zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zdrowie: Kondycja fizyczna

Kak3ru1337

Co sądzicie o 30 dni fit (aplikacja)?

Kak3ru1337 | 21 sierpnia 2017 08:26:47 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Może zacznę używać, ale mam wątpliwości czy to pomoże. Co o niej myślicie ?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Kak3ru1337

Jak zacząć (teraz dokładnie ze szczegółami)

Kak3ru1337 | 20 sierpnia 2017 20:56:13 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Tak więc, na początek przepraszam, że was tym męczę, ale to trochę ważne tak więc sprecyzuje i uściślę to jak mogę.
Byłem nerdem i 0 ruchu tylko spacery z psem. Teraz postanowiłem, że będę pracować nad sobą, ale nie wiem jak to zrobić zaczynając, gdy przesadzę poniosę tego skutki (wymioty tak jak dzisiaj), a gdy za mało to efekty i rezultaty nie będą widoczne.
Jestem mizerny w sensie słaby nie chudy, bo jestem otyły. Tak więc jakie mam cele, chcę spalić kalorie i zbyteczne kilogramy oraz trochę chcę mieć mięśni co dokładnie. Mięśnie brzucha, ramion (bicepsy i tricepsy), przedramion, uda, podudzia, łydki oraz brzucha. Jestem gorliwy i wszystko robię z zapałem, ale nie wiem jak te ćwiczenia robić w jakiej ilości np czy 25 czy 50 pompek itd. Pomóżcie proszę :(

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
okonek

boli...? jak sukinkot

okonek | 19 sierpnia 2017 15:43:33 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

zachciało się noża w stylu maczeta do krojenia pieczywa - owszem dobre byle nie do czerstwej bulki
przejacham sie po opuszku palca, wycie z bolu? zaliczone
goi sie, ale niestety nie jestem Spider-Manem i co prawda rana cieta, ale..

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 28
odpowiedz
harmonik

Jeśli przedwczoraj, 2,5 mies. po poważnej kraksie, przejechałem rowerem na próbę 88 km, to jakby wracam do zdrowia?

harmonik | 15 sierpnia 2017 14:47:00 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

A tym młodym łabędziom nikt nie każe słuchać rodziców, ale rozumieją, że to leży w ich interesie. Ta para już odchowała przynajmniej z 50 potomków, a one z dobrymi genami, pewnie też się nie oszczędzają.

Ostatnia aktualizacja: 15-08-2017 14:52:03
0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Gruba_baba

Czy w ten sposób powinnam schudnąć ?

Gruba_baba | 13 sierpnia 2017 10:39:28 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Ogólnie to odżywiam się zdrowo.  0 przetworzonego żarcia. Mój problem polega na tym, że oprócz 5 głównych sporych posiłków jeszcze podjadam i ostatecznie wpieprzam za 100. Ważę 76kg przy 172cm wzrostu i mam 20 lat. Niby wyglądam na mniej i mam płaski brzuch jak deska. Nie jestem jakaś otłuszczona, ale umięśniona też nie. Mimo to chciałabym po prostu trochę schudnąć i szczuplej wyglądać. 

Plan jest taki, że będę jadła na razie tylko 5 głównych posiłków z tym, że obiad 2-daniowy. Nie będę już podjadać. No i będę pomagała w gospodarstwie tak jak zawsze + codziennie jeździła na rowerze. Później będę stopniowo zmniejszała porcje (bez liczenia kcal), zwiększała dystans jazdy i ćwiczyła z chodakowską.

Ostatnia aktualizacja: 13-08-2017 11:34:20
odpowiedzi i komentarzy: 25
odpowiedz
Karolinaaa123

Rozkładanie łóżka a naderwanie ścięgna ręki.

Karolinaaa123 | 9 sierpnia 2017 23:56:37 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Dzisiaj rozkładałam łóżko bardzo ciężkie i musiałam je podnieść do góry i podczas podnoszenia poczułam jak prawa ręka mi się odrywała od reszty ciała. I poczułam ból. Czy może być to jakaś poważna kontuzja? Boję się. 

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Karolinaaa123

Dziwne uczucie w prawej nodze.

Karolinaaa123 | 7 sierpnia 2017 22:56:45 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Niosłam dzisiaj ciężkie zakupy w prawej ręce po schodach ( na samą górę ) i odczułam w prawej nodze dziwne uczucie takiego drętwienia całej nogi. Czy to mogło być od tego wnoszenia ciężkich zakupów? Boję się o swoją nogę :( . Może to już początek choroby sm. proszę o pomoc . 

odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
Karolinaaa123

Czy mogę mieć stwardnienie rozsiane?

Karolinaaa123 | 4 sierpnia 2017 17:21:43 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Od paru godzin drętwieje mi lewa stopa i lewa ręka aż do palców. Czuję mrowienie i lekki ból tych części. Ostatnio też mało jadam i piłam samą wodę przez ten upał, który trwał parę dni nie mogłam nic zjeść. W dodatku strasznie się wszystkim denerwuję i serce mi bije cały czas bez powodu z nerwów. I ta obawa, że mogę mieć stwardnienie rozsiane. Jestem załamana tymi objawami. A byłam już u lekarza na tą nogę i nic nie wykazało bo miałam wtedy naderwane ścięgno. Ale od dzisiaj te objawy przypominają mi sm. Czy ktoś zna się tu na medycynie i powie co mogą znaczyć te objawy? Bardzo mnie to niepokoi. :( 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Karolinaaa123

Rower i ból ręki.

Karolinaaa123 | 16 lipca 2017 21:44:17 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Musiałam dzisiaj włożyć rower do piwnicy i on jest bardzo ciężki i teraz ręka mnie boli. Czy mam iść do lekarza z tym bólem? Czy to może się zrodzić w coś gorszego? Jakiś reumatyzm czy coś? Bo ten rower był strasznie ciężki i boję się, że sobie coś w ręce uszkodziłam. 

5 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
harmonik

Jeśli jedna jaźń chciałaby na Słońce, a druga na rower, to którą poprzeć? Sondaż

harmonik | 16 lipca 2017 10:44:12 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

A gdybym jeszcze musiał pracować zawodowo, to już w ogóle byłbym do tyłu, mając niewiele czasu na takie wybory i dylematy schizofreniczne.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 206,5 pkt elsieelsie
  2. 2 116,9 pkt birbantbirbant
  3. 3 91,8 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 69,6 pkt AjumikoAjumiko
  5. 5 57,7 pkt Kropl@Kropl@
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

mariolamuz_ Malita teorertikus tadzio birbant fifka98 kurdegunda