zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zdrowie: Dieta

strony interrrnetowe ze ciekawymi dietetycznymi potrawami Sondaż

~olciakkkk | 18 stycznia 2017 16:11:37 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Podawajcie!!!!
a tak przy okazji krótka tematyczna sonda ;)
Czy byłaś/es na diecie i ile razy??

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
xxxmaciejkaxxx

co to dokładnie jest ten kminek w chlebie ?

xxxmaciejkaxxx | 16 stycznia 2017 23:59:49 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Co dzisiaj jedliście, ile tego było i czy ważycie prawidłowo czy macie nadwagę/niedowagę?

~óóósemka | 16 stycznia 2017 19:42:52 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

JAK KOMUŚ TO PYTANIE NIE PASUJE NIE MUSI ODPOWIADAĆ I TEGO POKAZYWAĆ. NAWET DOBRZE JEŚLI JE POMINIE, BO NIE CHCĘ SIAĆ NIENAWIŚCI :)

Ja jestem na pograniczu niedowagi, a wagi prawidłowej i zjadłam:

ś1:pół szklanki płatków owsianych, garść borówek i garść orzechów nerkowca, 3 kostki mlecznej czekolady z wedla. Wszystko zalane mlekiem migdałowym. 
ś2:kanapka (chleb żytni) z sałatą i pomidorem
o: mała porcja makaronu ciemnego z kilkoma brokułami surowymi, kilkoma kawałkami kurczaka w ziołach i sosem czosnkowym domowej roboty.
p:kawałek ciasta bananowego (z odżywką białkową) z cynamonem i posmarowane domowej roboty masłem orzechowym (z odżywką białkową)
k:pół dużego omletu z pieczarkami i ziołami

Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi na moje pytanie :)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
AndziaPandzia

Pomocyy

AndziaPandzia | 16 stycznia 2017 19:37:11 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Mam mocny trądzik z ktorym sb nie radze już bylam u dermatologa i za duzo nie pomogł probowalam roznych rzeczy i dalej nic tylko gorzej... Moze wy znacie jakies sprawdzone sposoby na trądzik?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
aliCja09

biały ser

aliCja09 | 11 stycznia 2017 20:02:44 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Hej. Mam zamiar pozbyć się zbędnych kilogramów. Ćwicząc, oraz jedząc regularnie i zdrowo bez konkretnej diety. Gdy chodziłam jeszcze do 4 klasy podstawówki (teraz mam 15 lat) byłam na badaniach, ponieważ byłam bardzo niska a za to troche grubsza. Prawie nie rosłam wiec na wszelki wypadek jakby co lekarz mial mnie zbadać, pobierał krew itp. W końcu lekarka nic konkretnego nie sprawdziła, ale mówliła ze moze to byc powód,że czegoś jem za mało, lub wogle. Teraz tak myśle, że wogule naprawde wogle juz od dobrych 11 lat nie jem białego sera. Może tego brakuje w mojej diecie? i czy wogle biały ser jest dobry na diecie i czy powinnam go zacząć jeść?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

jak to w koncu z tym jest?

~llolollopa | 9 stycznia 2017 16:14:00 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Podobnoo powinno sie jesc  4-5 posilkow dziennie co 3-4 h.  Ja musze jesc sniadanie o godz okolo 5:15, klade sie spac kolo 24-1:00. Wiec tych posilkow wyjdzie mi wiecej niz 5 ...

odpowiedzi i komentarzy: 37
odpowiedz

Czemu nie mogę schudnać ?

~gruba:/ | 7 stycznia 2017 13:42:56 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Mam 18 lat 169cm wzrostu i ważę 76kg. Od miesiąca jestem na diecie, a waga ani drgnęła. Moja dieta:
-napoje niegazowane 2l dziennie
-5 posiłków
-dużooo warzyw
-owoce tylko rano 
-jem ryże i kasze
-mięso, jajka, nabiał
-nie tykam fastfoodów i słodyczy 
-nie tykam wysoko przetworzonych produktów
-jem płatki owsiane, orzechy i owoce suszone 
-nie cukruję

Ćwiczenia:
3 razy w tygodniu po 45min na wf. Robię kardio z yt 2 razy w tygodniu. 2 razy w tygodniu spacer.  Mam 1 dzień przerwy od ćwiczeń.

Co robię źle ? Wydaje mi się, że jem za dużo :/ . Podac jadłospis ?Od diety moje ciało nie zmieniło się w ogóle. Waga stoi w miejscu.

odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz

dieta, jedzenie, ćwiczenia - jak zacząc

~Werciakk | 7 stycznia 2017 11:48:39 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Jak mam zacząć dietę? NA razie chce sie skupić na regularnych, niewielkich posiłkach oraz wykluczyć słodkie. Przy okazji codziennie cwiczyc przynajmniej 0,5h. Myślę że na początek to najlepszy pomysł. Problem jest jednak z jedzeniem. Ponieważ mam dopiero 14 lat to będzie problem z regularnym jedzeniem. COdziennie w zależności od szkoły ywstaje i jem o róznych porach. Raz musze o 6:00, raz o 7:30, a weekendy nawet koło 11:00. Z obiadami podobnie raz będzie o 15:00 raz o 17:00, nie mam na to wpływu. No i co zrobić? Macie jakieś porady na początek, może ktoś kto dał rade wyrzec się słodyczy da jakieś rady? Gdy nie ma w domu słodkiego jest prosto i nie czuje na nie ochoty. ALe jak przychodze głodna wieczorem i na stole leżą ciastka trudno jest się powstzymać. Z góry dzięki za odpowiedzi.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

sport,motywacja,odchudzanie

~olarerka | 7 stycznia 2017 00:47:51 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Witam, mam 15lat juz od dawna chce popracowac nad swoja forma. Zazwyczaj mam motywacje tylko przez pare dn, a pozniej zapominam o seoim postanowieniu. A za pare dni znow zaczynam wszystko od nowa. Jakie macie metody zeby sie zmotywowac? I pytanie do tych ktorzy maja doswiadczenie w odchudzaniu i poprawie formy, co zrobic by nie uzyskac pozniej efektu jo-jo. Czy jak zrezygnuje teraz z jedzenia slodyczy i fast food to po odchudzaniu mozna do tego wrocic oczywoscie w wolnym tempie czy to rezygnacja na zawsze?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Blue13

Pierwsze -10kg za mną :)

Blue13 | 5 stycznia 2017 11:45:29 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Wiem ,że niektórzy a właściwie większość ma to w nosie , ale jestem z siebie dumna i mam ochotę tu się pochwalić UśmiechWyluzowany
Znalezione obrazy dla zapytania waga dieta

0 ładowanie danych... 19 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,9 pkt elsieelsie
  2. 2 111,4 pkt collins01collins01
  3. 3 67,6 pkt leone2leone2
  4. 4 56,8 pkt okonekokonek
  5. 5 56,3 pkt kaziu_61kaziu_61
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

mamita Bocca-Lupo odrzu cona tomekloko ata-ata Blue13 magno