zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zdrowie: Zdrowie psychiczne

okonek

caryca Katarzyna?

okonek | 19 sierpnia 2017 21:44:18 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

"Ja nie mam zamiaru w tej sprawie słuchać opozycji, ani głosów ludzi, którzy nie byli na miejscu, nie widzieli i nie rozumieją skali tragedii i skali niezbędnej pomocy. Żołnierze, którzy tam są na miejscu i stoją po pas, albo po szyję, w wodzie i wyciągają te straszliwe zniszczenia, ratują ludzi, wiedzą o tym lepiej" - mówił dziennikarzom szef MON.

zrodlo? http://fakty.interia.pl/polska/news-macierewicz-nie-mam-zamiaru-sluchac-opozycji,nId,2430745

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
calkaa

Gdansk !

calkaa | 18 sierpnia 2017 20:06:34 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Czy na stoczni wszyscy sie staczaja?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
okonek

oj zaświtało?

okonek | 18 sierpnia 2017 08:05:08 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 18-08-2017 08:08:08
0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
alo98

Problem ze sobą

alo98 | 10 sierpnia 2017 11:52:16 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Od jakiś dwóch tygodni mam strasznie dziwny humor, znajomi mnie gdzieś wyciągają a mi się nie chce wyjść, albo jak widzę ze ktoś do mnie dzwoni to celowo nie odbieram, a jak juz odbiore to musze bardzo duzo siły wkładać zeby prowadzić normalną rozmowę ( nie taką na zasadzie "ok ok.. pa") 

Na początku mi pasowało, pospędzać sobie czas sama ze sobą ale teraz zaczynam się źle czuć psychicznie przez to

Zaczęło się chyba od spotkania z przyjacielem do którego jestem bardzo przywiązana emocjonalnie własnie 2 tygodnie temu. Poczułam się chyba jakaś odrzucona przez niego czy coś, nie wiem do końca. Kiedyś byliśmy razem i czasami mam wrazenie ze nie do końca mi przeszło. Często się na niego denerwuje ostatnio ale jednoczesnie mam ochote rozmawiac.

Czy ktoś z was coś takiego przeszedł?

A jak nie to co myślicie o tym wszystkim?

Co zrobić zeby się lepiej poczuć?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Psycholog czy psychiatra

~Matula pod murem | 9 sierpnia 2017 22:59:29 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Mam dwa problemy. Pierwszy: problem w relacjach z moim kilkulatkiem. Ja szybko tracę do dziecka cierpliwość a ono mnie odtrąca. Sprawa jest na pewno głębsza ale nie mogę dojść przyczyny. Drugi problem: prześladuje mnie myśl o dziecku zmarłym wiele lat temu w mojej rodzinie. Cierpienie tego dziecka w chorovie i olanie go przez jego rodziców mam ciągle w głowie choć nie miałam na to wpływu. Nie radzę sobie z tą obsesją. Odbiera mi to ulatwilo radosc z narodzin młodszego dziecka. Karmię piersią więc żadnych psychotropowych leków brać nie mogę. Co w takim razie mam zrobic?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Malita

Kiedyś słuchał jej cały świat, dziś nie słyszy nikt ?

Malita | 9 sierpnia 2017 17:05:20 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Czy każdy z nas,  ma choć jedną osobę chorą na depresję w swoim otoczeniu ?

Co myślicie o tym wyznaniu ?

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz

Co teraz z tymi dzieciakami jest nie tak ?

~Gość | 9 sierpnia 2017 15:04:42 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

moja córka ma 16 lat, 165cm wzrostu i waży 53kg. ostatnio wymyśliła sobie jakaś dietę i ćwiczy. jej dieta polega na tym, że je 5 posiłków mniej więcej o tych samych porach. wielu rzeczy co dotychczas jadła nie chce jeść. przestała jeść cukier, a jeść go trzeba. czyta etykiety opakowań. czyli wszystko wskazuje na to, że wzięła się za odchudzanie. jeszcze tego nam brakuje. tłumaczę jej, że w tym wieku się nie odchudza, a ona mi zaprzecza i mówi, ze się nie odchudza.  chyba nie jestem ślepa i widzę co ta smarkula robi. waszym dzieciakom też tak bije na głowę ? 

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 68
odpowiedz
littlestar

Czy mam depresję? Co mi jest?

littlestar | 24 lipca 2017 16:10:24 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Od około roku pojawiły się u mnie objawy fobii społecznej, spowodowane tym, że byłam mocno prześladowana w tym roku szkolnym. Mam 14 lat. W ostatnim czasie zamartwiam się o swoją przyszłość, a raczej o przyszłość moich bliskich, bo kij ze mną, ale nie chcę, żeby im coś się stało. Wyraźnie straciłam apetyt i schudłam 3 kg. Jeśli coś zjem, czuję się z tym okropnie. Czuję, że ze mną dzieje się coś złego. Najgorzej jest rano. Po południu mi się trochę poprawia, ale ranki są nie do zniesienia. Jestem strasznie przygnębiona, ale nie chce mi się płakać. Kiedy idę spać najpierw muszę poleżeć 2 godziny, a dopiero później zasypiam. Jestem zmęczona, nie chce mi się nic robić. Co mi jest i co mam zrobić?

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
ptakwodny

Czy poseł Kaczyński padł ofiarą "klauzuli sumienia"?

ptakwodny | 19 lipca 2017 20:06:28 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Naprzód lekarz (pewnie) nie chciał już więcej zapisywać psychotropów ale jak (pewnie)dostał telefon to się ugiął.Następnie aptekarz(pewnie) zasłonił się klauzulą sumienia i wyłączył telefon.Ja tak teoretycznie i broń Boże nikogo nie chcę obrazić.
Co wy na taki scenariusz.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 28
odpowiedz
WrumWrumXD

Jak poradzic sobie z uczuciem wszechogarniającej beznadziejności?

WrumWrumXD | 18 lipca 2017 20:06:22 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Gdy nic nie wychodzi i chciałoby się skończyć ten dzień jak najszybciej ale potem uświadamiasz sobie że jutro się obudzisz i będzie dokładnie tak samo..
Już zaparzyłem jedną z moich ulubionych herbat i odpalam jakąś komedię.. Ktoś coś? Bo to dzisiaj się nie skończy..

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 148,5 pkt elsieelsie
  2. 2 67,8 pkt birbantbirbant
  3. 3 61,7 pkt okonekokonek
  4. 4 60,0 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 44,3 pkt erzacerzac
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

MoltoBene fenix8874 mk777 tadzio arinkao jan_ek 57 okonek