zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Rodzina i znajomi

elsie

Jak dogadujecie sie?

elsie | 23 września 2017 06:56:13 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

z partnerami na temat finansow w domu? pytam, bo ja bylam jedyna, ktora pracuje wiec nie wiem..

KLIK

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz

Rodzina wpiernicza mi się w związek

~Gość | 22 września 2017 17:40:19 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

A konkretnie to wszystkie kobiety z rodziny i trochę ojciec. Przez to zerwałam z poprzednim facetem bo mamusia tak mi wkręcala, że on postep uje nie tak, że przestałam mu ufać i przestałam akceptować jego niedoskonałości.  Teraz spotykam się z kimś po kryjomu po pracy ale niestety mijaja 2 godziny od pracy i juz dzwonienie gdzie jestem. Dziwią mi się, że się z nikim nie spotkałam latami jak mi się wpier.. ja w strefę komfortu i nie dają przestrzeni dla siebie. Nie chce się ukrywać ale nie mam wyjścia jeśli chce mieć spokój. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Helen

Czy to normalne zachowanie? Z czego może wynikać?

Helen | 22 września 2017 11:45:03 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Zaproponowałam mamie wspólny wyjazd tak we własnym zakresie do Amsterdamu żeby trochę wypocząć a i też dawno razem nie byłyśmy na wyjeździe. Rezerwujesz hotel, kupujesz bilety na pociąg i zwiedzasz co chcesz. Chciałam przy okazji wstąpić na koncert. Moja mama z przerażeniem stwierdziła, że jak się zgubimy i nie trafimy to będziemy nocować na ulicy. Do tego jeszcze dodała, że niebezpiecznie kiedy podróżują dwie kobiety (bo są niby narażone na napad albo gwałt). Zaczęłam szukać hoteli ale zaczęła wymyślać, że 3 kilometry od centrum to jest za daleko i jak będzie się gdzieś wracać wieczorem to ,,dostaniemy w łeb''. Wyszukałam bliżej ale było za drogo a ja za wszystko miałam płacić więc wyszukałam hosteli. Stwierdziła jednak, że nie będzie siedziała w pokoju z obcymi ludźmi i że jak nie zna nikogo to mogą nas okraść albo coś innego, gorszego. Spasowałam.. Można powiedzieć, że według mojej mamy najlepiej byłoby nigdzie nie wychodzić bo wszędzie czyha niebezpieczeństwo. Mój ojciec uważa, że mama jest ,,stuknięta''. W sumie martwi przeraża mnie jej skrajne zachowanie bo chyba nie do końca taka bojaźliwość i czarnowidzenie jest normalne i zastanawiam się skąd to się jej wzięło. Jak tak słucham innych osób, które z nią się bawiły za młodu to rzekomo była spontaniczna i wszędzie jeździła więc nie wiem czemu tak histeryzuje.

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Dlaczego ludzie to robią?

~Gość | 21 września 2017 10:03:46 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

Kontaktuje się z przyjaciółką przez Internet bo mieszkamy w innych krajach. Od wielu miesięcy ze sobą rozmawiałyśmy i bardzo się do niej przywiązałam. Każdego wieczoru zanim szłam spać a ona wstawała to rozmawiałyśmy. Nie kończyły nam się tematy do rozmów. Potem zaczęła mówić, że będzie mieć gorszy transfer i że nie będzie tak często online. Nie rozumiem jej zachowania bo wiele razy pisała, że się do mnie przywiązała, nie raz dopytywała gdzie byłam i że stęskniła się za naszymi rozmowami więc dlaczego nagle ograniczyła ze mną rozmowy? Po co pisze tyle ciepłych słów a potem znika? Dlaczego ludzie sprawiają, że czujemy z nimi więź i stają nam się bliscy a potem odchodzą bez słowa?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
opuszczona

Wyjazd do Anglii do chłopaka ale...

opuszczona | 19 września 2017 22:27:59 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Mój chłopak chce mnie zabrać do siebie do Anglii, ale zapisałam się do liceum ( mam 19 lat )  Jeszcze nie poszłam na rozpoczęcie roku. On ma przylecieć w październiku i uzgodnić ze mną czy jadę. Natomiast z drugiej strony pytałam mamy czy mogłabym z nim polecieć a ona nie zgodziła się bo mam już liceum i mam do niego chodzić. Z jednej strony nie chcę opuszczać liceum ale z drugiej chcę zarobić i chcę wylecieć do niego. Przynajmniej na próbę np. na miesiąc. Moją przeszkodą jest mama bo ona się strasznie o mnie martwi i gdyby się dowiedziała, że mnie z nią nie będzie to załamałaby się. Jestem jej pupilkiem domowym bo zawsze jej pomagam, zawsze tylko z nią jestem. Mnie to dołuje. Chciałabym sobie zarobić trochę. Co mam zrobić? Zostawić liceum i wylecieć czy zacząć liceum i nie mieć kasy i być ciągle na utrzymaniu mamy? 

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
elsie

Wiecie jak utrzymac dobry zwiazek?

elsie | 17 września 2017 09:20:38 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

UWAGA: nie mam nic przeciwko modlitwie, ale czy to jedyna, najlepsza metoda?

KLIK

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 27
odpowiedz
Kropl@

Jaką najstarszą osobę znacie? Jaką macie w rodzinie?

Kropl@ | 15 września 2017 18:06:25 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

U mnie najstarsza jest teraz jedna z moich babć ma 87 lat. 
W mojej miejscowości była 100 letnia pani, burmistrz ją odwiedził podarował ciepłą kołdrę i koc z wełny, a rodzina opiekująca się nią dostała zmywarkę. 
Widziałam na zdjęciach tą panią i była bardzo ładną stulatką, miała miłą pomarszczoną twarz i sporo jak na wiek bielusieńkich włosów. Nie wiem czy jeszcze żyje.

Tu na zdjęciu Francuzka Jeanne Calment z niepodważalnie udokumentowanym wiekiem. 

https://i.pinimg.com/originals/d4/9c/f7/d49cf7c1bfa2c32b2c1d3d646a79bb9f.jpg

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
Kropl@

Idealne miejsce do pogadania ze znajomymi lub rodziną to jakie, gdzie?

Kropl@ | 15 września 2017 09:51:33 | kategoria: Rodzina i znajomi, Przyjaźń

• G+
  • Facebook

W necie to wiadomo, że tu Mrugnięcie
No ale w realu gdzie lubicie gadać, gdy jesteście w  pracy? U mnie to była firmowa kuchnia.
U babci jednej to kuchnia, a u drugiej łazienka, zbierałyśmy się tam z siostrami i kuzynkami. 
U mnie w domu kuchnia i strych
U moich przyjaciół lubiliśmy gadać w kotłowni, gdy się na papieroska chodziło. 
Myślę, że można jeszcze powiedzieć, że idealne miejsce to duży stół, bo przy takich stołach gdziekolwiek stoją często się siedzi długo i dłuuugo gada. Uśmiech

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 28
odpowiedz
elsie

Ojczym - bankomat?

elsie | 15 września 2017 07:40:21 | kategoria: Rodzina i znajomi, Dzieci

• G+
  • Facebook

i jak z tego wybrnal...

KLIK

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
elsie

Jakie kary stosowaliscie gdy Wasze dzieci zrobily cos nieodpowiedniego?

elsie | 14 września 2017 07:45:47 | kategoria: Rodzina i znajomi, Dzieci

• G+
  • Facebook

no coz...potrafilam sie po prostu nie odzywac do czternastolatki. Okropnie sie z tym czulam ale nie moglam sie przelamac. Pomogla nauczycielka: jak reka odjal...

KLIK

Ostatnia aktualizacja: 14-09-2017 08:37:34
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 24
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 17,9 pkt elsieelsie
  2. 2 17,6 pkt collins01collins01
  3. 3 13,8 pkt birbantbirbant
  4. 4 11,9 pkt erzacerzac
  5. 5 11,3 pkt Le FolLe Fol
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów