zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zdrowie: Zdrowie psychiczne

znafca_żyta

Wazektomia

znafca_żyta | 21 marca 2017 06:41:56 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Stukanie do woli, czy odpowiedzialność?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
Karolinaaa123

Jaki stres przeżywają gwiazdy?

Karolinaaa123 | 19 marca 2017 22:16:41 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Czy oni się bardziej stresują od zwykłego człowieka? 

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Karolinaaa123

Jacy są hindusi?

Karolinaaa123 | 18 marca 2017 21:47:50 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Poznałam rok temu hindusa, który non stop do mnie pisze mimo to ,że mieszka w Warszawie. Piszę z nim już ponad rok i dłużej i ciągle pisze mi czułe słówka oczywiście po angielsku. Znam angielski więc z tym nie mam problemu. Problem jest w tym, że mimo to ,że piszę z nim tak długo to on dalej wydaje mi się jakiś dziwny. Mówił mi, że pracuje i studiuje, ale ja mam dale jakieś wątpliwości co do niego. Czy miał ktoś taki przypadek z hindusem? Czy oni tylko chcą się zabawic w Polsce a jak wyjadą do swojego kraju to żenią się z kobietą ze swojej narodowości? Proszę o odpowiedzi. Nie wiem co mam robić. 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz

Czy to normalne ?

~Licząca | 17 marca 2017 12:48:25 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Mam coś takiego już od dziecka, że wszystko muszę liczę z dokładnością np: jem jabłko - ile zrobię gryzów, jem zupę - ile zjem łyżek, idę-ile zrobię kroków,widzę płot-ile ma desek, napisałam coś-ile ma literek wyrazów i zdań, rysuję-ile zrobiłam kresek itd... Chyba wiecie o co mi chodzi.

odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
komodo236

Podcięcie żył

komodo236 | 16 marca 2017 15:38:41 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

czy jak ktoś podetnie sobie żyły to trafi do szpitala a potem do psychiatryka,jest
sposób by nie trafić do psychiatryka czy w zwykłym szpitalu cały czas cię pilnują a potem odwiozą cię do psychiatryka po próbie zamobójczej ?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Karolinaaa123

Czy osoba, która...

Karolinaaa123 | 15 marca 2017 18:04:13 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

......Miała zaburzenia nerwicowe, depresje, brała silne leki psychotropowe przez długi czas, które otumaniają, piła alkohol, może zostać psychologiem bądź psychiatrą? Czy przeszłe wydarzenia związane z takimi rzeczami, gdzie szkodziło się swojemu zdrowiu psychicznemu, mogą doprowadzić do tego, iż człowiek musi wybrać łatwiejszą pracę bo już ma umysł zniszczony? I nie może podejmować żadnej innej pracy, która wymaga skupienia, uwagi, dobrego myślenia etc. ? Jak to właśnie jest? Proszę o odp. pozdrawiam 

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czy to objaw stanu poddepresyjnego czy to tylko wiosenne przesilenie?

~Gość | 9 marca 2017 20:08:53 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Na wstępie powiem, że od zawsze miałem dość słabą psychikę i tendencję do stanów podchodzących trochę pod depresję. W ciągu roku mam coś takiego średnio 3-4 razy, a trwa to zwykle ok 2 tygodni, ale objawy są już wcześniej. Jest to niechęć do wszystkiego, nic mnie specjalnie nie cieszy, widzę bardzo czarno swoją przyszłość, brak mi motywacji do czegokolwiek, choć z zewnątrz może tak tego po mnie nie widać itp. Wiele razy pojawiały się myśli samobójcze i w głowie sobie zapewniałem, że kiedyś w naprawdę kulminacyjnym, najgorszym momencie swojego życia to zrobię, nie wiem kiedy, kiedyś. Jestem studentem, niby człowiekiem młodym, ale nie umiem cieszyć się pełnią życia. Nic specjalnie nie osiągnąłem, jedynie udało mi się zdobyć ostatnio tytuł inżyniera, ale moja przyszłość zawodowa nie przedstawia się dobrze. Ostatni szczęśliwy czułem się parę miesięcy temu kiedy miałem pracę, dziewczynę a moje życie towarzyskie z nowo zapoznanymi ludźmi zaczęło się rozwijać. Wtedy czułem, że żyję, że mam cel. Niestety praca dawała w kość na moje zdrowie (praca przy biurku, problemy z krążeniem i kręgosłupem), a dziewczyna, z którą byłem przez krótki czas okazała się zupełnie inną osobą niż na początku. Nie pasowaliśmy kompletnie do siebie, ciągle się raniliśmy, w końcu się rozstaliśmy. O ile przez ten czas moja samoocena naprawdę bardzo wzrosła, o tyle po tym znowu spadła. Dodatkowo jednym z ogromnych kompleksów z którym sobie nie radzę to to, że nigdy nie uprawiałem seksu. Myślałem, że kiedy związek z tą dziewczyną na tyle dobrze się rozwinie, będziemy dla siebie naprawdę bliscy to to zrobimy, ale niestety nie wyszło. Nie mam zbytnio przyjaciół, raptem kilka osób, plus współlokatorki z którymi dobrze żyję, ale nawet im staram się nie pokazywać jak się naprawdę czuję nosząc przy tym maskę zabawnego kolesia. Nawet wczoraj jak do jednej przyszedł jej chłopak ze swoimi kumplami to nie miałem w ogóle ochoty do nich iść, nawet nie próbowali mnie wyciągnąć z pokoju. Do tego staram się o względy innej dziewczyny. Wiem, że mnie lubi, odkąd się poznaliśmy w pracy mieliśmy ze sobą dobry kontakt. Piszemy ze sobą od jakiegoś czasu, ale nawet kiedy jej wręczyłem kwiaty wczoraj na Dzień Kobiet to nie dostałem nic w zamian, żadnego buziaka w policzek (nie mówię absolutnie o pocałunku, bo przecież nie jesteśmy razem), choć kiedy byliśmy na kawie przytuliliśmy się na koniec. Widocznie traktuje mnie po prostu jako kolegę. Ciągle mam nadzieję, że z nastaniem wiosny to minie, niby zawsze taki stan mija, ale trudno go znieść, bo się czuję wtedy jak najgorsze g.....o. Był jednak taki okres w moim życiu kiedy naprawdę się załamałem przez co wylądowałem w ośrodku dla nieletnich z problemami psychicznymi/emocjonalnymi (nie był to typowy zakład dla czubków, coś jak internat dla młodych ludzi z problemami). Nie wiem jak sobie poradzić ze swoim życiem i jak odnaleźć radość, którą kiedyś potrafiłem żyć. W taki dzień jak dzisiaj najchętniej bym zasnął i obudził się dopiero... o ile w ogóle chciałbym się obudzić. Wiem, przepraszam Was, wiem że lamentuję pewnie, ale jeżeli ktoś był w podobnym stanie psychicznym ten zrozumie. Co mogę zrobić, aby to minęło? Jak odnaleźć radość w życiu, gdzie brak ci przyjaciół, miłości i perspektyw?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Bingola

Polska - Wolska 27:1!!!

Bingola | 9 marca 2017 17:05:14 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Tusk wybrany , Kaczyński skompromitowany!!
Yes yes yes!!!

2 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
guliguli

Dobry psycholog/poradnia/Wrocław

guliguli | 28 lutego 2017 19:40:58 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Poszukuję dobrego psychologa, najlepiej z Wrocławia i okolic. Znam dobre opinie o http://psycholog-ms.pl/poradnia/, może ktoś z Was tam był? Może macie swoje typy?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
okonek

trzymajcie za mnie kciuki, jutro idę do dentysty.

okonek | 27 lutego 2017 19:35:49 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

tak na wszelki wypadek, niby nie jest zle, ale i tak sie boje i tego nie lubie.
wstawiam kategorie zdrowie psychiczne...

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 36,6 pkt elsieelsie
  2. 2 21,7 pkt tadziotadzio
  3. 3 14,5 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 13,3 pkt BingolaBingola
  5. 5 11,8 pkt czwartyszopczwartyszop
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

collins01 mk777 tadzio Vilemo Catbert Radomiła MoltoBene