zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zdrowie: Choroby kobiece

czy mozna jesc nabial przy niedoczynnosci

~Gość | 9 sierpnia 2017 13:24:42 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Witam serdecznie , mam pytanie stwierdzono u mnie niedoczynnosc tarczycy.Mam pytanie czy przy niedoczynnosci tarczycy mozna jesc nabial np jogurt niskoprocentowy,twarg , czy raczej unikac?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

nie wiem co robić?

~Gość | 7 sierpnia 2017 10:31:06 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Od paru/nastu dni boli mnie pod lewą pachą, to nie jest ból ciągły jednego dnia mnie nie boli wcale a drugiego tak mnie kuje nie raz , ostatnio mam bardzo dużo stresu choroba mamy i albo mi powieka drga , albo kąciki ust tak drżą... nie wiem co mam robić do lekarza na razie nie mam czasu iśc może za tydzień...miał tak ktoś

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

problem z pęcherzem?

~salomeoo | 4 sierpnia 2017 21:57:08 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

czy jak ciągle mi się chce siku to może to być coś z pęcherzem?? od wczoraj to już byłam w wc dużoo razy, a nie piję więcej niż zwykle

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

pomoże ktoś bardzo proszę

~zdrowiebolpomocy | 20 lipca 2017 18:13:23 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

mam taki problem a do lekarza dopiero moge iśc w poniedzialek wczoraj nie moglam się wysikać bo mnie piekło , brzuch mnie bolał zarzyłam uroforaginum a dzisiaj bolą mnie placy z tyłu na dole tak jakby nerki co to może być? pije sok z żurawin martwie się że to coś powaznego
 Miał ktoś coś podobnego?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Aldisow24

dziwna miesiaczka.

Aldisow24 | 20 lipca 2017 01:36:12 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Od 2 lat staram sie o dziecko,mialam nadzieje ze w koncu sie uda,ale 5 lipca dostalam krwawienia,myslalam ze to miesiaczka,poniewaz w tym dniu miala przyjsc,ale bylo jakies dziwne,mniej obfite,trwal krocej niz zwykle i nie bolal mnie brzuch tak jak dotychczas.Czy moglo to byc krwawienie implantacyjne?Krwawic skonczylam w piatek 7 lipca a w niedziele 9 lipca rano zrobilam test,ktory wyszedl negatywanie,jednak czy test mgl sie pomylic i istnieje mozliwosc ciazy?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
Andzia 1997

zdrowie

Andzia 1997 | 4 lipca 2017 21:17:13 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Hejka mam do was pytanko wypadają mi włosy i już widzę łyse placki na głowie stosuje rużne wcieranki do włosów jem rózne witaminy w tabletkach i owoce zmieniłam djetę ale i tak nie widze poprawy tylko pogorszęnie proszę o radę 

odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
Malita

Czy też nie nadajcie się do szpitala ?

Malita | 27 czerwca 2017 08:51:58 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Pamiętacie swój ostatni pobyt w miejscu ?

Przeszliście lekko czy tak jak ja- koszmarnie ?

Był to mój pierwszy kontakt z tym miejscem i od początku gruby hardcore !

Narkoza, ostre cięcie podbrzusza( miało być inaczej, ale podczas operacji wyszło, że zamiast 2 mięśniaków mam ich 20), więc lekarz musiał otwierać więcej niż chciał .

Potem 2 dni na OIMIE , bo komplikacje, morfina, cewnik, tlen.

Ból taki, że ciągle wyłam. Jak dziecko. Siara.

Po wylądowaniu na sali dalszy horror. Nieustający ból, wymioty co kwadrans .

Zastrzyki co chwilę, słomki w dupie , badania.

Dodam, że panicznie boję się od dziecka igieł, a pani pielęgniarka (studentka) zamiast wbić mi igłę w żyłę, wbiła w nerw.

Zobaczyłam gwiazdy, białe myszki. Kciuk mi nie pracował ponad dobę .

Myślałam, że się wykończę, serio.

Mogę śmiało powiedzieć, że jestem słaba, jeśli chodzi o chorobę.

Załamałam się . Naprawdę. Płakałam jak idiotka. Nawet psychologa mi dali ;)

Myślałam, że jestem silna, ale nie .

Nie jestem.

Szpital mnie złamał tak łatwo jak zapałkę . W pewnym momencie się poddałam.

Jestem już w domu . Wyglądam jak trup ( słabe wyniki ).

Pozytywny aspekt tego wszystkiego to to, że operacja się udała.

Pozdrawiam wszystkich słabełuszy i mocarzy ;)

Ostatnia aktualizacja: 27-06-2017 09:04:55
0 ładowanie danych... 15 ładowanie danych... odpowiedz
Helen

Czy to możliwe?

Helen | 23 czerwca 2017 21:50:02 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Ginekolog mi powiedziała, że mam torbiel na 7 cm. Czy się przesłyszałam czy może chodziło o 7 mm? Może mieć torbiel aż tyle cm? Proszę, napiszcie mi coś na pocieszenie. Dała mi skierowanie na markery nowotworowe i od razu pomyślałam, że stoję nad mogiłą. Moja koleżanka też to miała i nic nie wykazało to badanie a ginekolog mi powiedziała, że zawsze daje skierowania pacjentkom. Czy za bardzo histeryzuje? Boje się, że będę musiała potem brać chemię i że w ogóle marnie będzie i wiecie sami... Jestem cholernie przerażona a nie chcę mówić nikomu z rodziny bo już w ogóle wpadnę w histerię i będzie zła atmosfera. Samo to, że powiedziałam, że jest taki duży torbiel spowodowało, że bliscy mieli nietęgie miny. To nie są żarty a ja się boję a muszę to dusić w sobie. Chyba zadzwonię do tej koleżanki, która też miała te badania. Do kogokolwiek byle tylko nikt z rodziny nie wiedział na razie. Ktoś z Was miał tego typu problemy lub ktoś ze znajomych? Tylko mnie nie straszcie bo i tak robię już w gacie ;/

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Jak pozbyć się celulitu z nóg?

~kkasiulka | 6 czerwca 2017 10:53:59 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

dziewczyny jestem załamana mam 15 lat i już robi mi się to okropieństwo na udach i pupie! jestem szczupła ogólnie, zero nadwagi, nic... nie wiem skąd się to u mnie wzięło. są na to jakieś zabiegi, co by zdusić w zarodku? jestem zdesperowana!!! ;(

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Mojej Mamie spuchnęły łydki, co to może być?

anonymous | 31 maja 2017 21:18:25 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Coś z żylakami? Wyskoczyły jej jakieś bąble pod skórą na łydkach, mówiła mi dzisiaj, że czuje jakby cięższe się te łydki zrobiły.. Zwiększyły masę dwukrotnie, troche mnie to niepokoic zaczelo.
Wyczytałem na necie, ze " Zastawki żylne, które znajdują się w nogach, nie mają siły przepompować całej krwi. Zalega więc ona w kończynach, ale stara się wydostać w inny sposób. Przepełnione naczynia stają się jakby dziurawe, nadmiar płynu zaczyna przez nie przeciekać do otaczających tkanek." 

No ale nie wiem czy to o to chodzi? Ktos moze mial podobny problem albo sie w temacie orientuje? Toc to najwazniejsza kobieta w moim zyciu, musi byc zdrowa i funkcjonalna ! Kuzwa, pomozcie pytamki. ;-) 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 45,8 pkt elsieelsie
  2. 2 37,4 pkt okonekokonek
  3. 3 27,7 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 25,5 pkt birbantbirbant
  5. 5 23,5 pkt collins01collins01
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

gandzia ptakwodny witch21 Ajumiko fifka98 koliberek Membasta