zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Sport

Czy ćwiczenia typu pompki można wykonywać boso?

~rafik98 | 21 marca 2017 08:56:15 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Czy to dobra prędkość?

~Gość | 20 marca 2017 19:00:44 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

Nie dawno zaczęłam biegać (1-2 tygodnie temu). Dzisiaj ściągnęłam sobie aplikacje żeby liczyła mi czas, prędkość itd. Biegłam 3 km średnio 7,40 min/km, nie było to sam bieg, ale bieg przeplatany marszem. Trochę biegłam, trochę szłam. Czy to dobra prędkość? Bo nie wiem teraz czy skupić się na tym żeby biegać dłużej, czy żeby poprawić swój czas na te 3km? 

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Wyimaginowana44

Czy cała praca pójdzie na marne ?

Wyimaginowana44 | 19 marca 2017 21:43:01 | kategoria: Sport, Siłownia

• G+
  • Facebook

Ogólnie to ćwiczę od początku gimnazjum (jestem w 1 technikum), ale strasznie nieregularnie. Pod koniec 3 gimnazjum udało mi sie w końcu ćwiczyć regularnie i się serio mocno wkręciłam. Niestety chora jestem i już tydzień nie ćwiczę. Prawdopodobnie jeszcze 1 tydzień ćwiczyć nie będę. Oby nie dłużej, ale jak tylko wyzdrowieję to wracam do moich treningów. Obawiam się, że cała praca pójdzie na marne i mięśnie znikną z pola widoczności. O wagę nie mam co się martwić, bo wagę utrzymuję zawsze, a nawte jakbym przytyła to nic się nie stanie. Trzymam się czystego jedzenia i mam zamiar nadal trzymać. Niby przez ten tydzień nie widać po mnie, że nie ćwiczę, ale co będzie dalej :o

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

A gdyby skoki narciarskie rozszerzyć o: lądowanie do celu i skręcanie z powrotem na skocznię?

~Mooe | 19 marca 2017 13:33:21 | kategoria: Sport, Sporty zimowe

• G+
  • Facebook

Jak zmieniło by się oblicze tego sportu?

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
Bond007

Co byście powiedzieli na pomysł skoczni mamuciej do lotów narciarskich w Polsce ?

Bond007 | 19 marca 2017 12:11:38 | kategoria: Sport, Sporty zimowe

• G+
  • Facebook

Obecnie na świecie jest 5 skoczni mamucich, na których rotacyjnie rozgrywane są konkursy Pucharu czy Mistrzostw Świata. Niemiecki Oberstdorf, Bad Mitterndorf w Austrii, Planica w Słowenii, gdzie rokrocznie odbywa się zakończenie sezonu, Vikersund w Norwegii oraz "Certak" w czeskim Harrachovie. Ostatnia wymieniona skocznia w Czechach jest jednak od blisko 3 lat zamknięta. Przez lata zaniedbywano remonty, co doprowadziło do ruiny nie tylko mamuta ale i cały kompleks skoczni. Ta największa zapadła się. Bardzo możliwe, że już nigdy nie odbędą się tam żadne zawody. A skoro tak, to liczba skoczni mamucich ulegnie redukcji, do 4. Może by tę lukę jakoś wypełnić ? Pomysłów by zbudować u nas skocznię, z gatunku tych największych było już kilka. Jednak wtedy na światowych skoczniach "szalał" tylko Adam Małysz lub kilka lat później sam Kamil Stoch. Obecnie mamy świetną całą drużynę, w zasadzie każdy z nich należy do światowej czołówki :cool1: Oglądaliście wczorajsze zawody ? No po prostu coś pięknego :w00t: Najpierw w serii próbnej P. Żyła bije rekord Polski w długości lotu lądując na 243 metrze. Poprawia go w swoim kolejnym locie, w pierwszej serii konkursowej uzyskując 245,5 m :cool: Swoje rekordy życiowe śrubują też inni nasi reprezentanci: Kamil Stoch ląduje na 243 metrze, a Maciej Kot 244,5 m. Co więcej, skoczkowie innych narodowości również dostarczyli kibicom wielu emocji. Dwukrotnie zaatakowano rekord świata. Najpierw 252 metry osiągnął Robert Johansson z Norwegii. Z rekordu nie cieszył się jednak długo. Już kilkanaście minut później, przebił go będący w swojej życiowej formie, Austriak Stefan Kraft lecąc aż 253,5 metra. Świetnie bawili się również przedstawiciele tych słabszych reprezentacji. Dwóch młodych Amerykanów, zdobywających dopiero doświadczenie, przekroczyło granicę 200 metrów :clap: Takie zawody, z tyloma rekordami nie zdarzają się często, bo raz na kilka lat. Ale jak już są...ach! :bow:Chciałbym kiedyś w Polsce obejrzeć taką rywalizację. Minister Sportu już jakiś czas temu zapowiedział finansowanie przede wszystkim tych dyscyplin sportu, w których odnosimy największe sukcesy. A skoki narciarskie do takich dyscyplin należą. Kiedy jak nie teraz, gdy mamy całą drużynę światowej klasy, a nie tylko jednego zawodnika i zarazem najlepszy sezon w historii polskich skoków ? :hmmm:
A dla tych co jeszcze nie widzieli, rekord kraju "Wiewióra"...:question:

0 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... odpowiedz

Ile lat muszę ćwiczyć żeby mieć takie nogi?

~fitgirl2365655 | 17 marca 2017 19:42:34 | kategoria: Sport, Siłownia

• G+
  • Facebook

Jestem fit od 5 miesięcy. Ćwiczę codziennie prócz niedzieli. Mój plan ćwiczeń to: mel b rozgrzewka, 100 brzuszków, 50 nożyc, trening pośladków mel b, trening nóg mel b. 2 dzień : mel b rozgrzewka, 100 brzuszków, 50 nożyc, trening pośladków mel b, miley cyrus sexy legs workout. No i tak na zmianę. + zdrowo się odżywiam. Od 2 dni zaczęłam ćwiczyć te zestawy ćwiczeń na nogi z obciążeniem 2 kg.Jestem obecnie w bdb formie. Jak myślicie, ile lat/miesięcy muszę ćwiczyć żeby mieć takie nogi - http://www.motywujemy24.pl/upload/images/large/2015/01/wysportowana_damska_sylwetka_2015-01-04_21-04-25.jpg

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
Blue13

Co myślicie o takim sprzęcie do ćwiczeń ?

Blue13 | 16 marca 2017 18:29:39 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

http://allegro.pl/stepper-z-linkami-skretny-licznik-steper-fitness-i6741134826.html
Zastanawiam się czy nie zamówić. 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz
antysocjalista

Co robią tenisiści aby nie mieć tylko jednej ręki umięśnionej?

antysocjalista | 13 marca 2017 23:03:44 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

Zacząłem grać w squasha. Po każdym treningu czuję jak momentalnie rosną mi mięśnie na prawym ramieniu. Po sześciu godzinnych treningach mam już na prawym ramieniu wyraźną różnicę - utworzyła mi się kulka mięśni. Widac nigdy wcześniej ich nie używałem bo na lewej nawet nie umiem napiąć tego konkretnego mięśnia. 

Jak tak dalej będzie to za rok będę wyglądał jak facet z ilustracji. Niezdecydowany

Co robią tenisiści aby mieć symetryczne mięśnie? Grają lewą ręką? 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz
znafca_żyta

Żeglarstwo

znafca_żyta | 13 marca 2017 21:49:58 | kategoria: Sport, Sporty wodne

• G+
  • Facebook

Czy mamy na forum żeglarzy, najlepiej pełnomorskich lub oceanicznych? 

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
kurdegunda

Siłownia = babochłop ?

kurdegunda | 8 marca 2017 22:31:02 | kategoria: Sport, Siłownia

• G+
  • Facebook

Zdjęcie użytkownika Humor po treningu.

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 114,9 pkt ata-ataata-ata
  2. 2 98,3 pkt elsieelsie
  3. 3 60,2 pkt czwartyszopczwartyszop
  4. 4 54,8 pkt Aszka_Aszka_
  5. 5 50,7 pkt arinkaoarinkao
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów