zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Biznes i finanse

brzydula-b

Pomoc czy biznes?

brzydula-b | 28 maja 2017 09:05:46 | kategoria: Biznes i finanse, Fundusze UE

• G+
  • Facebook

Kolejna "wielka akcja humanitarna",gdzie konsekwencje ponoszą zwykli ludzie,bo ktoś tam wyżej postanowił się wzbobacić.Miałam już nie zabierać głosu w tym temacie,ale  wpadł mi w ręce ciekawy artykuł.Dam go w pierwszej odpowiedzi,bo nie lubię kiedy pytanie zajmuje kilometr przewijania

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 39
odpowiedz
Kinga Sojka

Ile może zabrać komornik

Kinga Sojka | 26 maja 2017 21:43:40 | kategoria: Biznes i finanse, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam otóż moja sytuacja wygląda tak mam podjąć pracę na umowę o pracę tymczasową z tym że będę pracowała tylko w weekendy i będę otrzymywała wynagrodzenie w wysokości ok 600zł ale wysi nademną komornik i czy może on mi zająć te wynagrodzenie jeśli nie mam zadłużenia z tytułu alimentacyjnych tylko kredytów bardzo proszę o radę.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
calkaa

Zjedlibyscie pizzę z nazwą waszej ulicy?

calkaa | 26 maja 2017 15:27:53 | kategoria: Biznes i finanse, Marketing i reklama

• G+
  • Facebook

W jaki sposób ludzie wykorzystują moc słowa którym religie Boguja ?(slowo jestbogiem)na warszawskim Żoliborzu pizzeria Rudawka serwuje pizzę o nazwach ulic Żoliborza np.pizza przasnyska czy pizza Krasińskiego albo pizza jasnodworska.każda z nich ma inne składniki.Zjadlbys cały Żoliborz?

Ostatnia aktualizacja: 26-05-2017 15:30:12
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

reklama/ promocja firmy

~GośkaKosmetyczka | 25 maja 2017 23:12:31 | kategoria: Biznes i finanse, Własna działalność

• G+
  • Facebook

Hej prowadzę firmę od 15 lat ( branża kosmetyczna) i zazwyczaj nie narzekałam na zysk, ale mniej więcej od roku mam spadek dochodów. I to tak mocno odczuwalny, że musiałam zredukować liczbę pracowników. Czy znacie jakiś na skuteczną reklamę firmy? Moimi odbiorcami są głównie kobiety i to w różnym wieku. Promocje i różne pakiety kosmetyczne nie zdały egzaminu. Macie jakiś inny pomysł?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
ijaaa

czy sa ludzie na tym forum ktorzy nigdzie nie moge zagrzac miejsca?

ijaaa | 25 maja 2017 21:59:44 | kategoria: Biznes i finanse, Ekonomia

• G+
  • Facebook

i czuje sie lepsi od tubylcow? zatroskana kokota wydaje sie podejrzana

odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
Garnituroman

Szukam współnika do byznesu.

Garnituroman | 24 maja 2017 18:01:58 | kategoria: Biznes i finanse, Banki

• G+
  • Facebook

Szukam wspólnika, wszystko zgodne z prawem i ma to działać tak:

Oferta:
każdy kto się zarejestruje otrzyma jednorazowo 50zł co miesięc przez 6 miesięcy. Miesięczna opłata za konto to będzie 10zł czyli po 6 miesiącach będziemy stratni 50*6 - 10*6 = 240zł.
Jeśli klient nie zamknie konta po tym czasie to będziemy dlaej naliczać opłatę 10zł co miesiąc. 
A zamknąć będzie można jedynie telefonicznie na infolini. Klient nie otrzyma żadnego potwierdzenia o przyjęciu dyspozycji zamknięcia, którą oczywiście zignorujemy i będziemy sobie dalej naliczać te 10zł co miesiąc. Jeśli klient zapyta czy konto zamknięte to będziemy przytakiwać, ale skoro klient nie będzie miał żadnego dowodu to po co zamykać.
Po 10 latach zbierze się na każdym takim kliencie 960zł i wtedy zaczniemy windykować. Czyli mniej więcej przychód od każdego klienta to będzie 900zł.
Wystarczy, że złapiemy na to 100 tys. Polaków i mamy jakieś 90 mln. zł.

Tak właśnie działają pewne banki w PL. 

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz
perełka

Euro w Polsce?

perełka | 24 maja 2017 17:16:07 | kategoria: Biznes i finanse, Ekonomia

• G+
  • Facebook

Złoty zwyżkuje w stos.do Euro od dłuższego czasu.
Przy jakim stosunku Euro-PLN rząd zdecyduje się na przystąpienie do Strefy wspólnej waluty?

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
matiko1212

Dlaczego nie ma aplikacji pytamy?

matiko1212 | 24 maja 2017 07:29:41 | kategoria: Biznes i finanse, Giełda i inwestycje

• G+
  • Facebook

Pamiętam kiedyś była bardzo popularna na strona a dzięki aplikacji mogła by odzyskać ją

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
harmonik

Jeśli na Ziemi, dla uproszczenia, ludzie pracowaliby w globalnej firmie wytwarzającej tylko porcje żywnościowe dla wszystkich, Sondaż

harmonik | 21 maja 2017 07:41:35 | kategoria: Biznes i finanse, Ekonomia

• G+
  • Facebook

i ta firma płaciłaby zatrudnionym np. po 10 zł za wytworzenie 1 porcji żywnościowej, to czy ta firma będzie mogła sprzedawać swój produkt po 11 lub po 12 zł, czy będzie mogła uzyskiwać zysk?

Rozumiecie, jakie to głąby wierzą w istnienie zysku w ekonomii kapitalistycznej i socjalistycznej?

A wiecie, jak rządzący sprzedają produkty swego państwa? Ano tak sprzedają z zyskiem, że zadłużają każdego obywatela, dopisując mu dług. Obecnie każdy Polak, Polka, od niemowlęcia do staruszki, jest zadłużony w systemie finansów państwa na kwotę 26 tys. zł, i ten dług oczywiście stale rośnie.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
harmonik

Jeśli na Ziemi, dla uproszczenia, funkcjonowałby tylko 1 holding, kapitalistyczny lub socjalistyczny, inaczej w gospodarce rynkowej lub planowanej, Sondaż

harmonik | 21 maja 2017 07:10:45 | kategoria: Biznes i finanse, Ekonomia

• G+
  • Facebook

wytwarzający wszelkie potrzebne ludziom produkty, płacący zatrudnionym wynagrodzenie, będące kosztem wytworzenia produktów, to czy ci zatrudnieni będą mogli wraz z rodzinami nabyć te produkty po cenach powiększonych o zysk holdingu?

Czy ten holding będzie mógł sprzedawać swe produkty po wyższych cenach, niż wyniosły jego koszty z tytułu płacy zatrudnionych, uzyskując zysk ze swej działalności?

Rozumiecie, jakie to kompromitujące się głąby wierzą w istnienie zysku w ekonomii, w kapitalizmie czy w socjalizmie, z inwestycji, z biznesów?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 21-05-2017 07:14:33
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 450,2 pkt elsieelsie
  2. 2 161,2 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 155,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 143,2 pkt tadziotadzio
  5. 5 115,6 pkt collins01collins01
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów