zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Przyroda

zbigpary

Potrafisz sobie wyobrazić to ogłupianie Ewangeliami Nowego Testamentu, ordynarnie fałszującymi Życie, Dokonania, Poglądy i Nauczanie JEZUSA, Sondaż

zbigpary | 27 marca 2015 09:49:02 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

żyjącego w kręgu kultury nie tylko Nadludzkiego OZYRYSA, ale i odgłupiającego faraona Echn-Atona, bogów, świątyń, kapłanów, piramid Egiptu, najmądrzejszych szkół filozofii Greków, z Sokratesem, z cynikami, pitagorejczykami, stoikami, i zapewne stykającym się z taoistyczną filozofią Harmonii Natury, z dokonaniami Buddy i filozofią buddyzmu,

- Który zastosował na sobie zdobytą wiedzę i mądrość, przeobrażając się wzorem OZYRYSA, drogą konsekwentnego, harmonijnego odżywiania się wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami drzew i krzewów, z piciem wyłącznie surowej wody, ze zwykłego, śmiertelnego, cielesnego, normalnego człowieka, w Nieśmiertelną, Świetlistą, Wysokoenergetyczną, Plazmową Postać Nadczłowieka, czyli stał się Największym Zjawiskiem tamtego czasu, jakby chodzącym Słońcem po Ziemi, Które wcześniej było normalnym człowiekiem, a tu niby - wg bezmyślnych Ewangelistów - tłum podpuszczony przez takich członków Episkopatu Polski, zaczął wrzeszczeć i domagać się, by skazano to Chodzące po Ziemi Słońce, na śmierć straszliwą, okrutną, męczeńską?

Przecież wierzyć w sytuację takiego postąpienia ze Słońcem na Ziemi, to czysta bezmyślność, w przeciwieństwie do sytuacji, gdy to Słońce samo postanawia udowodnić nie znającym Go, że w każdej żywej istocie są te same Jego Możliwości, i lekko celowo zanieczyszcza się chlebem, wracając na chwilę do postaci prawie ludzkiej, prawie cielesnej, by można Go było pochwycić i ukrzyżować, a po wypiciu odtrutki z soku cytrynowego, zstąpiło z krzyża na oczach przeogromnych tłumów i wszystkich świadków. Tylko tak jest to sensowne.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
zbigpary

Naprawdę nie wstydzisz się być taką nieharmonijną, patologiczną, cywilizowaną hybrydą ludzką,

zbigpary | 27 marca 2015 04:45:24 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

zakałą Doskonałego Systemu Harmonii Natury (DSHN), Boskiego Świata milionów gatunków harmonijnych stworzeń?

Aktywny link do podglądu na żywo w mojej pierwszej odpowiedzi: 

http://www.lasy.gov.pl/informacje/kampanie_i_akcje/zubryonline

Ostatnia aktualizacja: 27-03-2015 05:05:58
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz
Radomiła

Czy wieloryb zdawał sobie sprawę z tego, że coś niesmacznego jest obok?

Radomiła | 27 marca 2015 00:43:44 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Śmiech

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Ekspert od Wenus

Czym myć chomika?

Ekspert od Wenus | 26 marca 2015 19:05:21 | kategoria: Przyroda, Gryzonie

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
Directioner1604

Oblicz temperaturę na wysokości góry !!!!! Na jutro

Directioner1604 | 25 marca 2015 16:30:26 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

700m to 21 st C
a później trzeba obliczyć ile to będzie:
900m :
1150:
1370:
1590:
2000:
proszę pomóżcie mi nie wiem o co tu chodzi i jak to obliczyć szybko błagam wytłumaczcie mi!!!!

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
Liliana18

Wiesz coś na temat zastrzyków poronnych dla psa?

Liliana18 | 25 marca 2015 15:33:54 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

Czy weterynarze nadal je podają? Jaki może być koszt takiego zastrzyku i czy weterynarz na wsi może taki wgl mieć?
Dziękuję za odpowiedzi.

odpowiedz
_twoja_kremówka

Pomoc dla morświnów bałtyckich! :D

_twoja_kremówka | 25 marca 2015 14:43:51 | kategoria: Przyroda, Ochrona środowiska

• G+
  • Facebook

Znana polska podróżniczka- Martyna Wojciechowska- bardzo pomaga ludziom i zwierzętom. Tym razem pani Martyna zachęca ludzi do akcji ratującej bałtyckie (więc zapewne i polskie ;) ) morświny. Człowiek zaszkodził wielu gatunkom, wiele z nich przez niego wyginęło :(, więc teraz pomóżmy w ratowaniu jednego z nich! :D
Poniżej apel pani Wojciechowskiej, który opublikowała na facebooku.

"Jeszcze tylko 3 dni zostały na zbieranie podpisów pod apelem w obronie bałtyckich morświnów. Do tej pory udało się już zebrać pod 40 000 podpisów. Działamy dalej! Uśmiech Ja już dzisiaj podpisałam się pod apelem, a Wy? Podpisujcie i udostępniajcie proszę, razem na pewno nam się uda coś zdziałać. Pomaganie jest cool! M. / Only 3 days left! I'm sure that together we can help baltic porpoises. Sign the petition and share this information. Helping is cool! M.

Podpisujcie tutaj / Sign here: www.godzinadlaziemi.pl"

Ja również zachęcam Was do pomocy tym zwierzakom! Razem możemy wszytko! :D
A podpisów już niewiele brakuje! :D

Z tego co pamiętam jeszcze kilka dni temu było ich o połowę mniej.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
magno

Masakra

magno | 24 marca 2015 18:27:18 | kategoria: Przyroda, Ochrona środowiska

• G+
  • Facebook

Czy u was też tak jest?Mieszkam na osiedlu domków, ale już mam dosyć, a mianowicie chodzi o smród wydobywający się albo z kominów, albo z ognisk.Naprawdę rozumiem wszystko bo i ciepło musi być i czysto wokół posesji.Ale tego smrodu nie da się ogarnąć w żaden sposób.Nawet rozszczelnionych okien nie mogę mieć....Dezaprobata a tak lubię świeże powietrze.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 29
odpowiedz
zbigpary

Dlatego jesteśmy silniejsi fizycznie od kobiet, byśmy jako mniej przydatni dla gatunku, mający większe luzy życiowe, mogli łatwiej bronić kobiet i dzieci, nawet kosztem życia? Sondaż

zbigpary | 24 marca 2015 11:52:13 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Thorhild

Czy ktoś widział Ratatujkę?

Thorhild | 24 marca 2015 10:31:56 | kategoria: Przyroda, Koty

• G+
  • Facebook

w ostatnim czasie

Ostatnia aktualizacja: 24-03-2015 10:32:37
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 103,3 pkt AltaEsAltaEs
  2. 2 95,6 pkt tadziotadzio
  3. 3 63,4 pkt zbigparyzbigpary
  4. 4 60,1 pkt What You Gonna DoWhat You Gonna Do
  5. 5 57,7 pkt antysocjalistaantysocjalista
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów