zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Styl i uroda: Piercing i tatuaże

Przebiłam ucho pistoletem. Co mi się stanie?

~Słodkaaa4326327 | 9 grudnia 2016 19:52:43 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

Wszyscy mówią, żeby przekłuwać uszy igłą, nigdy pistoletem. Czytałam już o tym, że to miażdży tkankę, choroby, perefere... Dopiero niedawno się o tym dowiedziałam, teraz już mam przekłute uszy pistoletem. Czy może mi się coś stać? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
opuszczona

Czy można palić papierosy po swieżym tatuażu?

opuszczona | 10 sierpnia 2016 21:22:08 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

Dziś miałam robiony pierwszy tatuaż. Wiem, że pić nie można, a palić zwykłe fajki moge? 

odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz

Po jakim czasie po przebiciu ucha mogę wyjąć z niego kolczyk?

~Gość | 8 sierpnia 2016 16:43:39 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

1 lipca, czyli dokładnie 5 tygodni i 3 dni temu zrobiłam sobie trzecia dziurkę w uchu. Ucho przebijałam u kosmetyczki za pomocą pistoleta. Niestety zapomniałam zapytać się pani kosmetyczki po jakim czasie mogę wyjąć kolczyk więc jak na razie go nie wyciągałam. I moje pytanie brzmi czy po tym czasie jakim mam już ten kolczyk mogę go wyjąć i czy kolczyk który dam zamiast tego musi być koniecznie z jakiegoś konkretnego tworzywa tzn. czy musi być np. koniecznie srebrny lub złoty. Dodam jeszcze że przez ten cały czas po przebiciu nie miałam z tym kolczykiem żadnych problemów tzn. nie pojawiła się ani ropa ani krew a ból był tylko przez 1 dzień po przebiciu. Aktualnie gdy obracam sobie tym kolczykiem nie czuję żadnego bólu jedynie gdy jakoś mocniej o niego zahaczę. 

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Co sądzicie o tatuażu na penisie?

~mORGAN | 19 lipca 2016 21:10:32 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

Według mnie to byłoby romantyczne. Wyobrażacie sobie minę ukochanej, jak w wyniku igraszek łużkowych, penis rośnie, a na nim wytatuowany napis "Kocham Cię"?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
kwiatek1998

Tatuaż

kwiatek1998 | 19 lipca 2016 17:08:07 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

Czy robienie tatuażu na boku tułowia boli ?

Ostatnia aktualizacja: 19-07-2016 17:14:33
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
opuszczona

Miał ktoś robiony tatuaż na karku?

opuszczona | 11 lipca 2016 17:56:44 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

Jeśli tak to opiszcie mi uczucie podczas tatuowania i czy bardzo boli. Proszę o odpowiedz bo robię w sierpniu własnie na karku i trochę się boję bólu. 

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Pi030813

Ile i jakie macie tatuaże?

Pi030813 | 3 lipca 2016 13:09:06 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
opuszczona

Kiedy tatuaż blaknie?

opuszczona | 2 lipca 2016 14:14:20 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

W sierpniu robię sobie pierwszy tatuaż ale mam różne obawy, że wyblaknie. Czy tatuaż może wyblaknąć pod wpływem słońca, potu, wody, ogólnego gorąca? Boję się, że tatuaż rozmaże się szybko i będe musiała go poprawiać.. 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
opuszczona

Dziara na karku bardzo boli?

opuszczona | 19 czerwca 2016 22:41:03 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

Planuję zrobić sobie dziarę na karku 2 pistolety tylko jak będe ćwiczyć regularnie ramiona to tatuaż nie rozmaże mi się na karku? na ręce boję się robić bo jak będe ćwiczyć to tatuaż mi się rozciągnie ze skórą więc kark byłby najlepszy według mnie. Czy tatuaż na karku boli bardzo? I czy robią go osoby, które mają trochę tłuszczyku na karku? Bo to przecież jest na kręgosłupie robione. Czy robił ktoś tatuaż na karku i jak bardzo boli? wiem, że każdy ma inny próg bólu, ale tak mniej więcej jak się go odczuwa na kościach tam właśnie gdzie jest kark. z góry dzięki za odp. ; )

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
opuszczona

Tribal na łydce..

opuszczona | 19 czerwca 2016 13:02:05 | kategoria: Styl i uroda, Piercing i tatuaże

• G+
  • Facebook

Czy kobieta może nosić tatuaże bardziej męskie? Chodzi mi o taki tatuaż tribal smok na łydce bo chciałam sobie zrobić w tym miesiącu. Mam mieszane myśli, że ludzie mogliby uważać mnie za jakąś babke, która z więzienia wyszła i jeszcze z męskim tatuażem. Tym bardziej, że teraz idą wakacje więc ten tatuaż będe pokazywać codziennie. Wiem, że mogę zastanowić się nad bardziej damskim takim delikatniejszym, ale po co skoro mnie się podobają takie męskie. Czy to nie będzie dziwnie wyglądac u kobiety? 

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 238,3 pkt elsieelsie
  2. 2 84,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  3. 3 59,5 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 58,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 50,9 pkt j84j84
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów