zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zdrowie: Rak

linu24

Takie pytanie......

linu24 | 19 stycznia 2017 20:10:02 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

Okazało się,że Nutella jest rakotwórcza. więc co jeść takie pytanie mi przyszlo do glowy

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Andrzej6289

Słyszeliście o tym?

Andrzej6289 | 3 października 2016 21:57:03 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

Podobno to już staje się coraz częstsze...

A co takiego?

Ano odmowa leczenia feministek, które przychodzą do lekarza z rakiem po nafaszerowaniu się latami antykoncepcyjnej śmierci, w postaci tabletek, kremów i kto wie jeszcze czego, które dostają taką oto odpowiedź na przedstawiony swój problem, kiedy mówią, że mają raka, na co im lekarz odpowiada: twoje ciało, twój problem i woła następnego pacjenta...

21 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 32
odpowiedz
purple_reign

śmierć bliskiej osoby

purple_reign | 28 września 2016 18:18:14 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

jak sobie poradzić ze śmiercią bliskiej osoby? wydawało mi się, że już pogodziłam się z tym, ale jednak ostatnio uświadomiłam sobie, że wcale tak nie jest. miał ktoś podobny problem albo zna jakieś cudowny sposób na poradzenie sobie z emocjami?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 28
odpowiedz
Gabi323

Czym charakteryzuje się guz na kości?

Gabi323 | 12 września 2016 02:28:06 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

Czy guz na kości przy nowotworze musi bardzo boleć? Czy musi być duży czy może być minimalnie większe wybrzuszenie niż na zdrowej kości? Jak charakteryzuje się guz na kości? 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Gabi323

Co mi jest z kolanem? Mam z boku na kości przy kolanie guza.

Gabi323 | 31 sierpnia 2016 07:59:59 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

Więc tak jak w temacie mam z boku kolana dosyć sporego guza na kości który po trochu cały czas rośnie aktualnie rośnie w dół i obejmuje juz trochę ścięgno, czuje jak mi je napina. Ogólnie te kolano mnie boli jak siedzę i leżę to czasami najczęściej boli jak chodzę a biegać to nie jestem w stanie bo nawet mam takie uczucie jakby miała mi złamać się ta kość na której jest guz. Co to może być? Czy to może być nowotwór kości? Czy będę miała na to jakąś operacje? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz
harmonik

Wg Ciebie, ludzie odchodzą z tego świata w większości o swoim czasie obiektywnego zużycia organizmu, czy wskutek błędów życiowych? Sondaż

harmonik | 29 lipca 2016 10:18:32 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
harmonik

Lepiej aby firmy tytoniowe, sprzedające zabójczą truciznę, rozwijały się, czy bankrutowały? Sondaż

harmonik | 27 lipca 2016 23:06:00 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

http://biznes.interia.pl/firma/news/200-nowych-miejsc-pracy-w-fabryce-bat-w-augustowie,2365425,1852

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
harmonik
Andrzej6289

Kto jest za przegłosowaniem, żeby rak nie był już niebezpieczną chorobą?

Andrzej6289 | 16 lipca 2016 21:59:42 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

Wszak ponoć jeśli większość przegłosuje jakąś chorobę, to ona przestaje już być chorobą.

To jest, moi Mili wielka szansa dla wszystkich, którzy chorują na tą trudno uleczalna chorobę.

Kto więc jest za tym, aby została ona skreślona z LISTY CHORÓB ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA?

4 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 49
odpowiedz

Ciężka sprawa. Ale nie chcę niczego oddawać. A może powinnam?

~Gość | 8 lipca 2016 09:25:00 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

Sytuacja jest bardzo skomplikowana. Mój wujek, a konkretnie kuzyn taty ma białaczkę. Jedyne co może mu pomóc to przeszczep szpiku kostnego. Jakoś tak wyszło, że cała rodzina poszła się przebadać i ja też. Myślałam, że skoro to kuzyn taty to w ogóle nie ma szans, aby mogła być dawcą. A tutaj taki klops. I to ja jedynie mogę być dawcą. Nawet jego dzieci nie mogą być, a ja mogę.

I tutaj zaczyna się problem. Ja tego wujka w ogóle nie lubie. I on i jego dzieci mnie też. Na siłę spotykaliśmy się u babci na jej urodzinach i zawsze robił jakieś problemy i komentował wszystko. A jego dzieci jeszcze gorsze. Rozpuszczone bachory, które zawsze myślały, że wszystko im wolno. Nigdy od niego nic nie dostałam. Nawet cukierka. I teraz ja mam dla niego ryzykować? Tylko dlatego, że mam pecha i mogę mu oddać szpik? I wiem, że na pewno nigdy nawet mi nie powie dziękuje. Ja teraz się zgodzę, to już potem będzie mnie traktował jak worek z częściami zapasowymi. Chleje to pewnie zaraz wątrobą będę musiała się dzielić, a potem co nerki? Wiem, że to jest brutalne. Ale chcę odmówić. Ale jednak mam wątpliwości. Co byście zrobili w takiej sytuacji???

Nie bójcie się mocno komentować. Moja rodzina na pewno nie będzie bardziej wyrozumiała. 

3 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 139,5 pkt elsieelsie
  2. 2 56,7 pkt kaziu_61kaziu_61
  3. 3 38,1 pkt collins01collins01
  4. 4 37,9 pkt VilemoVilemo
  5. 5 35,2 pkt KrewkaZośkaKrewkaZośka
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów
Zgłoś błąd