugi w drugim pokoju ale mama mówi że utrzymać mieszkanie i psa i wychować ja osobiście zajme się kosztami i wychowaniem .  

Jestem zderiezontowana i nie wiem co począć  niektórzy mawiają że ,, wydaje mi się, że Ty w tych zwierzakach szukasz przyjaźni, której nie odnajdujesz w relacji z ludźmi” i to tak naprawdę prawda ktorej pewnie rodzice nie zrozumieją. na razie nie ma miejsca na mnie w świecie ludzi ale wiem to że u zwierząt mogę szukać tego co  nie znalazłam  u ludzi i na pewno nie znajdę krzywdę   .

Proszę o pomoc wszystkim bardzo dziękuję i to bardzo !

ps. bardzo przepraszam że takie to długie ale to część smutku jaki mam w sercu !

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 74,4 pkt kaziu_61kaziu_61
  2. 2 59,5 pkt collins01collins01
  3. 3 41,2 pkt MalitaMalita
  4. 4 28,1 pkt birbantbirbant
  5. 5 27,4 pkt WoolfixWoolfix
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów