zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
sloneczkohej

ZDRADZONA ŻONA I CO DALEJ ROBIĆ?

sloneczkohej | 23 lutego 2009 10:43:39 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Przez przypadek znalazłam na naszym wspolnym laptopie zjęcie kobiety,ktore robił mój mąż.Była awantura ale uwierzyłam ,że to tylko koleżanka i to chyba był moj błąd.W czasie świąt moj mąz otworzył swoja poczte i była wiadomość od niej,włąsnie od niej i ponownie wrocił żal i pytanie dlaczego.Powiedziałam ,że nie chcem aby ona była zawsze w tle naszego małzenstwa,nic nie mowił,nie przyznał się.Ostatnio jednak powiedział,żę się z nia spotyka a ja głupia tyram w tym czasie aby mozna było żyć.Kocham go,bo to on pokazał mi kiedyś co to miłość ale jak można kochać kogoś kto cię nie chce.Przez to wszystko nie mogę spać jeść nie umie mnie nic cieszyc a mamy przecież wspaniałe dzieci.Życ ale jak.................Moje gg 2297897

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 20 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 23 lutego 2009 10:53:31

współczuję ale najlepiej nie mieć męża

5 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
vonLeeb

vonLeeb | 23 lutego 2009 14:41:26

Nie ma uniwersalnej recepty na taką sytuację. Każda para jest inna, sytuacja inna, okoliczności, zaanagażowanie, przeszłość. Najczęściej kończy się to rozstaniem żony z mężem lub kochanki z mężem. Musisz ocenić własne możliwośći wybaczenia zdrady lub też ewentualnego rozstania. Trzymaj się.

2 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
sloneczkohej

sloneczkohej | 23 lutego 2009 14:52:20

Jak się kocha to się wybacza,ja to zrobiłam.Ale po 17 latach nie łatwo tak po prostu rozstać się z kimś kto jest całym moim życiem

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Ada15

Ada15 | 23 lutego 2009 15:37:48

Pewnie nie ma takich doświadczeń jak Ty, ale nie warto rezygnować z życia. Wiem, nie brzmi to zbyt realnie, ale co to zmieni, że będziesz się dołować. Jak sama pisałaś masz dzieci i to dla nich powinnaś życ. One Cię potrzebują. Bądź szczęśliwa i tego Ci życzę.

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Usagi

Usagi | 23 lutego 2009 15:50:02

Facet jest idiotą, ponieważ jakby był mądry, to nie dawałby zdjęcia kochanki do waszego wspólnego laptopa. Wiadomo, że wtedy zobaczyłabyś te zdjęcie. Ale już odkryłaś prawdę. Może powinnaś mu wybaczyć, ale jeżeli on nadal będzie się z nią spotykać, to powinnaś albo z nim porozmawiać, albo podać sprawę o rozwód. Niektórych ludzi w ogóle się nie zmieni.

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 lutego 2009 16:52:42

Ściąć!

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
kobietka

kobietka | 23 lutego 2009 17:37:15
Odpowiada Ekspert kategorii Przyjaźń II.

Zastanów się czy dalej go kochasz i czy chcesz z nim jeszcze być.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Ajumiko

Ajumiko | 23 lutego 2009 20:03:12
Odpowiada Ekspert kategorii Przyjaźń I.

Właśnie na pytamy.pl nawiązała ze mną kontakt dziewczyna, która jest w podobnej sytuacji i przeszła sporo. Ma malutkie dzieci i na początku próbowała ratować związek, a potem wszystko się bardziej skomplikowało. Bardzo jej współczuję i Tobie też. Najlepiej żeby ludzie się kochali, ale cóż kiedy jedna strona zapomina o przysięgach, kiedy do głosu dochodzi egoizm. Jeśli tylko go kochasz i chcesz być z nim, to ratuj co się da. Szczerze z nim rozmawiaj, mów co czujesz, niech wie, że łamie Ci serce, niech spróbuje jeszcze raz przemyśleć swoje postępowanie.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
CeciliaDiana

CeciliaDiana | 23 lutego 2009 20:31:13

Bardzo mi przykro....

Kochanie , znalazłaś się w bardzo przykrej sytuacji . Twój mąz bardzo cię zawiódł. Piszesz, że masz wspaniałe dzieci.Właśnie dlatego daj temu związkowi jeszcze jedną szansę. Zadbaj trochę o siebie - kup sobie parę fanych ciuszków ,2 fajne spódnice , bluzeczki , sweterek , fajne spodnie , przywiąż trochę większą wagę do makijażu i włosów. To , że podkreślisz swój status świadomej siebie kobiety zwiekszy twe poczucie własnej wartości.Nie daj się wykorzystywać ,powiedz małżonkowi o swych uczuciach , wyjaśnij że dajesz temu związkowi jedną , ale już ostatnią szansę.Wysłuchaj także jego racji , umówcie plan ratowania małżeństwa.Nie zamartwiaj się ponad miarę tym kryzysem , umów się z przyjaciółkami , jeśli specjalnie nie masz znajomych zapoznaj przez kogoś jakieś przyjaciółki , z którymi mogłabyś czasem wyskoczyć na kawkę.Jeśli jednak mąż znów zawiedzie , albo też będziecie żle czuć się w tym związku , pomyśl o rozwodzie . Jeśli jesteś wierząca ,bez problemu otrzymasz w tej sytuacji rozwód kościelny.Oczywiście daj sobie czas , to musi być przemyślana decyzja.Dbaj o dzieci , spędzaj z nimi dużo czasu ale nie zmieniaj dotychczasowych reguł - dzięki temu nie zniszczysz im dzieciństwa.Powodzenia , trzymam kciuki

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
sloneczkohej

sloneczkohej | 24 lutego 2009 07:20:38

To ja prosiłam męża aby przemyslał to wszystko,czy naprawde chce zostawić to co razem przezyliśmy.Powiedział,że i jemu jest cięzko i sam nie wie co ma zrobić,wczoraj powiedział,żę będzie z nami ale............Właśnie ale,czy skończy znajomośc z tą kobietą? Jestem atrakcyjną kobieta,to nie moje słowa ale naszych wspolnych znajomych. Mino tego wszystkiego Kocham go,boli strasznie ale wiem,że nasz związek zasługuje na jeszcze jedną szanse a rozstanie to najprostrzy sposob rozwiązania małżeństw a tego nie chcem.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 z 2

Podobne pytania

maciejak

Ranking firm hostingowych

4 odpowiedzi i komentarzy
mattnick

Konto internetowe w jakim banku?

68 odpowiedzi i komentarzy
outsider

Po co jest małżeństwo?