zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Sport

antysocjalista

Ile byście zapłacili gdyby sprzedawano bilety na takie ustawki?

antysocjalista | 17 stycznia 2017 13:54:51 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Czy dieta 1200kcal to dobry pomyał?

~Kara1111 | 16 stycznia 2017 17:47:25 | kategoria: Sport, Siłownia

• G+
  • Facebook

Mam 20 lat. 176cm wzrostu i ważę 92kg. Od zawsze byłam bardziej pulchna. Już od ponad roku próbuję coś z tym zrobić, ale nie potrafię. Próbowałam wiele sposobów: wszelkiego rodzaju diety cud, zdrowego odżywiania, nawet wywalałam z diety gluten czy nabiał, mięso i nawet w pewnym momencie sięgnęłam po jakieś herbatki, leki odchudzające. Oczywiście też wykonywałam przeróżne ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej. Moja waga nie zmalała, a nawet przytyłam. Od świąt do końca roku 2016 odpuściłam sobie odchudzanie. Teraz znowu zaczęłam i uznałam, że spróbuję diety 1200kcal i będę znowu ćwiczyła. Jestem na niej od 1 stycznia i schudłam ok.2kg. Niby chodzę głodna, ale chudnę i nie czuję się słabo. Nawet trochę lepiej niż zawsze. Byłam na diecie 1600 kcal czy nawet 1400 kcal, ale nie chudłam. Waga stała w miejscu. Słyszałam, że to ponoć głodówka.

odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
samborski

Do czego służy gryf kratownica?

samborski | 16 stycznia 2017 09:57:10 | kategoria: Sport, Siłownia

• G+
  • Facebook

Siemka, jestem na kupnie gryfu do sztangi, szukam w necie co warto kupic i oprócz takich normalnych co znam i kojarze sa gryfy kratownice - ktos wie z czym to się je, tzn do czego właściwie służy i czy jest lepsze od zwykłego prostego czy tam łamanego?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

nart, jak jeść, enegia i czekolada :D

~olaweronika3 | 15 stycznia 2017 15:23:33 | kategoria: Sport, Sporty zimowe

• G+
  • Facebook

Jak zwykle jade w tym roku ze znajomymi na narty. Zawsze kiedy było już zimno i byliśmy zmęczni gorącza czekolada, batonik czy frytki ze schroniska dodawały mi sił. W tym roku jestem na diecie i nie jem słodyczy. Problem w tym że trudno będzie przetrwać od rana na stoku bez tej energii która sie brała z cukru. Czym można zastąpic takiego batonika, czekolade. Coś co dam rade zjeść na stoku, będzie dobre i dostarczy mi sił i enegii, a będzi emało kaloryczne ;) czekam na propozyjce :D

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
znafca_żyta

Stoch

znafca_żyta | 14 stycznia 2017 17:58:51 | kategoria: Sport, Sporty zimowe

• G+
  • Facebook

Czy Stoch nadal leci, czy już wylądował, bo słyszałem, że robił już trzecie okrążenie... Mrugnięcie

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...
odpowiedz

fitness

~fitneska | 14 stycznia 2017 14:01:33 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

Czy na zajęcia fitness można pójść w trampkach? Nie mam żadnego innego sportowego obuwia i zastanawiam się czy trampki będą odpowiednie?

odpowiedz
barthezo

Kto idzie jutro ze mną na basen? ;p :)

barthezo | 13 stycznia 2017 10:00:03 | kategoria: Sport, Sporty wodne

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
aliCja09

czy można ćwiczyć codziennie?

aliCja09 | 12 stycznia 2017 22:27:28 | kategoria: Sport, Pozostałe sporty

• G+
  • Facebook

Często słyszę, że powinno się robić w tygodniu 1-2 dni wolnego aby mięsnie się zregenerowały i żeby się nie przetrenować. A jesli mam siłę i ochotę by codziennie wieczorem poćwiczyć 40min? Czy ćwiczyć codzinnie ( tak bym chciała) Czy lepiej robic ten 1 -2 dni przerwy????

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
kurdegunda

Większość tych pompek,to dla mnie mistrzostwo,normalnie miszczunio :))) Kto z Was TAK potrafi?

kurdegunda | 12 stycznia 2017 18:03:34 | kategoria: Sport, Siłownia

• G+
  • Facebook

Dla mnie bomba :D

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 41
odpowiedz
Hani

Znacie kobiety, ktore trenuja sztuki walki?

Hani | 12 stycznia 2017 15:24:47 | kategoria: Sport, Sporty walki

• G+
  • Facebook

To jest nadal wielka rzadkosc a zwlaszcza w Polsce. Chcialabym cos trenowac. To marzenie od lat. Najbardziej mnie interesuje taekwondo ze wzgledu na kopniaki i wymachy. Nie cierpie przewrotow i fikolkow wiec sztuki walki z takimi czynnosciami odpadaja. Niestety nie znalazlam zadnych zajec taekwondo dla kobiet w Warszawie. Jakbym miala byc jedyna kobieta w grupie to przerabane. Bylabym oceniana pod wzgledem plci a z reszta co to za walka jak kobieta musi konkurowac z facetem? Jest tez krav maga dla kobiet ale wkurza mnie, ze to jest w formie jakiegos kursu przed gwalcicielami albo w celu zadbania o figure. Jak bede chciala zadbac o figure to sobie pojde kur..  na aerobic a nauczyc sie bronic chce wlasnie przez zglebianie umiejetnosci walki a nie jakis kursik, ktory uczy kopania w klejnoty delikwenta.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 99,8 pkt elsieelsie
  2. 2 50,4 pkt Blue13Blue13
  3. 3 44,2 pkt magnomagno
  4. 4 40,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  5. 5 34,2 pkt don_hihotdon_hihot
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów
Zgłoś błąd