zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Rodzina i znajomi

antysocjalista

Jesteście podobni do swoich dziadków?

antysocjalista | 19 stycznia 2017 09:25:39 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzeństwo

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
collins01

I jak ci smakuje polskie piwo za granicą?

collins01 | 18 stycznia 2017 23:58:33 | kategoria: Rodzina i znajomi, Za granicą

• G+
  • Facebook

Gorycz czy słodycz?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Czy to może być z zazdrości?

~Gość | 17 stycznia 2017 21:47:12 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Moi rodzice nie są rażem od ok. 18 lat. Ojciec ma kogoś od mniej więcej 2 lat. Wcześniej miał dużo partnerek i mama zawsze powtarzała, że jest kurw..arzem. Strasznie się klocili z mama a dla mnie jest dobry i się mną interesuje. Jak tylko opowiadam coś mamie o niej to wygląda na zaciekawiona ale też poirytowana. Mówi,  że pewnie ona chce wyciągnąć od ojca kasę i ze powinam uważać. Trochę mam wodę z mózgu juz ale nie mam nic do babki bo jest raczej spokojna i nie jakaś pazerna. Mama nigdy nic nie czuła do ojca i wzięła ślub z powodu ciąży wiec wątpię zeby była zazdrosna o ojca. Sama z nikim nie jest od tego czasu. Ogólnie jest zdziwaczala, znerwicowana i neurotyczna.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Minecraft007ize

Czy dawanie innym psychotropów na recepte jest legalne?

Minecraft007ize | 17 stycznia 2017 08:54:24 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

Witam. Rozwijając moje pytanie chodzi mi jeśli koleżanka kupiła silne psychotropy na recepte i załóżmy daje je innym to czy to nie zachodzi pod kwestie prawne?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Aspołeczność jest wadą czy zaletą ?

~aspołeczna | 15 stycznia 2017 12:05:44 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

Mam 26 lat, od 4 jestem aspołeczną jednostką nie wychodzącą z domu i nie nawiązuję żadnych nowych znajomości. Głównie moja aspołeczność wynika z tego że jestem zawiedziona moim życiem. Kiedyś miałam mnóstwo koleżanek i znajomych. Z tych około 20 osób zostały mi tylko 4, które zawsze mi pomogą i mnie wysłuchają nie potępiając mnie i nie wyśmiewając. Gdy mam jakieś problemy zawsze się do nich mogę zwrócić a one zawsze mi pomogą. Ograniczenie kontaktu z większością moich dawnych znajomych wynikało z ich sposobu zachowywanie się w stosunku do mojej osoby. Każda z tych kilkunastu osób próbowała mi narzucić swój sposób życia. Np. Gdy zaczynałam studia słyszałam zdania typu po co ci te studia lepiej poszukaj normalnej pracy i zarób sobie pieniądze na swoje własne wesele ( tylko z kim mam mieć to wesele z wibratorem ?), słyszałam często zdanie że ja muszę posiadać męża i dzieci ( bo one mają), często też ci ludzie wyśmiewali się ze mnie ( np. z mojego stanu uzębienia, którego niestety nie mogę zmienić), słyszę również pytania kiedy wyjdę za mąż.
Oczywiście czasem wychodzę po za moją strefę komfortu i staram się kogoś nowego poznać, jednak jak do tej pory te osoby sprawiały w dość krótkim czasie że wracałam do domu i coraz bardziej zamykałam i zamykam się w sobie. Zamiast spędzać czas z jakąś ograniczoną intelektualnie osobą wolę posiedzieć w domu. Tam mi nikt krzywy nie zrobił i nie zrobi. Tak jest po prostu bezpieczniej.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
new_user

Czy czujesz sie doceniany/a?

new_user | 14 stycznia 2017 18:06:56 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

Siemka, a wiec tak jak w pytaniu, czujecie sie docieniani przez swoich bliskich, znajomych, moze ludzi z klasy albo pracy i swoich zyciowych partnerow? Ja jestem nastolatkiem, prawie pelnoletnim i sam sie tak nie czuje, chyba za malo robie dla innych i siebie zeby tak bylo :( Ale wszystko sie da zmienic, a wiec jak wy sie czujecie w tej kwestii? :) 

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

KIm oni są

~costam | 12 stycznia 2017 21:34:42 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzeństwo

• G+
  • Facebook

kim są bracia mojej siostry, którzy nie są moimi braćmi?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
barthezo

Wiem, ze jest jeszcze wczesnie, ale...

barthezo | 12 stycznia 2017 20:44:05 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

...ja juz ide spac i chcialbym Wam wszystkim powiedzieć dobranoc :). Jutro 5:30 pobudka :/, a wieczorkiem wyjazd do domku ze znajonymi.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
valeria

Co zrobić by nie być odrzucaną w grupie koleżanek?

valeria | 10 stycznia 2017 20:45:52 | kategoria: Rodzina i znajomi, Znajomi

• G+
  • Facebook

Jesteśmy z dwóch rożnych światów. Czuje się przez nie odrzucana, ale je 'lubię' znaczy większość bo nie lubię takiej jednej co zmienia chłopaków co tydzień (dosłownie) ale mniejsza z tym.

Ostatnio zauważyłam że mnie odrzucają np wszystkim z paczki dadzą jakaś przekąskę oprócz mi a sama im daje jakieś słodycze czy picie, wybierają się gdzieś razem a mnie nie zapraszają, chodzą sobie razem a mnie zostawiają. Jeszcze kilka miesięcy było inaczej. Zapraszały mnie na jakieś wypady za miasto, na urodziny... cokolwiek, a teraz nic :/ mam wrażenie ze znoszą moja obecność tylko dlatego ze zadaje się już z nimi od roku i tak jakoś teraz dziwnie powiedzieć "odczep się". Tak jak już wspomniałam razem rozmawiają a ze mną się niczym nie dzielą wiec ostatnio podsłuchałam rozmowę o tym ze chcą kopic e-fajke wiec zapytałam się po co im to, to ta której nie lubię krzyknęła na mnie żebym się nie interesowała, abo na wos-ie było wybieranie grup to ona się dobrały a ja zostałam sama :( Uważam ze jestem osoba rozsądną i troszeczkę pozostającą na uboczu jednak zdarzy mi się powiedzieć coś głupiego to od razu mnie krytykują a jak jedna dziewczyna z paczki powie coś głupiego to od razu wszyscy w śmiech bo to takie śmieszne. Tak jak jest wyżej napisane jesteśmy z dwóch rożnych światów. Ja- książki, one Snapchat i Cypis i nie interesuje mnie ich świat. Może w tym jest problem? Może powinnam się zainteresować ich światem? Ale on jest tak koszmarnie nudny i głupi! Nie wiem co mam robić.

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Znajomości w szkole

~Paczaj;;pp | 9 stycznia 2017 16:25:26 | kategoria: Rodzina i znajomi, Pozostale

• G+
  • Facebook

Na początku gimnazjum "zaprzyjaźniłam" się taką jedną Weroniką. Obecnie jesteśmy w 3 klasie gimnazjum ale mniejsza o to. Przez ten czas ona się zmieniła tak zdziecinniała i zachowuje się jak jakaś stuknięta siedzi i śmieje się nie wiadomo z czego... ja też "nie jestem normalna" i dosyć często mi odwala, ale bez przesady są przecież jakieś granice. Ciągle za mną chodzi w szkole i tak dziwnie się czuję. Mam inne koleżanki, ale one to bardziej ze sobą się przyjaźnią ale są też otwarte na innych. I teraz mam prośbę poradzicie mi coś ? np co Wy byście zrobili na moim miejscu? Oczywiście nie zrobię tego co ktoś napisze tylko wezme pod uwagę opinie innych. Pozdrawiam.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,9 pkt elsieelsie
  2. 2 111,4 pkt collins01collins01
  3. 3 67,6 pkt leone2leone2
  4. 4 56,8 pkt okonekokonek
  5. 5 56,3 pkt kaziu_61kaziu_61
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów