zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Między nami: Sprawy sercowe

Garnituroman

Do którego miesiąca ciąży kobieta może rąbać drewno ?

Garnituroman | 16 maja 2017 08:32:02 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Jak znaleźć sobie mezczyzne?

~Gość | 15 maja 2017 19:05:00 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

Pracuje z samymi kobietami. Po pracy wracam do domu. Jestem w takim wieku, że po studiach nie utrzymuje znajomości ze znajomymi bo większość maja chłopaków albo mężów albo dzieci. Nie wiem gdzie mogę poznać kogoś wartościowego. Czy warto na portalach? Bo w sumie nie mama gdzie indziej. Po pracy nie mam czasu nawet gdzie iść a sama nie ma sensu a też mieszkam i pracuje w malym miescie. Proszę o rady. 

odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
Garnituroman

Jakie uczucia się w Tobie budzą, gdy wspominasz czasy podstawówki, gimnazjum, liceum?

Garnituroman | 14 maja 2017 01:15:29 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

np. przeglądając stare zdjęcia na nk i nowe na fb jak się ludzie pozmieniali...

ja odczuwam ogromny smutek, to były złe czasy... widzę dopiero teraz różnicę, jak było wtedy a jak jest teraz... tak szybko to minęło...
widzę jak dawni "bosowie" klasy są najbardziej prymitywni, i że to nie z nich trzeba bylo brać przykład...

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

To chyba naturalne, co?

~Gość | 3 maja 2017 20:30:22 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

Nie rozumiem jak kobiety mogą się po jednym, dwóch spotkaniach zauroczyc mężczyzną. Piszę o kobietach bo sama nią jestem i mam inaczej. Jak miałam z 16 lat to może raz się trafił ktoś kim byłam zauroczona z widzenia wiec to coś podobnego jak jedno spotkanie na randce w ciemno. Ja tamam nie mam żadnych motylkow w brzuchu i w sumie mi obojętne czy się spotkam z kimś drugi raz.  Po koleżanku wychodziłam na miasto z kimś tak na kawę ale mi te osoby były obojętne.  Raz się taki jeden zauroczyl ale w sumie nie wiem czemu bo z trzy razy się spotkaliśmy tylko. Ja nie uważam za natiralne żeby tak szybko coś poczuć.  Jak można się zauroczyc kimś jak to jest prawie obca osoba? W sumie to chyba coś ze mną nie tak bo zawsze taka osoba jest mi obojetna. Jakbym rozmawiała z ta sama osobą. Nic nie zostaje po takich spotkaniach i rozmowach. A z kolei znajomości zaczynające się w Internecie to już w ogóle.  Co mnie może zainteresować w literkach i paru zdjęciach?  Czasem czuje się pusta emocjonalnie.

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Czy dziewczyna może być zbyt miła żeby odmówić spotkania?

~Gość | 2 maja 2017 18:15:19 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

Hej!

Mam taki problem... Jest sobie atrakcyjna dziewczyna ok. 20 lat. Była ze mną na mojej studniówce. Było fajnie, tańczyliśmy do rana, itd. Później trochę pisaliśmy ze sobą, krótka przerwa i znowu piszemy. Ona studiuje w innym mieście, więc niemal ciągle jej nie ma. Zaproponowałem spotkanie, zasłaniała się początkowo brakiem czasu. Tłumaczyła się może z 3-4 razy. Te jej wymówki nawet miały sens... Mieliśmy się dziś spotkać, jednak nagle rano oznajmiła, że musi coś tam zrobić (wymówka znów dość logicznie uzasadniona). Jest miła, nie inicjuje nigdy kontaktu, ale stara się go podtrzymywać. Zacząłem ironicznie komentować to, że taka zajęta itp, ale ona ciągle jest miła, fajna i cieszy się z moich żartów. I co ja mam sobie pomyśleć? Jest zbyt miła żeby odmówić spotkania? Albo powiedzieć "sorry, nie jesteś w moim typie". Gra niedostępną? A może chce mnie lepiej poznać bo się boi... Jej ostatni związek trwał z 2-3 lata i wiem, że została zraniona... Napiszcie co myślicie.

Znamy się od lat, ale nigdy nie mieliśmy ze sobą jakiegoś bliższego kontaktu - ot jedna ze znajomych. Ona jest trochę nieśmiała, ale inteligentna i bardzo ładna.

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
luna113

Co to przyjażń!!!

luna113 | 2 maja 2017 15:39:17 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

piszcie 2 dodam do najlepszych

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Autsajder

Czyj obraz stanął Wam w pamięci?

Autsajder | 29 kwietnia 2017 13:20:50 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

No,no Mrugnięcie(jedno durne słowo i będzie draka)Wystawiony język

Ostatnia aktualizacja: 29-04-2017 13:21:37
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Jak przestać myśleć o byłej dziewczynie?

~Gość | 18 kwietnia 2017 04:47:34 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

W prawdzie nie byłem z nią długo, ale zapowiadało się pięknie. Ciągle myślę o niej, co u niej, jak sobie radzi, czy kogoś ma itp. Nie daje mi spokoju myśl, że ona była dla mnie kimś naprawdę ważnym i ciągle o niej myślę, a ja dla niej zapewne tylko kolejnym nieudanym związkiem i nikim więcej, więc na pewno wymazała mnie z pamięci i ma mnie gdzieś. Ciągle śledzę jej facebooka i instagrama (tak wiem, ludzie z instagramem to najczęściej pustaki, ale faktem jest, że jest zakompleksiona na swoim punkcie, choć nie ma ku temu jakichś wielkich powodów i zapewne szuka atencji na internecie). Rozpadło się to głównie z mojego powodu, widać byłem dla niej nudny i zbytnio ją raziło to, że mam od niej inne poglądy, gust muzyczny, filmowy i temperament. Ostatni raz ją widziałem 4 miesiące temu kiedy się rozstaliśmy. Raczej ja to zakończyłem, bo widziałem po jej zachowaniu, że nie chce ze mną być, choć na spotkaniu mówiła, że niby mnie wyczekiwała itp. (szczegóły wyjaśniłem przyjaciółce i powiedziała, abym nie brał do końca szczerze tego co mi była wyznała, bo "baby to kombinatorki"). Nie umiem się z niej wyleczyć. Wiem, że świat nie kręci się wokół związków i trzeba żyć dalej, ale nie umiem i ciągle stoję w miejscu z tego powodu. Do tego jestem samotnikiem i nie mam okazji poznać innej dziewczyny. Czasami zbyt mocno tęsknię za nią i wspólnymi chwilami, na zdjęciach jest tak samo piękna i słodka jak w rzeczywistości. Chwilowym wyleczeniem jest przypomnienie sobie jak ciężki charakter miała i ile bólu mi sprawiła, ale potem wszystko wraca. Jeżeli kogoś sobie w niedalekiej przyszłości znajdzie to się chyba załamię, mimo że życzę jej naprawdę szczęścia. Co mam zrobić? Myślałem, że mi ta "żałoba" przejdzie, ale to wróciło. Nie dam rady tego przeczekać.

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz

Czy na tym forum jest jakiś użytkownik z którym byś pasował/a jako para?

~Gość | 16 kwietnia 2017 22:15:26 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

Takie pytanie trochę na żarty,trochę na serio.Możecie odpowiedzieć tylko tak lub nie,a jeśli macie odwagę powiedzieć kto to taki  ;-)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
ÓsmyDzieńTygodnia

Czy mogę złożyć życzenia?

ÓsmyDzieńTygodnia | 15 kwietnia 2017 17:16:53 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

Wszystkim Wam, wierzącym czy też nie, życzę... 
By czas Wielkanocy utrzymał nasze marzenia w mocy, 
By wszystkie życzenia, okazały się do spełnienia. 
By w życiu codziennym, realnym jak i tu wirtualnym, nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, byśmy potrafili kroczyć śladami ludzkiej godności. 
I tak jak Wielkanoc traktuje się jako symbol odrodzenia, tak i by dla nas to odrodzenie było do spełnienia. 
By te święta były czasem odradzania się wiary i nadziei w ludzi, a ta wiara i nadzieja z kolei pozwoliły Wam drodzy Forumowicze z ufnością patrzeć w przyszłość. 
Czego życzy Wam P. vel. ÓsmyDzieńTygodnia. 
Miłego świętowania Uśmiech

0 ładowanie danych... 17 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 450,2 pkt elsieelsie
  2. 2 161,2 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 155,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 143,2 pkt tadziotadzio
  5. 5 115,6 pkt collins01collins01
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Malita Carollina kontoanonimowe Petunia kurdegunda birbant mnbvcxz1234567890