zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Sport: Sporty walki

antysocjalista

Trenowaliście kiedyś karate lub jakiś inny sport walki, a jeżeli tak to czy trenowały z wami dziewczyny?

antysocjalista | 21 kwietnia 2017 13:20:48 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

Ja bym na takie lekcje karate z chęcią pochodził hehehe Mrugnięcie

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Wasze plany na sobotę? Nygusujecie czy aktywnie?:)

anonymous | 18 lutego 2017 11:05:10 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

U mnie dzisiaj "pot po dupie" :)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
antysocjalista

Oglądacie TFC?

antysocjalista | 13 lutego 2017 12:15:46 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

TFC - Team Fighting Championship - czyli grupowe walki MMA. 

Nic już bardziej nie może odzwierciedlić ulicznych starć w sobotnie wieczory niż ten sport. Fajnie, że kibole tutaj też działają zamiast na ulicach czy w tramwajach. 
No i Polacy oczywiście są w tym sporcie bardzo dobrzy. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Hani

Lubicie Resident evil? Poszlibyscie na last chapter?

Hani | 22 stycznia 2017 20:13:33 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

Jesli tak to zwrocie uwagę na tego koreanskiego aktora. Jest niesamowity w scenach walki i posiada poziom mistrza w taekwondo. Podziwiam go i sama bym chciała zacząć trenowanie tej sztuki walki. Ponoć reżyser stwierdził,  że nie zna żadnego aktora który byłby tak zwinny. Co tam Seagal albo inni z filmów akcji. Lee Joon Gi na walą się bez żadnej pomocy typu linki czy kaskadera.Z reszta sami zobaczcie.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Jak nazywa się styl chińskiej sztuki walki taboretem?

~Czymtasię | 19 stycznia 2017 19:19:01 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

Gdy ogląda się starsze filmy kung-fu, obijanie się taboretem wydaje się być całkiem popularne.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
antysocjalista

Ile byście zapłacili gdyby sprzedawano bilety na takie ustawki?

antysocjalista | 17 stycznia 2017 13:54:51 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Hani

Znacie kobiety, ktore trenuja sztuki walki?

Hani | 12 stycznia 2017 15:24:47 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

To jest nadal wielka rzadkosc a zwlaszcza w Polsce. Chcialabym cos trenowac. To marzenie od lat. Najbardziej mnie interesuje taekwondo ze wzgledu na kopniaki i wymachy. Nie cierpie przewrotow i fikolkow wiec sztuki walki z takimi czynnosciami odpadaja. Niestety nie znalazlam zadnych zajec taekwondo dla kobiet w Warszawie. Jakbym miala byc jedyna kobieta w grupie to przerabane. Bylabym oceniana pod wzgledem plci a z reszta co to za walka jak kobieta musi konkurowac z facetem? Jest tez krav maga dla kobiet ale wkurza mnie, ze to jest w formie jakiegos kursu przed gwalcicielami albo w celu zadbania o figure. Jak bede chciala zadbac o figure to sobie pojde kur..  na aerobic a nauczyc sie bronic chce wlasnie przez zglebianie umiejetnosci walki a nie jakis kursik, ktory uczy kopania w klejnoty delikwenta.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
antysocjalista

Jaki sport walki chcielibyście trenować mogąc cofnąć się do czasów swojego dzieciństwa?

antysocjalista | 4 stycznia 2017 13:43:22 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

Ostatnio oglądałem drugą część IP-Mana (5,5 na 10) no i zainteresowałem się bardziej walkami między stylami. To kung-fu jednak nie jest takie dobre jak je wszyscy malują. Okazało się, że najlepsze wyniki na ringu jak i ulicy daje połączenie 2 stylów walki - tajskiego boksu i brazylijskiego jujitsu. 

A więc mając szansę cofnięcia się w czasie chciałbym jako dzieciak chodzić w podstawówce na te 2 style walki. 

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
teorertikus

Jak Wam się podoba taki sprzęt do naciągania?

teorertikus | 1 stycznia 2017 17:42:56 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

Buszuję sobie dzisiaj po różnych sklepach internetowych i znalazłem takie ciekawe urządzenie do naciągania, dla młodych trenujących sporty walki, dla baletnic. Bardzo fajne i stopniowe naciąganie za pomocą kierownicy. Chciałbym mieć coś takiego z dwadzieścia lat temu, tylko cena 400 Euro...Uśmiech
https://www.amazon.de/Title-Pro-Force-Stretchmaster/dp/B01M4NGQDV/ref=sr_1_53?ie=UTF8&qid=1483288439&sr=8-53&keywords=back+stretcher

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
nnnnnnnnnn

Zamiłowanie i powrót po długiej przerwie do sportu.

nnnnnnnnnn | 20 grudnia 2016 22:04:55 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

Więc sprawa ma się tam. Jestem sportowym wariantem. I miałem kontuzje stopy, pozrywane,  więzadła, stabilizatory i przyczepy stopy. Teraz mam obecnie rehabilitację. I chciałbym powrócić do sportu na stałe, zapisać się na sztuki walki. Zacząłem ćwiczyć na domowej siłowni tylko górę ciała,  dołu nie ćwiczę bo mam problemy ze stopą. Pragnę zapisać się na sztuki walki ale co robić z tą stopą?  Dodam że stopa boli w kostce i ciężko jest chód z ic a o bieganiu mogę zapomnieć. Jak pogodzić to że sportem? Czy mogę chodzić na sztuki walki bez obaw? Nie chciałbym powtórzyć tej kontuzji bo strasznie długo dochodzę po niej a efektów brak :/

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 91,6 pkt elsieelsie
  2. 2 47,0 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 26,7 pkt okonekokonek
  4. 4 25,8 pkt birbantbirbant
  5. 5 19,5 pkt janusmakroniuszjanusmakroniusz
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów