zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
deddy11

Pomocy !!!

deddy11 | 3 lutego 2012 14:01:01 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Czuje sie bardzo źle mam myśli samobojcze , mam wszystkiego dośc , cały czas mam jakieś leki , nie chce przebywać zrodziną jestem agresywna . Czały czas jest przygnębiona mam doła , codzienie płacze bo 3 razy .  Mam tak juz ponad 2 tygodnie . Zaczełam sie martwić o siebie , zaczełam czytać o depresji mam takie same objawy , robiłam testy wszystkie oznaczały ze mam depresje . Powiedziałam o tym mamie, mama mi na to powiedziała żebym głupot nie gadała i żebym sie nauką zajeła . Nieraz chce uciec z tego domu , nikt nie widzic co sie ze mną dzieje . Pomocy !!! SZUKAM WSPARCIA !!

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 27 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: depesja

anonymous | 3 lutego 2012 14:02:11

Tu go nie znajdziesz.

Musisz iść do psychologa.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 3 lutego 2012 14:06:08

chłopie ZMIEŃ STYL ŻYCIA , coś o tym wiem , a depresja minie jeśli nie będziesz powtarzał błędów z przeszłości.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 3 lutego 2012 14:08:57

Bez wsparcia bliskich/specjalisty nie minie.

Pogrąży się we własnym szaleństwie.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
deddy11

deddy11 | 3 lutego 2012 14:09:52

własnie , nie umiem zapomniec o przeszłości .

anonymous | 3 lutego 2012 14:14:30

Ty się nie zastanawiaj tylko idź do tego psychologa. Nie ma się czego wstydzić. Deprecha to choroba cywilizacyjna.

Sama sobie z tym nie poradzisz. Tym bardziej że twoi rodzice nie traktują cię poważnie. Nie masz w nich odpowiedniego wsparcia. Weź się w garść! Wszystko zależy od ciebie.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
deddy11

deddy11 | 3 lutego 2012 14:15:25

14 lat i w tym problem .

anonymous | 3 lutego 2012 14:20:11

Nic się nie dzieje bez przyczyny. By wyprostować przyszłość musisz zajrzeć w przeszłość mimo że ta kolorowa nie była.

I spróbuj jeszcze raz pogadać z mamą. Musicie iść do psychologa.

ata-ata

ata-ata | 3 lutego 2012 16:47:16

@adas masz racje. bez wsparcia depresja nie minie !!!

anonymous | 3 lutego 2012 14:13:52

Rada @adas27jest jak najbardziej stosowna dla Ciebie.Chyba masz problemy dorastania

anonymous | 3 lutego 2012 14:18:03

Przede wszystkim musisz sobie uświadomić gdzie leży przyczyna (geneza) twojego problemu. Skąd się to wzięło?

W przeciwnym razie nawet specjaliście będzie trudno ci pomóc ponieważ straci dużo czasu na rozgryzanie twojej osobowości.

deddy11

deddy11 | 3 lutego 2012 14:21:43

ja wiem o co chodzi z moim problemem , jeden chłopak mnie doprowadził do tego stanu , przez niego wszyscy mnie wytykają palcami , całak klasa mnie nie lubi , ten chłopak wszystkim opowiadaj jakies brednie ze jestem dziwką itp . teraz chce zeby on dostał za swoje , chce pokazać wszystkim ze nie kłamałam i ze on mnie doprowadził do tego stanu .

anonymous | 3 lutego 2012 14:28:13

Przykro mi z tego powodu i domyślam się co czujesz ale musisz sie uspokoić.

TY się wkurzasz, rozpaczasz i planujesz zemstę a on pewnie nabija się z ciebie (że wariatka naiwna itp), olewa cię i jest wyluzowany.

Nie dawaj mu powodów do radości. Ułóż sobie myśli w głowie i się opanuj. Nerwy i frustracja zniszczą cię od środka. A chłopak pożyje długo i szczęśliwie. Po co ci to?

Teraz jesteś niewolnicą własnych myśli. Uwolnij się od nich i się nie nakręcaj bo dojdzie do tragedii. Myśl o bliskich których kochasz.

deddy11

deddy11 | 3 lutego 2012 14:33:17

to on mi zmiszczył psychike a ja mam sobie go odpuscic , jak go widze bym chciała wziąc nóż i do zabić , chce zeby poniósł konsekwencje za to ze mi zniszczył psychike .

anonymous | 3 lutego 2012 14:39:21

Co masz na myśli pisząc "konsekwencje"?

Zastanów się. W amoku ludzie robią bardzo złe rzeczy. Potem żałują (siedząc w więzieniu za zabójstwo lub lecząc psychę w zamkniętym zakładzie).

Nie rób głupstw bo będziesz żałować do końca życia. Poza tym bardzo skrzywdzisz bliskich i rodzinę (w tym także tego chłopaka).

deddy11

deddy11 | 3 lutego 2012 14:52:09

jeju nie chce mu nic zrobić , ani sobie . chce żeby tylko mi uwiezyly ze on sie nademną znecał i mi popsół psychike .

anonymous | 3 lutego 2012 15:46:39

Hej deddy.

Rozumiem, że jakiś chłopak rozpuścił o Tobie plotki i teraz ludzie w Twoim otoczeniu wykluczają Cię, dlatego jesteś wściekła i straciłaś chęci do życia. Chciałabyś, żeby wszyscy uwierzyli, że to były tylko plotki rozpuszczone przez tego chłopaka, prawda?

ata-ata

ata-ata | 3 lutego 2012 16:49:55

SLUCHAJ   ADASIA  ON  CI  DOBRZE  RADZI

anonymous | 3 lutego 2012 14:20:04

2 tygodnie to nic , jeszcze da się z tym coś zrobić. Ja miałem depresje 5 lat, nie leczyłem się , ogólnie sam się wyleczyłem  .Jak już stanełem na krawędzi pomiędzy życiem a śmiercią powiedziałem sobie " a huu... po co się zabijać... ide się naje... przejdzie mi " no i nawalilem się , poszedłem się zabawić na dyskoteke , potem miałem wielu znajomych których z tej imprezy nie pamiętam . ale teraz mam duzo znajomych na ktorych w wiekszosci moge polegac . obyłem się z depresją jak ze złudzeniem .

anonymous | 3 lutego 2012 14:21:34

14 LAT !!!! DZIEWCZYNO W TYM WIEKU TO PRAWIE KAŻDY PRZEŻYWA TAKI OKRES, USPOKÓJ SIĘ , PRZESTAŃ BYĆ AGRESYWNA . WYDOROŚLEJESZ , ZMĄDRZEJESZ !

anonymous | 3 lutego 2012 14:37:47

Masz w szkole psychologa? Myślę ,że tak...w każdej szkole jest jakiś na etacie. Idź do tego szkolnego lekarza , myślę ,że on Ci pomoże.

anonymous | 3 lutego 2012 14:39:59

W szkole są pedagodzy a nie psychologowie.

anonymous | 3 lutego 2012 14:46:43

Pedagodzy są też. U moich dzieci w szkole jest pedagog i psycholog.

Pytanisława

Pytanisława | 3 lutego 2012 15:07:17

deddy11, napiszę coś, co mam nadzieję Ci pomoże. Jeśli masz problem, z którym sobie nie radzisz i nie wiesz, do kogo zwrócić się o pomoc, zadzwoń na bezpłatny telefon zaufania:
800 12 12 12 - od poniedziałku do piątku, od godziny 8.15 do 20.00
Więcej na: http://www.brpd.gov.pl/detail.php?recid=729
116 111 - od poniedziałku do soboty, od godziny 12:00 do 20:00
Więcej na: http://www.116111.pl/

Osoby, które tam dyżurują nie będą Cię oceniać, ani pouczać. Wysłuchają Twojego problemu i razem z Tobą zastanowią się nad najlepszym rozwiązaniem problemu. Spróbuj!

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
CenieCie

CenieCie | 3 lutego 2012 16:45:27

Witam Deddy11@

Mianowicie, nie powinnas dobierac sobie tych spraw zbytnio do siebie, poniewaz skoro Ty wiesz, ze to jest zwykla bluda i klamstwem, ktora ten "bydlak" puscil i  wlasnie to jest Twoim najwiekszym skarbem. Mysli zamobojcze jak wynika z tego co napisalas, nie sa odpowiednie, porozmawiaj z kims na ten temat przedyskutuj(rodzina,pedagog) oi z pewnoscia pomoga Ci sie uporac z Twoimi myslami, bo to onie Tutaj chodzi. Odnosnie Twoich przyjaciol, hmm?? Co to sa za przyjaciele, ktorzy wierza jemu a nie Tobie!!! To licha z takimi przyjaciolmi.. Uporaj sie z tym problem naprawde bardzo spokojnie, ie pozwol dopuszczac do siebie takich mysli. Przechodzisz wiek dojrzewania, wiec mysle, ze to tez przyczynilo sie do takich mysli, Jestem z Toba, ze uporasz sie z tym problemem, ktory tak naprawde nie jest z Twojej winy. Pozdrawiam Cie deddy11

więcej odpowiedzi
1 2 z 2

Koszulki pytamy.pl

Najaktywniejsi dziś

1. 1 191,6 pkt grzesiek19741grzesiek19741
  2. 2 162,4 pkt MuddyWatersMuddyWaters
  3. 3 115,1 pkt TOJA2TOJA2
  4. 4 103,5 pkt birbantbirbant
  5. 5 100,4 pkt jan_ek 57jan_ek 57
więcej rankingów

Eksperci w kategorii: