zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
HideyShanek

Jak się przebrać na halloween?

HideyShanek | 27 października 2011 16:28:00 | kategoria: Styl i uroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

No heej. Jutro mam w szkole halloween i większość osób się przebiera, a u mnie jest taka zasada, że każdy kto jest przebrany nie będzie pytany. Muszę coś wymyśleć, a nie mam wiele czasu. Jestem chłopakiem więc jakieś sukienki itp. raczej nie wchodzą w gre. Myślałem z koleżanką nad tym żeby pomalować się na Frankensteina lub zombie. Sam jeszcze do końca nie wiem co ze sobą zrobić. Mam w domu dość dużo materiałów i różnych pierdół więc mogę coś wykombinować. Podzielcie się swoimi opiniami. ; )

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 1 odpowiedz
DarVV

DarVV | 27 października 2011 16:40:46

Zrób sobie makijaż w stylu zombie. Pełno jest o tym poradników w sieci - słowa kluczowe: makijaż, Halloween, chłopak, zombie.

Co do tej zasady to głupota, rozumiem że w światowym dniu matki, każda uczennica w ciąży nie jest pytana...? Gwoli wyjaśnienia - to nie pretensja do Ciebie tylko do placówki szkolnej do której uczęszczasz. Uwaga: sam nie popieram organizacji tego "święta" a żeby jeszcze w szkołach do tego się odnoszono to już porażka.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 150,2 pkt MoltoBeneMoltoBene
  2. 2 142,6 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 124,4 pkt LeahLeah
  4. 4 121,1 pkt przechodzienprzechodzien
  5. 5 81,4 pkt Jasny halogen 100Jasny halogen 100
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii:

antysocjalista Vilemo arinkao TOJA2 ptakwodny