zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zdrowie: Pozostałe

litości

~qqqqqqqqqqqqqqqqqqqq | 7 stycznia 2014 23:11:15 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

masakra co za tępe ludzie.co wy chleba nie umiecie odmrażać.połóż i sam sie odmrozi.ale filozofia.nie potrzeba piekarników.a odradzam mikrofalówke

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

stluczenie stopy

~Gość | 7 stycznia 2014 19:45:32 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

ile dostane za stluczenie stopy

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Krystyna_z_gazwni

Jak często bywacie u dentysty?

Krystyna_z_gazwni | 7 stycznia 2014 09:49:15 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chodzicie regularnie? Czy dopiero w tedy kiedy coś wam doskwiera? Ja już dawno nie byłam i im dłużej nie na mnie w gabinecie, tym większe mam obawy przed tym co może mnie tam zastać!

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Żelka

Dla kogo grypa jest niebezpieczna?

Żelka | 7 stycznia 2014 09:32:28 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Szczepić się czy nie?

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Ilona_

Boli kogoś z Was dziś głowa?

Ilona_ | 5 stycznia 2014 12:56:27 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mnie boli, mojego faceta boli(choć udaje, że go nie boli) i nie, nie byliśmy wczoraj na imprezie. Dzwoniłam do mamy i pisałam z koleżanką, je też boli... co jest? :/

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

bąbelek po usunięciu zęba

~kanalia | 4 stycznia 2014 23:19:20 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Miałem wyrwany ząb w którym był silny stan zapalny. Po 2 tygodniach pojawił się bąbel w miejscu usunięcia. Jest miękki koloru różowego. Nie boli ale jest bardzo nie komfortowo podczas jedzenia gdy go uciskam boje się że pęknie. Mam umówioną kolejną wizyte za 2 tygodnie. Czy są jakieś sposoby domowe (przebić?) czy nie tykać i poczekać na wizyte?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
jarro

Depilacja miejsc intymnych - golić czy nie golić?

jarro | 4 stycznia 2014 20:00:34 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chciałem zapytać wprost: golisz czy nie golisz, ale trochę chyba byłoby niezręcznie was o to wypytywać;p Zwłaszcza, że interesuje mnie głównie temat depilacji miejsc intymnych u pań:D Cameron Diaz przekonuje w swojej książce (swoją drogą zastanawiam się co takiego odkrywczego może napisać aktorka książce Body Book), że nie warto depilować okolic bikini, bo włoski mają skrywać tajemnicę... Co więcej, bez włosków miejsca intymne kobiety wyglądają po prostu niekorzystnie z winy grawitacji... hehe (może miała na myśli, że z biegiem lat zaczynają wyglądać niekorzystnie czy jak?).

Jestem bardzo ciekawy, czy kobiety lubią depilować miejsca intymne? A jeśli je depilują, to czy robią to dlatego, że chcą, czy też z innych powodów - np. dlatego, że ich facet lubi, gdy są wydepilowane? ;p

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
laon

Co polecacie na koncentracje?

laon | 3 stycznia 2014 18:18:13 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ostatnio jestem jakiś zamulony a muszę być skoncentrowany chodziłem na spacery ale nie pomogło,głowę mam jakąś ciężką a jak zaczynam czytać to mnie od razu zaczyna boleć co mi jest.Płacz

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Rozbity termometr

~mmateuszz | 3 stycznia 2014 17:51:17 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam. W środę niefortunnie rozbiłem termometr rtęciowy. Upadł na panele, w których nie ma za bardzo dziur. Nic wcześniej nie czytałem o usuwaniu rtęci z termometra, więc zmiotłem wszystko i dałem do słoika. Wylało się ok. 1/2 rtęci, Potem mama trochę przemyła panele gdzie się rozbił. Możliwe ze kilka małych cząsteczek rozprysnęła się na dywan. Pokój jest ciągle wietrzony. Dziś (piątek) mama odkurzyła jeden z dywanów. I tu jest moje pytanie: czy taka ilość oparów rtęci, która mogła pozostać na dywanie może zagrażać zdrowiu mojej rodziny? Tam gdzie była rtęć w ogóle nie posypywałem siarką, bo nie miałem. Dziękuje za szybko pomoc.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Zadrpania

~Kumiko | 3 stycznia 2014 15:49:45 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Moja koleżanka drapie się w lewą rękę na początku to była tylko czerwona..teraz tak czasami ja zadrapała ze aż krew leciała ,a jak się zaczeła goic to wydrapywała strupy.Czy przez takie coś te zadrapania się nie zagoją ? i mogą zostać od tego blizny ?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 55,6 pkt MoltoBeneMoltoBene
  2. 2 37,4 pkt PitbuIIPitbuII
  3. 3 34,8 pkt mk777mk777
  4. 4 34,1 pkt znawczyni ludziznawczyni ludzi
  5. 5 32,9 pkt TOJA2TOJA2
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

okonek Bocca_Lupo ksiezniczka Vilemo le-szcz arinkao birbant