zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zdrowie

silny ból zęba

~qwertttwwq | 24 marca 2017 07:42:32 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Cześć mam taki problem bo ząb mnie nawala od wczoraj i całą noc nie spałam do tego zaczyna mi puchnąć prawa strona od zęba a tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Wizytę u stomatologa mam dopiero jutro. Jak by tego było mało to jeszcze rodzice nie rozumieją tego, że mnie boli i mówią, że mam iść do szkoły i koniec. 7 godzin w szkole z takim bólem a na wf to już wgl będzie masakra jak zacznę ćwiczyć i ten ząb zacznie mocniej pulsować.  Jak ich przekonać?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
purple_reign

dieta dopasowana do grupy krwi

purple_reign | 23 marca 2017 20:44:06 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

co sądzicie o dietach dostosowanych do grupy krwi? nie chodzi mi o samo chudnięcie, bo w moim przypadku absolutnie nie mam potrzeby chudnąć, ale raczej o zdrowy tryb życia. 

Jeżeli o mnie chodzi, na początku uważałam to za nonsens. Głównie dlatego, że jako wielbicielka mięsa z wegetariańską grupą krwi nie wyobrażałam sobie wykluczyć go z mojej diety. ale po jakimś czasie podjęłam wyzwanie. i powiem szczerze, że po wykluczeniu mięsa (nie całkowitym - raz na jakiś czas sobie wyjątek i zjem kawałek) czuję się dużo lepiej. mam więcej energii i mój metabolizm zdecydowanie przyśpieszył. 

i pytanie dodatkowe do osób, które stosują taką dietę albo planują - po przeczytaniu wskazań i przeciwwskazań z jakich produktów najtrudniej wam jest/będzie/byłoby zrezygnować? mi z pomidorów, papryki, czarnych oliwek, bananów, mandarynek, pomarańczy i ser. w zasadzie część z tych produktów jest w mojej codziennej diecie - w małych ilościach ale zawsze - ser + niewielka porcja mleka do płatków rano

<tu> znajdziecie więcej informacji

odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Przeskoczenie rzepki?

~Xxxxxxxxxxx | 23 marca 2017 17:17:38 | kategoria: Zdrowie, Kondycja fizyczna

• G+
  • Facebook

Dzisiaj na w-fie ktoś od tyłu na mnie nie chcący wpadł i coś mi przeskoczyło w kolanie. Pani od w-fu lekko stuknęła pięścią i to wróciło do pierwotnej pozycji. Mówiła że to nie żadna rzepka, tylko mięsień przeskoczył. Jak ruszę to mnie to boli, ale to nie jest jakiś okropny ból. Dodam jeszcze że ćwiczę codziennie prócz niedzieli z obciążeniem 2 kg i zauważyłam że podczas wykonywania ćwiczeń strzyka mi kolano. O i jeszcze jedno: za ile będę mogła wrócić do ćwiczeń? Zdecydowałam że zamiast 6 dni ćwiczeń w tygodniu będzie to 5 dni. Co mam zrobić? WF-istka powiedziała że nic się nie stało i że to mięsień. Mam iść jutro do pielęgniarki? I jeszcze jak ona mi tak stuknęła i to wróciło to to było bezbolesne. 

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy z tego powodu nie mogę zrobić sobie badań?

~Gość | 23 marca 2017 16:18:39 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

Lekarka chciała mi zrobić usg dopochwowe ale jak zobaczyła, że jestem dziewicą to stwierdziła, że nie ma sensu bo nie ma szans zrobić badania z powodu błony. Chciała sprawdzić czy wszystko okej z szyjki macicy ale nie dało rady. Czy to znaczy, że nie mogę sobie zrobić dokładnych badań ginekologicznych tylko dlatego, że nie współżyłam. W ogóle to jak jej powiedziałam, że jestem dziewicą to tak się dziwnie na mnie popatrzyła. Nie moja wina, że mam 25 lat i nadal nic i że inne tracą cnotę już w gimnazjum. Aż taki jestem ewenement? 

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czy 1 posiłek dzienny to za mało ?

~error_ | 22 marca 2017 17:52:36 | kategoria: Zdrowie, Dieta

• G+
  • Facebook

Od prawie, że zawsze jadam 1, ale duży posiłek w środku dnia. Słyszałam, że powinno się jeść 3, a nawet 5. Ja tyle nie dam rady.

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Ile jecie posiłków dziennie ?

~error_ | 22 marca 2017 15:56:22 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ja jem tylko jeden duży, bo więcej nie potrzebuję. 

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
harmonik

Nawet gdyby dawali mi darmo najdroższe herbaty, nie wziąłbym ich, bo niczego mądrego one dla mnie nie znaczą,

harmonik | 21 marca 2017 23:57:35 | kategoria: Zdrowie, Uzależnienia

• G+
  • Facebook

jako że żaden inny z milionów gatunków DSHN, nie odżywia się gotowanymi potrawami i płynami. Wierzysz mi?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

ile palicie dziennie?

~Gość | 21 marca 2017 19:41:29 | kategoria: Zdrowie, Rak

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
brygadzista

Hej jak leczyc pasozyty wewnatrz organizmu?

brygadzista | 21 marca 2017 19:38:00 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
znafca_żyta

Wazektomia

znafca_żyta | 21 marca 2017 06:41:56 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Stukanie do woli, czy odpowiedzialność?

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 98,7 pkt ata-ataata-ata
  2. 2 85,1 pkt elsieelsie
  3. 3 44,9 pkt arinkaoarinkao
  4. 4 38,6 pkt tomeklokotomekloko
  5. 5 35,8 pkt czwartyszopczwartyszop
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów