zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Między nami: Pozostałe

ata-ata

Dzien dobry w Miedzynarodowym Dniu Wyznawania Milosci. Kochani, lubie was - prawie wszystkich

ata-ata | 20 sierpnia 2017 09:16:12 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Poza tym mamy mniej wazne swieta:
- amerykanski Dzien Pszczolki
- Dzien Lemoniady, tez amerykanski
- Miedzynarodowy Dzien Latarni Morskich
- i niestety: Dzien Komara

A dla was, moi mili kwiatki, wyjatkowo bez kratek:

Ostatnia aktualizacja: 20-08-2017 09:17:48
0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... odpowiedz
ata-ata

No to dobry wieczor i dobranoc

ata-ata | 19 sierpnia 2017 20:12:47 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

To zdjecie na dobry-wieczor (po prawej stronie od wejcia na parterze moje okno od kuchni, po lewej przed wejsciem moje "autko"):

a to zdjecie na dobranoc (bez komentarzy):

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
ochydka_ochydka1

Pytanie z innej beczki...Kto poleci dobry film na popołudnie, dostępny na cda.pl...?

ochydka_ochydka1 | 19 sierpnia 2017 14:03:57 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wszystkie dobre widziałam, skończyły mi się pomysły...

Dramat, biografia, katastroficzny, fantasy, sensacja, dreszczowiec, muzyczny, horror.
Ulubiona tematyka: boks i inne sporty, nauczyciel, więziennictwo, sądy, taniec...

Nie szukam komedii, mało co mnie bawi...Ktoś...coś...?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 24
odpowiedz
ata-ata

Dzien dobry w Dniu Kiepskiej Poezji

ata-ata | 18 sierpnia 2017 07:29:38 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ale jeszcze sa amerykanskie dni:
- Dzien Podwinietych Spodni
- Dzien Katalogow Wysylkowych
A ja czekajac na Dzien Antykwy fotografuje kwiatki w klatkach:

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 30
odpowiedz
mnbvcxz1234567890

Lubicie takie wiersze ?

mnbvcxz1234567890 | 17 sierpnia 2017 18:00:08 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zdjęcie użytkownika Balsam dla Duszy.

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
ata-ata

Dzien dobry

ata-ata | 15 sierpnia 2017 06:55:11 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Dzisiaj mamy:
- Dzien Odpoczynku
- Dzien Błędu
No wiec co bedziecie swietowac?

a tymczasem: kwiatki w klatkach

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 30
odpowiedz
ata-ata

Dzien dobry w Miedzynarodowym Dniu Osob Leworecznych

ata-ata | 13 sierpnia 2017 08:54:54 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy ktos z was jest leworeczny?
a to tradycyjnie: kwiatki w klatkach

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz

Jak zapomnieć?

~BadSilence | 12 sierpnia 2017 20:33:03 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zacznę od tego, że jestem w związku już długi, długi czas. Od pewnego czasu czuję jednak, że to nie to. Jestem w nim nieszczęśliwa, ale tkwię w nim, bo... Sama nie wiem dlaczego. Chyba ze strachu i niepewności. Od pewnego czasu pracuję w pewnym markecie. Jakiś miesiąc temu spotkałam tam nieziemskiego faceta. Absolutnie mój typ urody. Do tego był taki miły i miał tak piękny, rozbrajający uśmiech, że nie mogłam oderwać od niego oczu. A jego oczy... Takie śmiejące się i wesołe... Od miesiąca o nim fantazjowałam, marzyłam, żeby zobaczyć go jeszcze jeden raz. Nie miałam wyrzutów sumienia wobec mojego partnera, ale czułam ogromny wstyd przed samą sobą. Ciągle miałam go przed oczami. Zaczęłam chodzić do pracy z nadzieją, że może znowu go spotkam. Niestety, spotkałam go kilka dni temu. Znowu w pracy. Tym razem jednak coś we mnie wstąpiło. Zachowywałam się jak wariatka. Ciągle się na niego gapiłam. Nawet odwróciłam za nim wzrok, gdy już wyszedł i zapewniam, że to widział. On znowu tak cudownie się uśmiechał... Odwzajemniał moje spojrzenia. Matko... Ten uśmiech, oczy... Czuję taki ogromny wstyd, bo zachowywałam się jak jakaś psychopatka. Nie chcę nawet sobie wyobrażać, co on sobie o mnie pomyślał. Od tamtej pory jestem jakaś rozbita. Zdołowana. Znowu mam go ciągle przed oczami, znowu mam o nim jakieś marzenia, fantazje. Z jednej strony oddałabym wszystko za to, żeby móc go jeszcze chociaż raz zobaczyć, a z drugiej... To jest takie przykre. Podejrzewam, że to ten typ faceta, który ma wielkie powodzenie u kobiet i może mieć każdą seksbombę na świecie, ponadto wykorzystuje swój urok i wdzięk do ciągłych flirtów z kobietami, które przy nim tracą głowę i zachowują się tak jak ja kilka dni temu. Dla takiego typu faceta to gra, zabawa, a ja nie mogę się po tym otrząsnąć. Sama nawet nie wiem, czego chcę. Przecież wiem to wszystko, wiem, że on kogoś ma (nie ma opcji, żeby taki facet był samotny), a ja nie jestem w jego typie. Zresztą... W czyim jestem? Najgorsze jest to błędne przekonanie, że ze mną flirtował, a to nie była prawda. Uśmiechy i odwzajemnianie zerkania to nie flirt. To po prostu reakcja na spotkanie rozhisteryzowanej wariatki patrzącej na niego maślanymi oczami. Od kilku dni mam jakiegoś doła i serdecznie nienawidzę swojej pracy. Z jednej strony mam nadzieję, że go spotkam, a z drugiej wiem, że to byłaby jakaś tragedia i że nie mam na to wielkich szans. To jakieś czyste szaleństwo.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Jak się otrząsnąć?

~Badsilence | 11 sierpnia 2017 23:37:35 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pewien facet strasznie zawrócił mi w głowie. Trochę głupio, bo tylko się do mnie uśmiechał I patrzył. Facet z tych, którzy mogą mieć wszystkie, z najpiękniejszymi modelkami świata włącznie. Zdaję sobie sprawę, że dla takich jak on takie flirty (chyba że źle to odebrałam) to codzienność I nie przywiązują  do tego wagi, ale ja... Jakoś nie mogę się po tym otrząsnąć nawet, jeśli zdaję sobie sprawę z tego, że na 100% jest już z jakąś seksbombą, a o takich niewypałach jak ja nawet nie marzy.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Tragiczne spotkanie z przyjaciółkami...

~Gość | 11 sierpnia 2017 22:19:14 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Spotkałam się dzisiaj ze starymi przyjaciółkami. Myślałam, że będzie cudownie, bo nie widziałam ich od ponad roku. Niestety zupełnie nie miałam o czym z nimi rozmawiać. Ja przez ten czas się kształciłam, angażowałam w różne projekty, a one ten czas poświęciły na imprezowanie. Czułam się jak piąte koło. Zupełnie nie miałam o czym z nimi rozmawiać. Czy Wam też kiedyś się coś takiego przydarzyło? Czy to może być moja wina, że nie potrafię się dopasować do grupy i być ,,elastyczna"? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 25,6 pkt elsieelsie
  2. 2 19,4 pkt birbantbirbant
  3. 3 19,3 pkt okonekokonek
  4. 4 15,3 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 8,6 pkt codziennacodzienna
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

leone2 niemawolnegonicku __szamanka__ Lykke Grand eVa2 czwartyszop