zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Między nami: Moje problemy

Selavi

Dlaczego, ciągle coś...?

Selavi | 16 sierpnia 2017 17:59:29 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Gdy wydaje Ci się, że już jesteś blisko,że problemu w końcu się skończą, dosłownie tuż, tuż..... a tu masz...
Skąd brać siły na to wszystko gdy ich brak..wiele potrafię znieść a całkiem niewiele potrzebuję ale dziś brakło mi sił...
W głowie natłok myśli...życie dało Ci kopa, takiego porządnego...próbujesz jakoś się poskładać mówisz sobie dasz radę. Kroczysz powolutku, nabierasz pewności, że jest lepiej zaczynasz tworzyć swój mały świat a tu znów wszystko runęło...

Życie nie pyta czy może tylko narzuca Ci swój rytm i dorzuca nowy bagaż doświadczeń.. ten su..n syn rak dorwał tatę a teraz mamę i patrzysz człowieku próbujesz pomóc ale tak naprawdę niewiele możesz zrobić..widzisz, że każdego dnia jest coraz gorzej...
Z góry przepraszam za nieskładność i za publiczne żalenie się ale dzisiaj mam dość, zwyczajnie dość :(

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Pierwiastkowaa

Czy żeby być gejem, to trzeba się nim urodzić?

Pierwiastkowaa | 15 sierpnia 2017 19:06:44 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Czy to z czasem przychodzi? Bo rozmawiałam ze znajomym dzisiaj na ten temat, napisał mi "chciałbym zostać gejem" odpisałam mu "to co ci stoi na przeszkodzie", a on "z tym się trzeba urodzić".

Jest tak faktycznie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Radomiła

Moje serce i dusza cierpi... może mi w podniesieniu się troszkę pomożecie?

Radomiła | 14 sierpnia 2017 20:41:12 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Mam strasznego doła jak dawno nie miałam.. nie myślałam, że moja zabliźniona rana będzie znów rozgrzebana...i to przez bliskich.
Mam nadzieję, że dla Was to jest jednak dobry dzień... może coś pozytywnego z niego mi podacie ;)

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
Malita

Bierzemy sprawy w swoje ręce ?

Malita | 13 sierpnia 2017 21:42:37 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

"Nie chcę już stać bezczynnie więcej , 

Ja wiem co chcę,

Umiem to mieć,

Mój błąd , że nie zrobiłem tego prędzej (..)"

Kiedy ostatni raz to zrobiłeś ?

Obraz znaleziony dla: sprawy w swoje ręce

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
deiner

Żałuję, ze się z nim przespałam

deiner | 12 sierpnia 2017 20:38:34 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

W wieku 17 lat przeżyłam swój pierwszy raz. Już od dawna tego pragnęłam. Byłam bliska utraty dziewictwa w wieku 15 lat, ale wtedy byłam niezdecydowana i w końcu się wycofałam. Miałam chłopaka, ale zerwaliśmy. 
Kilka miesięcy temu poczułam że chcę już to zrobić i nie chcę dłużej czekać. Nie miałam wtedy chłopaka, więc umówiłam się z facetem przez internet. Zupełnie go nie znałam i był sporo starszy ode mnie, miał 40 lat, a ja 17. Nawet nie było przyjemnie. Bardzo mnie bolało i prosiłam go by był delikatniejszy, ale nie słuchał.  Na koniec mi zapłacił. 
Najpierw się cieszyłam, ale teraz czuję się jak dz*wka. Przecież nią jestem. Wolałabym stracić dziewictwo z kimś kogo kocham, a nie z nieznajomym. W dodatku w ogóle się nie zabezpieczyliśmy. Ja mu mówiłam że chcę to zrobić z prezerwatywą, ale on powiedział że nie trzeba, że spuści się na zewnątrz. Wiedziałam że mogę zajść w ciążę, ale i tak się na to zgodziłam. 
Potem na szczęście okazało się że nie jestem w ciąży, ale wciąż prześladuje mnie myśl co by się stało gdyby jednak do tego doszło. 
Wiem, że jestem głupia i niemądra. Nawet nie wiem po co to piszę. Chyba chciałam się wyżalić. I tak nie sądzę żeby ktokolwiek to przeczytał.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Pierwiastkowaa

Co mi jest? :(

Pierwiastkowaa | 12 sierpnia 2017 19:05:30 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Od ponad miesiąca przy schylaniu, napinaniu.. Czuję ucisk napięciowy głowy.
zabrzmi śmiesznie, ale nawet jak się wypróżniam w łazience i napinam mięśnie to mnie głowa może nie tyle co boli ale tak jakby uciska..
Kurcze, o co chodzi ? Ma/ miał ktoś podobnie? 
Nie piszcie żebym poszła do lekarza plis bo tyle to ja wiem Uśmiech

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

Czy w Ostrowie wielkopolskim o ile ktoś tu tam mieszka/ł są sexshopy ?

~Gość | 10 sierpnia 2017 14:08:24 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Ajumiko

Gdzie jest haczyk?

Ajumiko | 10 sierpnia 2017 07:23:53 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Gdzie i kiedy doszukujecie się "haczyka"?
ja właśnie taki haczyk znalazłam, a już wszystko mi się podobałoWystawiony język

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
ona1979

Motywacja

ona1979 | 7 sierpnia 2017 14:33:10 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Jak zmusic siebie do dzialania.Chcialabym w zyciu to czy tamto,zaczac,zmienic.Mysle o tym,wiem co bym chciala gorzej z realizacja.Poprostu od dluzszego czasu,nie potrafie nic ruszyc ba mialam problem,zeby zarezerwowac wakacje.wszystko odkladam na potem.tez tak macie?jak Wy sobie z tym radzicie?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
antysocjalista

Czy było wam przykro rozstawać się z pracodawcą i miastem w którym żyliście?

antysocjalista | 27 lipca 2017 16:33:01 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Łezka mi się w oku kręci, że opuszczam moją obecną pracę i życie.
Smutno mi z tego powodu i mam jakiegoś doła, chociaż wiem że to dobry wybór ta zmiana pracy i życia jednak tyle lat tu siedziałem i było mi dobrze i fajnie. 
To już nawet nie jest sentyment do samych ludzi, ale do tego układu, procedur, murów, miejsc gdzie coś fajnego przeżyłem. 
Nim człowiek starszy tym chyba trudniej się jednak przeprowadzać i zaczynać wszystko od nowa. Albo może za krótko tu żyłem bo Olsztyn po iluś tam latach zacząłem nienawidzić, a tu było na odwrót od nienawiści na początku do Elbląga i wszystkiego co związane z tym miastem do dojrzałego uczucia akceptacji

Ostatnia aktualizacja: 27-07-2017 16:34:58
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 15,7 pkt okonekokonek
  2. 2 15,4 pkt birbantbirbant
  3. 3 14,5 pkt elsieelsie
  4. 4 10,2 pkt AutsajderAutsajder
  5. 5 9,9 pkt erzacerzac
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

ata-ata MoltoBene eien brzydula-b collins01 Blue13 okonek