zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Riley

Czy wiecie gdzie mozna kupic doczepiane pasemka do wlosow?

Riley | 8 lipca 2008 13:22:05 | kategoria: Styl i uroda, Fryzury

• G+
  • Facebook

Takie roznokolorowe,do samodzielnego przyczepienia,sa moze dostepne w rosmannie czy gdzies? Ile mniej wiecej kosztuja?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 21 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: pasemka, wlosy
Verfluchte

Verfluchte | 8 lipca 2008 14:27:02

Może kiedyś dodadzą do "Bravo" :->

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
franz

franz | 8 lipca 2008 16:00:24

Z tego, co widziałam w kiosku niedawno były w "Trzynastce". Różowe i zielone, biegnij, może dostaniesz :>
A tak na serio, to nie mam pojęcia gdzie.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
WieczniePytam

WieczniePytam | 8 lipca 2008 17:16:54

Na odpuście^^

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 8 lipca 2008 20:13:35

Nie chodzi mi o tandetne odpustowe pasemka typu zielone czy rozowe,tylko takie jak do profesjonalnego przedluzania i np brazowe czy rude .ale do samodzielnego przyczepienia

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 8 lipca 2008 20:41:21

Możesz na allegro kupić. Pasemka zakończone koncówką na mikroringi:

http://www.allegro.pl/item391667894_wlosy_syntetyczne_pasemka_mikroringi_60cm_100szt_.html

różowe: http://www.allegro.pl/item394716067_wlosy_100_naturalne_remy_50cm_proste_ringi_pink.html

Pozdrawiam.

anonymous | 8 lipca 2008 20:44:17

Włosy na tasmie (polecam): http://www.allegro.pl/item394727657_naturalne_wlosy_na_tasmie_virgin_indyjskie_45cm.html

Techniki przedłużania włosami naturalnymi:

Na gorąco: aby połączyć włosy potrzebna jest zgrzewarka lub pistolet na wkłady keratynowe. Materiałem łączącym pasma jest : keratyna, wosk lub latex. Przykładamy pasemko włosów do przedłużenia do pasemka naszych włolosów 1cm przy skórze głowy,następnie zgrzewamy końsówkę keratynową gorącą zgrzewarką lub pistoletem. Rulujemy w palcach ciepłą keratynę nadając jej krągły kształt. Podczas odrastania włosów zgrzew będzie przesuwał się coraz niżej. Zgrzew zdejmujemy za pomoca specjalnego płynu. Pasma należy odswieżyc i za pomocą keratyny można na nowo załozyć.

Na zimno: np metoda mikrorings - włosy łączy się za pomoca malutkich metalowych ringów. Za pomoca szydełka z zapadką przeciągamy pasemko naszych włosów przez mikroring, do środka wkładamy pasemko włosów przedłużających, całość zaciskamy cążkami 1 cm od skóry głowy, w ten sposób powstaje miniarturowe łączenie. Mikroringi nosimy do 6 miesięcy, następnie otwieramy każdy z osobna i podciągamy do góry- odświeżając fryzurę na kolejne kilka miesięcy. Metoda nieskomplikowana. Pochodnymi tej metody sa metoda na tulejki, croopery, newlooks,easy hair, srinkable (tulejki termiczne).

Ultradzwięki: stosujemy pasemka identyczne jak do metody na gorąco jednak specjalne urządzenie topi keratynę bądz latex za pomoca ultradzwięków, bez stosowania gorącej temperatury, łączenia są płaskie nie okrągłe. Pasma zdejmujemy za pomoca specjalnego płynu.

Tape on-tape off: taśma włosów wykończona silikonem doklejana całymi kawałkami do naszych włosów inna dwustronnie klejącą taśmą. Łączenie jest bardzo mało widoczne. Ogromny komfort noszenia, bardzo mało wyczuwalne. Taśmy zdejmujemy przy pomocy specjalnego neutralizatora.

Dopinka: są to wszystkiego rodzaju włosy na spinkach, klipsach. Włosy na taśmie przypinamy do swoich za pomocą malutkich spineczek-niewyczuwalnych i niewidocznych.

Riley

Riley | 8 lipca 2008 22:17:04

Dzieki :*

Antykwa

Antykwa | 9 lipca 2008 23:17:54

U fryzjera !

anonymous | 1 kwietnia 2009 08:57:25

Halo chcialabym dopiac wlosy na tasmie silkonowej mam juz wlosy, szukam kogos kto mi zalozy we wroclawiu, bo poki co to nikt nie umie z tych z ktorymi mialalm kontakt 604449881

mango

mango | 15 lipca 2009 07:53:57

takie pasemka na szafa.pl widziałam, zorientuj się też na http://www.handsomemen.pl/porady,Pasemka,328,jasne_pasemka_na_kitce.html

więcej odpowiedzi
1 2 3 z 3

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 156,2 pkt wEsOłYpÓdEl3wEsOłYpÓdEl3
  2. 2 133,1 pkt jan_ek 57jan_ek 57
  3. 3 114,0 pkt AjumikoAjumiko
  4. 4 111,1 pkt odrzu conaodrzu cona
  5. 5 105,6 pkt TOJA2TOJA2
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl