zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Bol lewej piersi i pod pocha - co to moze byc?

anonymous | 22 marca 2007 11:29:19 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

od dwoch tygoni oli mnie wyjatkowo moco jedna piers. bylam u dwoch rozych lekarzy bylam badana przez dotyk . obie lek kobiety z doswiadczeniem twierdza ze to ie rak ani zaden guz. ale bol nie mija. nie bardzo ufam tym lek bo mieszkam w Anglii i mam z nimi przykre doswiadczenia. na wszystko paracetamol i czekac? co mam o tym myslec co robic? w dodatku od dzis mam jeszcze dziwne uczucie bolu pod pacha szczegolnie przy dotyku. czekam do miesiaczkijak nie minie jade do Polski zrobic badania. co radzicie? ktos mial moze podobnie? bol jakby palenie i uczucie ciezkosci w piersi, ogolnie obolala. dzieki!

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 32 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 22 marca 2007 12:10:15

też miałam takie coś , byłam nawet z tym u lekarza bo też mnie bolalo to lekarka stwierdziła że to przez zbliżający się okres i że mam się nie martwić i rzeczywiście gdy zbliża mi się okres tak mam . Słyszałam też od mojej koleżanki że też tak miała była z tym nawet u ginekologa i ten stwierdził że za często używa jednej golarki do golenia

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
teczka

teczka | 22 marca 2007 11:33:35

Też miałem lekki ból pod lewą pachą i w piersiach głownie po lewej stronie, miałem wrażenie, że to od serca, potem mi minęło i dzisiaj myslę, że to były nerwobóle.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Mechanik

Mechanik | 22 marca 2007 11:33:51

Najlepiej oczywiście zrobić badania. Może to zapalenie nerwu międzyżebrowego... przy zapaleniach nerwów mogą być różne, naprawdę nieprzyjemne objawy.

biedrona

biedrona | 22 marca 2007 11:39:53

może to nic poważnego,ale ja radziłabym Ci nie czekać na okres tylko pakować manaty i wracać do Polski i iść do lekarza specjalisty;moim zdaniem to może być zapalenie węzłów chłonnych.Ja miałam coś podobnego,tylko,że u mnie pod pachom budowała się wielka krosta czyli duuuży ropniak.Usunęłam go maścią "BEDICORT G ".Na receptę oczywiście-nie ryzykuj tylko udaj sie do lekarza.

anonymous | 22 marca 2007 14:56:48

Miałem kiedyś zapalenie nerwu żebrowego. Rwało mnie w piersi, że spać nie mogłem i przy oddychaniu. Okazało się, że przedźwignąłem gnaty... Silny lek przeciw bólowy, maść i kiedyś tam przeszło...

anonymous | 22 marca 2007 16:51:14

ja też tak mam ale wydaje mi sie że to od częstego spania na jednym boku bo kiedyś oglądając telewizje i pózniej kładąc sie spać mama powiedziała że leżałem tak samo!!!!!!!!to nawet może być przyczyną nawet jeśli jesteś lewo czy praworęczna to i tak kładąc sie spać nie wiesz sama ile czasu spędzasz w czasie snu na swojej ulubionej pozycji leżącej czyli na kanapie np.przed tv!!!!!!!!!!!!!!!

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
znawca

znawca | 22 marca 2007 20:20:51

Uprawiałaś seks z potocznie mówiąc czarnuchem?

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
MegaFajna

MegaFajna | 23 marca 2007 00:00:39

z tego c wiem ( oczywiscie moge sie mylic) to moze to byc sygnal ze w twoim ogranizmie jest jakis wirus lub infekcja poniewaz wiezy chlonne czeto wlasnie powiekszaja sie i moze to wywolac takie objawy jakie masz

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
kiora

kiora | 24 marca 2007 00:54:04

Miałam coś bardzo podobnego do niedawna. Lekarz nic nie ustalił po badaniu, zrobił je jedynie "ręcznie". Był to mój zaufany lekarz ginekolog. Nic nie stwierdził, ból minął i wszystko się ułożyło. Bardzo możliwe że to sprawka hormonów,ja zazwyczaj bóle mam w połowie cyklu i mijają pod koniec czyli przed miesiączką. Są naprawdę upiorne czasami ale wtedy sie kładę, nie myślę o niczym i odpoczywam-to działa.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 24 marca 2007 15:21:47

Na pewno zapalenie węzłów chłonnych. Też niedawno przechodziłem przez to.

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 z 4

AMA i nowy profil

Podobne pytania

sneaky

Na co kobiety patrzą u mężczyzn?

837 odpowiedzi i komentarzy
czarny

Brunetki czy Blondynki?

466 odpowiedzi i komentarzy
panwaldek