zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Przyroda

zbigpary

Na TVP.regionalnej oglądałem teraz półgodzinny program ze znanym starszym Polakom gawędziarzem o zwierzętach, Michałem Sumińskim, Poradnik

zbigpary | 28 grudnia 2014 00:41:57 | kategoria: Przyroda, Ochrona środowiska

• G+
  • Facebook

oraz jego synem, którzy okazali się być niewyobrażalnie ohydnymi kanaliami, bandziorami i zbrodniarzami, nazywającymi siebie myśliwymi, szczycącymi się przeogromną ilością trofeów z zamordowanych, myślących, odczuwających, pragnących żyć, pożytecznych, harmonijnych, pod każdym względem lepszych od ludzi i od tych zboczonych, zbrodniczych, ohydnych kanalii ludzkich, jeleni, saren, dzików. Jeśli będą ten program jeszcze raz pokazywać, to polecam Wam obejrzenie, jakimi kanaliami potrafią być ludzie.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Chlebik

Jak suka jest wysterylizowana to może mieć cieczke ?

Chlebik | 27 grudnia 2014 22:53:36 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
teorertikus

U Was też zaczęła się prawdziwa zima?

teorertikus | 27 grudnia 2014 07:45:47 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

na południu można powiedzieć: pierwszy dzień prawdziwej zimy ze wszystkimi kluczowymi elementami, czyli śniegiem i mrozem jednocześnie..Uśmiech

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Bingola

A jednak - załapałem się na White Christmas!

Bingola | 25 grudnia 2014 22:33:51 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Zobaczcie, co się u mnie dzieje od godziny!

0 ładowanie danych... 20 ładowanie danych... odpowiedz
zbigpary

Dlaczego nie mielibyśmy przeznaczać naszych zwłok na pożywienie dla harmonijnych padlinożerców,

zbigpary | 25 grudnia 2014 17:06:28 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

skoro tysiące razy żarliśmy zwłoki specjalnie dla tego pomordowanych myślących, odczuwających, pragnących żyć, pożytecznych, harmonijnych, pod każdym względem lepszych od ludzi stworzeń?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
lila34

czy kupujecie zwierzeta prezenty?

lila34 | 25 grudnia 2014 11:53:33 | kategoria: Przyroda, Psy

• G+
  • Facebook

ja kupilam psu dwie zabawki

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
zbigpary

Jak by ktoś miał trudności ze sformułowaniem Życzeń na Nowy Rok, przesyłanych bliskim, to poniższe byłyby dobrą propozycją? Sondaż

zbigpary | 25 grudnia 2014 11:14:06 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Witaj Miły/a i Słodki/a. Życzę Tobie i Twoim Najbliższym, a także sobie i wszystkim ludziom, aby nasz nieharmonijny, patologiczny, złośliwie nowotworowy gatunek, wywyższył za JEZUSEM Doskonały System Harmonii Natury i przestał być jego zakałą i niszczycielem, by przyjął, że bycie harmonijnym stworzeniem jest nieporównanie mądrzejsze, niż bycie nieharmonijnym człowiekiem cywilizowanym, jednoznacznie patologicznym, szkodliwym, niszczącym, barbarzyńskim. No ale że w świetle całościowej Wiedzy, nasze życie jest tylko specjalną symulacją wirtualną, i ponieważ mamy już wszelkie elementy do masowego zmądrzenia, więc wg wszelkiego prawdopodobieństwa doczekamy się wkrótce przełomowych wydarzeń dla ludzkości, dla naszej Żyjącej Planety i Jej stworzeń, po których obudzimy się już w Królestwie Harmonii z wyłącznie owocowo-wodnym, jako jedynym harmonijnym odżywianiem się ludzi, wywodzących się od harmonijnych małp nadrzewnych, czego Tobie, sobie i wszystkim życzę w nadchodzącym Nowym Roku i latach najbliższych, Miły/a i Słodki/a (Jurku/Basiu).

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
zbigpary

Czyż nie są pod każdym względem lepsze i pożyteczniejsze od naszego nieharmonijnego gatunku? Sondaż

zbigpary | 24 grudnia 2014 20:58:13 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Naevia

Czy ktoś wie, co to jest za drzewko?

Naevia | 24 grudnia 2014 14:50:20 | kategoria: Przyroda, Rośliny

• G+
  • Facebook

Niedaleko mnie rośnie sobie takie, wygląda jak sosna, tylko, że ma takie gałęzie i "igły"? Ostatnio zgubiło parę takich gałęzi, które mają z 1 metr długości. Myślałam, żeby wziąć do domu i zasuszyć na ozdoby. Czy ktoś wie jak to się powinno robić, żeby mi się nie rozsypało po wysuszeniu. 

dodam, że zdjęcie jest z neta, akurat teraz na nie natrafiłam ;)

Ostatnia aktualizacja: 24-12-2014 14:51:09
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
zbigpary

Gdy się spotkacie w rodzinnym gronie, to wspomnicie o mnie nauczającym za JEZUSEM, że ludzie mogą się wyzwolić od opanowania przez diabły, Sondaż

zbigpary | 24 grudnia 2014 12:55:34 | kategoria: Przyroda, Zjawiska przyrodnicze

• G+
  • Facebook

jeśli całkowicie przestawią się na jedyne harmonijne odżywianie się wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami drzew i krzewów, z piciem wyłącznie surowej wody, tej "H2O - najniezwyklejszej substancji świata" (wg I. Pietrianowa i szeregu badaczy), której zresztą przy takim harmonijnym, owocowym odżywianiu się, specjalnie nie chce się pić, rozumiejąc, że powinni żyć harmonijnie w świecie Doskonałego Systemu Harmonii Natury (DSHN), w którym nasza Żyjąca Planeta urodzi wkrótce swe Drugie Księżycowe Dziecko, co całkowicie unicestwi zarówno patologiczną cywilizację ludzką, jak i patologiczny gatunek ludzki?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 93,7 pkt TOJA2TOJA2
  2. 2 77,0 pkt MuddyWatersMuddyWaters
  3. 3 57,2 pkt erzacerzac
  4. 4 55,2 pkt madajaamadajaa
  5. 5 36,9 pkt MoltoBeneMoltoBene
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów