zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Przyroda

magno

Słyszeliście???

magno | 22 maja 2015 09:19:47 | kategoria: Przyroda, Rośliny

• G+
  • Facebook

Właśnie przed chwilą słyszałam reklamę, mężczyzna pytał kobiety: Jak pani to robi, że ta trawa jest taka soczysta???Wystawiony język Ciekawe czy to królik że jej próbował, znaczy tej trawyWyluzowany. Brzoskwinia jako owoc bywa soczysta, ale trawa???

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 44
odpowiedz
Catbert

kupsko

Catbert | 21 maja 2015 18:56:38 | kategoria: Przyroda, Koty

• G+
  • Facebook

haha, nie dla ludzi o slabych zoladkach...
wiec mam problem, tym razem nie retoryczny.
zaczne od tego, ze ostatnie catberciatko ma bardzo wrazliwa skore, i wszystkie normalne proszki i detergenty uzywane do prania spioszkow daja mu rozne zaczerwienienia i suche placki na skorze, nawet po podwojnym plukaniu. dlatego moge stosowac tylko super lagodne detergenty, ktore moze radza sobie z plamami po ulewkach, ale niekoniecznie z tym, co wychodzi z drugiej strony, i czego pampers od czasu do czasu nie zdzierzy. staram sie przynajmniej zamoczyc takie ubranko jak najszybciej, i w ogole, ale nie moge sie pozbyc plam. jakies sposoby na lagodne odplamiacze?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 48
odpowiedz
Catbert

slyszeliscie o Wojtku, niedzwiedziu, ktory walczyl pod Monte Cassino?

Catbert | 20 maja 2015 14:58:19 | kategoria: Przyroda, Koty

• G+
  • Facebook

bardzo ciekawa historia, o ktorej dopiero wczoraj przeczytalam, chociaz moj dziadek byl pod monte cassino, i opowiadal wiele historii, ale o tym nie wspomnial

wiecej TUTAJ

Ostatnia aktualizacja: 20-05-2015 14:59:44
0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz

dracena

~ftyujmhngfhujkghhyuikjhngb | 19 maja 2015 21:14:23 | kategoria: Przyroda, Rośliny

• G+
  • Facebook

informacje o dracenie

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
zbigpary

Zachód Słońca w lesie Roztoczańskiego Parku Narodowego w Zwierzyńcu, gdzie żyją na swobodzie przesympatyczne, tarpanowate koniki polskie. Poradnik

zbigpary | 19 maja 2015 12:50:00 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Byłem dobrze ustawiony i czekałem z aparatem na ich wieczorne przybycie na często odwiedzaną polanę, ale ogier przewodnik najwyraźniej wystawił mnie do wiatru, bym pewnie nie myślał, że ze swymi głupimi aparatami ludzkimi jestem w czymkolwiek lepszy od jego harmonijności..

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
mk777

Nie deptać trawników?

mk777 | 17 maja 2015 22:06:36 | kategoria: Przyroda, Ochrona środowiska

• G+
  • Facebook

Każdy zna to z autopsji, wszak wszędzie są takie miejsca: Zielony trawniczek z wydeptaną pod różnymi kątami ścieżynką. Niby wiadomo: szanuj zieleń, nie depcz trawników. Lecz jak przychodzi co do czego, to nie pomogą żadne łańcuchy ani ostrzeżenia. Nie da rady zaczajony strażnik miejski czy społeczny patrol. W porywie uporu, co i rusz ktoś obsiewa te miejsca trawą, ustawia nowe przeszkody, a ścieżynki błyskawicznie się odnawiają.
Tylko dlatego żeśmy są wandale? Może również przez to, że projektanci nie uwzględniają potrzeb ludzi, którym jest tędy bliżej w miejsca do których zmierzają?
Przecież później jest łatwo, ale ci pierwsi ślizgają sie na trawie, moczą nogawki o rosę.. Może sami tak chodzicie?
Więc jak: Deptać czy nie deptać?Mrugnięcie

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
Morrigan88

Ni z gruszki ni z pietruszki-do tych znajacych sie na kwiatach,uprawach,ogrodnictwie.

Morrigan88 | 17 maja 2015 01:32:59 | kategoria: Przyroda, Rośliny

• G+
  • Facebook

Ktore kwiaty daja sobie dobrze rade w cieniu?? Mam problem, bo robie maly make-over malego balkoniku, ktorego prawie nigdy nie uzywamy..(ogolnie nie wiem po co on jest skoro jest ogrodek no ale ok). Teraz przyszedl czas postawic tam jakies kwiaty ale sprawa sie komplikuje,gdyz jest malo miejsca i malo slonca. Slonce jest od rana do ok 11.30 i pozniej juz caly dzien jest cien. Kupilam specjalne doniczki ktore sa mocowane na odplywie rynny (za drzwiami balkonowymi) wiec bedzie tam cieplo ale troszke ciemnawo. Ktore kwiaty sobie tam poradza i nie zdechna w 5min?? chodzi o cos z kolorem,wiec zadne kaktusy..zeby nadac zycia temu balkonikowi,bo straszy :) polozylismy nowa podloge, zrobilismy laweczke,postawilam troche roslin ale brak mi kwiatow.Z gory dzieki za pomoc :) 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
le-szcz

Podziobał Was kiedyś jakiś ptak? Czy to boli?

le-szcz | 16 maja 2015 09:57:05 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Może jakaś wrona, gawron, kruk, sroka ... a może chociaż wróbelek z miniaturowym dziobkiem? ;)

PS. Dziś się nie dałem wronie ... ale dużo nie brakowało.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
Catbert

widze, ze komus znowu odbilo...

Catbert | 14 maja 2015 22:44:39 | kategoria: Przyroda, Owady

• G+
  • Facebook

... i nawoluje do glodzenia niepelnosprawnych niemowlat.
zreszta, nie pierwszy raz.
pytanie, co na to moderacja?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedz
amastis

ile stopni celciusza

amastis | 14 maja 2015 00:15:01 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ile stopni celciusza powinno być aby nie złapać choroby? Bardziej chodzi mi ile stopni to optymalny wynik aby założyć krótki rękawek albo spodenki

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 149,9 pkt tomasz4444tomasz4444
  2. 2 139,0 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 138,1 pkt magnomagno
  4. 4 124,9 pkt tomeklokotomekloko
  5. 5 121,5 pkt chilloutchillout
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów