zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Rodzina i znajomi: Przyjaźń

Malita

W jakim miejscu i czasie nawiązaliście najciekawsze znajomości ?

Malita | 22 października 2017 17:35:29 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Czy przetrwały do dzisiaj ?

Obraz znaleziony dla: ludzie

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Czy lepiej porzucic takich przyjacół?

~nowy gość | 18 października 2017 21:16:34 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Mam przyjaciół którzy wcześniej byli mi wierni i pomocni dopóki 4 lata nie wyjechali na wczasy i ciągle wyjeżdżają na wczasy, ciągle ich nie ma bo są na wczasach, ale ile można jeździć na wczasy? pomyślałem sobie że nic mi z takich przyjaciół co są ciągle na wczasach. Wcześniej byli dla mnie bardzo dobrzy ale pomyślałem sobie ze może lepiej rzucić takich przyjaciół którzy są na wczasach dłuższy czas? Teraz być może o mnie zapomnieli. byli mi pomocni, dobrzy dla mnie ale nie chce mi się dłużej czekać aż przyjadą z wczasów. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czym się różni anioł wśród ludzi od przyjaciela?

~nowy gość | 18 października 2017 20:10:08 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Ja odróżnić kiedy człowiek jest aniołem wśród ludzi a kiedy przyjacielem? Moim zdaniem tym że anioł wśród ludzi nie jest zainteresowany wspólnymi rozrywkami. 
Czy anioł wśród ludzi może być lepszy od przyjaciela? 
miałem kiedyś sytuacje kiedy przyjaciele wybrali wczasy niż mnie a sąsiad który jest zwykłym sąsiadem pomaga bezinteresownie ale nie jest zainteresowany współpracą ze mną czego nie mógł bym powiedzieć o swoich przyjaciołach, przyjacielowi można powiedzieć wszystko lub prawie wszystko a komuś kto jest aniołem wśród ludzi i pomaga bezinteresownie to nie. Ale zawsze moim zdaniem lepiej mieć przyjaciela niż być obok anioła wśród ludzi ponieważ nie można mu się zwierzać, korzystać z nim z rozrywek. Znacie jakieś inne różnice miedzy aniołem wśród ludzi a przyjacielem piszcie. Anioł wśród ludzi jest dobry dla wszystkich ale nie lubi mieć towarzystwa a przyjaciel pomaga osobie z którą się przyjaźni.  Czasem kiedy przyjaciele są zajęci wczasami to można liczyć na aniołów którzy są wśród nas. 

odpowiedzi i komentarzy: 21
odpowiedz

Co daje wybaczenie?

~sam_nie_wiem | 17 października 2017 22:10:29 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Padły niepotrzebne słowa, pretensje, wzajemne żale. Były kłótnie i złośliwości choć to głównie wtedy, gdy byliśmy sam na sam. Bardzo mnie to boli - jednocześnie nienawidzę go i mam nadzieję na pogodzenie się bo był moim bliskim kolegą.
Może warto wybaczyć bo jak będę ciągnął to dalej to zamęczę się? Jak myślicie?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

A czy jak dorośli sie czegos boja to jak sobie z tym maja radzić ? jak pokonać swoje wewnetrzne lęki ?

~Gość | 17 października 2017 13:20:20 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Bać się można wielu rzeczy nawet takich prostych i łatwych a dla drugiego ciężkich i straszliwie nieosiagalnych :/ dziecko może bać się 1 dnia w szkole znowu można bać się swojego szefa w pracy albo iść do dentysty bo boli ;) albo można bać się o swoje dziecko które jedzie samo na kolonie można bać się jak się okres spóźnia czy się nie zaszło w ciążę tak ze wiele jest rzeczy których się można bać i przejmować .No i jak sobie z tym radzić jak powiedzmy boimy się iść do pracy albo boimy się prowadzić ważna przemowe w pracy ,boimy się stworzyć swój własny projekt i przedlozyc do szefowi w pracy ,boimy się iść do lasu samemu to już bardziej może bać się dziecko no i co zrobić żeby nie bać się i nie było że mnie się nie uda że coś zrobię źle ? Że nie dam rady albo że coś na pewno zrobię tak ze nie wyjdzie tak jakbym chciał ? Albo te zwykłe leki bo boimy się nowego tego czego nie znamy ,boimy się tego co jeszcze nie mieliśmy z tym nigdy kontaktu albo jakiś konsekwencji co będzie jak zrobię coś źle ,albo boimy się przyszłości albo relacji z innymi ludźmi jak sobie poradzić z tym żeby się odnaleźć w tym dzisiejszym świecie ?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Wszyscy moi przyjaciele powyjeżdżali w różne strony na wczasy :-( Gdzie znaleźć nowych przyjacół?

~fajny gość | 16 października 2017 20:23:00 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Jakiś czas temu moi przyjaciele powyjeżdżali na wczasy ja zostałem sam bez przyjaciół gdzie mogę znaleźć nowych czy szukanie w intrenecie bezie dobrym pomysłem? 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Emilaaa

Na kalich portalach mg poznać przyjaciółkę?

Emilaaa | 12 października 2017 18:54:39 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Tak wiem, wiem bo prawdziwych przyjaciół podobno poznaje się w "realu" ale no jednak nie zawsze, chciałabym poprostu poznać kogoś fajnego z kim mogłabym pisać i wgl...mam 13 lat dziewczyna

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Gdzie szukać nowych przyjacół?

~ssss | 4 października 2017 16:54:43 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Postanowiłem że najlepszym sposobem żeby się uszczęśliwić będzie szukanie nowych przyjaciół.
Przez jedno durne niepowiadomienie kiedy ma do mnie przyjechać straciłem go :-(
Teraz się nauczyłem ze zaniedbaniem można zrobić komuś wiele większą krzywdę niż nawet głupim żartem. Zauważyłem odpowiedź w ewangelii gdzie jest napisane że Bóg nie zmusza człowieka na siłę kiedy człowiek go odrzuca i nie zaczepia ciągle takiej osoby. Pomyślałem sobie że kiedy spotykają mnie różne nieszczęścia to prosiłem Boga żeby ode mnie odszedł, a kiedy jest odwrotna sytuacja to zrozumiałem trzeba szanować wolę nawet wtedy kiedy jest ona trudna - każdy ma prawo przyjaźnić się z kim chce i odrzucać ze swojego życia kogo się podoba.
Chciałem mu dać nawet drogocenną płytę blue-rey z linuxem wartą 30zł ale nie chciał, mimo ze miałem na niej bardzo dobry system, a on miał tylko win 7.
Jednak się okazuje że nawet biblia daje wskazówki. Skoro Bóg nie przychodzi do człowieka kiedy człowiek go nie chce, to ludzie powinni czynić tak samo i nie namawiać kogoś kiedy ktoś się obrazi tylko szukać nowych przyjaciół. poza tym teraz znalazłem nowe towarzystwo dobrze dogaduje się z sąsiadami. Teraz z sąsiadami mam dobre kontakty, ale i tak zamierzam szukać nowych przyjaciół żeby mieć rozrywkę.  mimo to ze przyjacielowi chciałem dać drogocenny prezent na zgodę to nawet to go nie przekonało. Nie powiadomiłem przyjaciela kiedy ma do mnie przyjechać i przez to go straciłem na zawsze :-(

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czy zdarzyło wam sie stracić przyjaciela z powodu pecha lub włąsnej winy.

~nowy gość | 3 października 2017 15:13:40 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Mam przyjaciela który udaje że niby wszystko jest w porządku ale nie chce ze mną rozmawiać i obraził się na mnie przez to że nie powiadomiłem go na Facebooku. kiedy ma do mnie przyjechać. Teraz nawet nie chce się do mnie odzywać nawet chciałem mu dać bardzo dobry i bardzo wartościowy prezent (płytę z linuxem) mówił że nie chce mimo że miał jeden najgorszych systemów choć nie jestem pewny bo miał pewnie windowsa 7 gdyby miał 10 to bym rozumiał ze nie chce.
Teraz jestem smutny przez to ze przyjaciel się na mnie obraził i nawet nie chciał prezentu :-(
Wiem że jest to moja wina że się na mnie obraził. Robiłem wszystko żeby naprawić relacje z przyjacielem ale mnie odrzuca. :-(

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Przyjaciółka nazwała mnie popier*oloną

~Gość | 2 października 2017 17:24:51 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Podoba mi się facet. Nie wiem czy to zauroczenie czy co to jest. Podoba mi się fizycznie. Zapytała czy bym z nim chciała być jakby nie miał dziewczyny i odpowiedziałam, że nie. Nawet jakby był wolny i zainteresowany. Wtedy zaczęła się drzeć, że jest jestem jakaś popier*olna i że wkręcam zawsze ludziom kit, że mi nie zależy i zawsze sobie sama zaprzeczam i mi nie wierzy. A ja po prostu czekam aż mi minie to coś- zauroczenie i wrócę do porządku dziennego. Czemu ona się tak wściekła? Teraz tak rozmawiamy tyle o ile.

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 207,6 pkt elsieelsie
  2. 2 68,2 pkt ptakwodnyptakwodny
  3. 3 60,8 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 58,3 pkt collins01collins01
  5. 5 55,0 pkt tadziotadzio
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

kobietka Ajumiko