zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Między nami: Moje problemy

Co robić żeby to dalej funkcjonowało?

~Gość | 21 maja 2017 15:21:51 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Jeżdżę poza rodzinne miasto do pracy i tam poznałam faceta i spotykamy się od jakiegoś czasu. Mieszkam w domu z rodziną ale ukrywam, że się z kimś spotykam bo niestety moi bliscy bardzo we wszystko ingerują. Próbują narzucić mi swoje zdanie a często też dostaje ,,dobre rady'' od dalszej rodziny. Ogólnie to jestem traktowana na zasadzie, że nic nie wiem o życiu i powinnam się słuchać starszych bo inaczej źle na tym wyjdę. Moja mama za każdym razem zdaje swojej siostrze ,,raport'' gdzie byłam co mnie doprowadza do szału bo każdy zna mój każdy krok. Z chłopakiem spotykam się po pracy na godzinę lub dwie a potem po prostu jak ktoś dopytuje to mówię, że pracowałam po godzinach albo że tak miałam pociąg. Mój chłopak już o tym wie ale wcześniej podejrzewał, że spotykam się z kimś innym i to ukrywam. Powiedziałam mu wprost jaka jest sytuacja ale on uważa, że i to nie ma sensu bo i tak wszystko wyjdzie na jaw bo nie można wiecznie ukrywać, że się z kimś jest. Tylko, że ja wiem, że moja rodzina by mi zrujnowała związek bo by wypytywali o niego i znowu by się zaczęły rady ,,dla mojego dobra'' i by go obrzydzali albo komentowali coś albo dopytywali gdzie z nim poszłam. Naprawdę chcę być szczęśliwa bo mi zależy na tym związku ale moja rodzina jest strasznie wścibska i nie ma granic prywatności u nich. Każdy każdemu wchodzi buciorami w życie a mnie zwłaszcza bo jestem młoda.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
DzikiBobek

Jakie prawdopodobieństwo?

DzikiBobek | 20 maja 2017 18:58:50 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Czy to możliwe aby POLEXIT nastąpił jeszcze w tym roku!?

Przy obecnych naciskach ze strony UE bym się nie zdziwił, szkoda że według tego portalu tylko 25% jest za, a aż 42% przeciw...

Co wy takiego widzicie w tej Unii? Przecież nie mamy już korzyści gospodarczych...

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
DzikiBobek

Czemu mezczyńi mają pracować dłużej od kobiet?

DzikiBobek | 19 maja 2017 11:08:30 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Mężczyźni mają wiek emerytalny 5 lat później niż kobiety, a z badań wynika, że to mężczyźni żyją krócej. Spokojnie, ja wiem ,, kobiety wychowują dzieci i zajmują się domem" Możnaby chociaż go uwspólnić.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 23
odpowiedz
DzikiBobek

Mulat to rasa biała?

DzikiBobek | 18 maja 2017 20:12:33 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

ZGadza się ?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
DzikiBobek

Biali ludzie są skazani na wymarcie? spójrzcie CHOCIAŻBY na przyrost naturalny

DzikiBobek | 18 maja 2017 13:23:40 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Jesteś obrońcą białej rasy? 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
DzikiBobek

1,2,3,4,5 ! Które z tych zmian odnośnie samorządów popieracie?

DzikiBobek | 17 maja 2017 18:18:21 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

1. Likwidacja zarządu i rady powiatu oraz przekazanie wszelkich kompetencji powiatu albo starostom (kompetencji porządkowych), albo gminie. Z tym, że w miastach dużych starostów nie byłoby. (coś jak w USA szeryf).

2. W każdej gminie byłoby referendum, odnośnie istnienia i funkcji Rady Gminy (Miasta) oraz Wójta (Burmistrza/Prezydenta). Można byłoby wybrać:
-wójt przejmuje całą władzę w gminie,
-wójt jest wybierany przez obywateli i może być odwołany, ma dużo kompetencji,
-wójt jest wybierany przez radę i ma tyle kompetencji ile mu rada da. 

3. Zmniejszenie liczby radnych. Dziw, że Warszawa ma tylu radnych, ile NYC, Los Angeles, Paryż i Berlin razem...

4. W województwach marszałek byłby wybierany w wyborach bezpośrednich i miałby dużo władzy. Sejmik (znów mniej radnych) wybierali by obywatele z każdego powiatu po 1. Ewentualnie 1 na ileś obywateli. 

5. Możliwość odwołania radnego gminy przez obywateli.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Co zrobić by o niczym nie myśleć?

~Gość | 16 maja 2017 22:08:50 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
DzikiBobek

Ale dzisiaj akcje odwaliłem ! Pożar wywołałem w mieszkaniu !

DzikiBobek | 15 maja 2017 20:50:26 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Po robocie zrobilem se 5 bulek z serem, cebula i pomidorem, wstawilem do piekarnika, poszlem do pokoju liczyc PIT, czuje po kilku minutach ze cos capi, wychodze, cale mieszkanie szare, pelno dymu, wchodze do kuchni, patrze za szyba sie jara, otwieram ja ! jak buchnelo ogniem na dwa metry, tak sie odsunelem kilka krokow, zapierniczam do kibla po miske z woda, wylaczylem gaz i wlalem te wode do srodka.. Dymu wszedzie pelno, pootwieralem okna, balkon i staralem sie zrobic przeciag, slyszalem sasiada zza okna jak mowil "co tak smierdzi" a 50 metrow dalej stal przy monopolowym.. 

No i chcialem zapytac czy moge tej kuchenki uzywac? Czy moge ja odpalic? Nie wybuchnie?

Bo poki co dla bezpieczenstwa nie uzywam, jest na gaz, nie e elektryczny , duzo wody tam wlalem, moge jutro jej uzyc czy nie?

Życzę Wam żebyście nie przeżyli takiej przygody jaka jo przezyl dzisiej ! 

Ostatnia aktualizacja: 15-05-2017 20:58:27
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 25
odpowiedz
DzikiBobek

Co sadzicie?

DzikiBobek | 12 maja 2017 11:44:33 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

"Wszystko w państwie nic poza państwem. Faszyzm polega na przekonaniu że państwu wszystko wolno, a nie na nielubieniu żydów, cyganów itd."

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Jestem nieśmiały

~Gość | 11 maja 2017 19:16:48 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

I to mnie już powoli zaczyna dobijać. A więc moja historia:

W podstawówce na początku miałem średni kontakt z rówieśnikami, a na dodatek nie byłem zbytnio lubiany. Sytuacja zmieniła się w 5 klasie, można powiedzieć, że wtedy "odżyłem". Zacząłem częściej rozmawiać z kolegami i koleżankami z klasy, a oni sami zmienili do mnie nastawienie i zacząłem być bardzo lubiany.

Następnie poszedłem do gimnazjum, nowa klasa, 4 osoby z mojej starej klasy z podstawówki, reszta to znajomi z innych klas z podstawówki. Lecz tak jak napisałem, byli to ZNAJOMI, więc nie miałem z nimi jakiegoś silniejszego kontaktu, co zmieniło się później. Ale. Ale tylko z kolegami. To był ten czas, w którym narodziła się we mnie jakaś dziwna nieśmiałość do dziewczyn. Jak w podstawówce nie miałem problemu z rozmową z koleżankami, to wtedy coś takiego nastąpiło. Na przerwie przybywałem tylko z kolegami, oni często rozmawiali z dziewczynami, a ja nie umiałem. Po prostu nie wiedziałem jak do nich zagadać i podtrzymać rozmowę. Pomijam fakt, że podczas gimnazjum byłem parę razy zakochany, ale pewnie domyślacie się, jak to wyglądało z moją nieśmiałością. Ukradkowe spojrzenia i nic więcej, ani podejść, ani zagadać, ani zaprosić na spacer.

Skończyło się gimnazjum, trafiłem do ogólniaka i sytuacja wydaje się być jeszcze gorsza. Z dziewczynami tak samo, ale z kolegami jest podobniej. Doszło do tego, że nawet z nimi nie potrafię znaleźć tematu. Albo coś na temat kartkówki, albo kiedy się lekcja zaczyna (pomijam fakt, że doskonale o tym wiem, ale staram się jakkolwiek zagadać). Mam jednego znajomego ze starej szkoły w klasie, z którym mam najlepszy kontakt i najwięcej czasu spędzam z nim. Bywa tak, że jest fajnie, rozmawiamy, zawsze znajduję z nim jakiś temat, a czasem tak, że po prostu milczę i nie potrafię czegokolwiek wymyślić.

Czuję się w nowej klasie dziwnie, nie potrafię się odnaleźć, do nikogo zagadać (głównie dziewczyn), a na dodatek zaczynam tracić kontakt z kumplami. Nie wiem, co zrobić. Czuję się bezsilny, gdy przychodzi czas, by pójść do domu, to jestem najbardziej szczęśliwy.

Dziękuję osobom, które doczytały ten tekst do końca. Ucieszyłaby mnie jakakolwiek rada, która okazałaby się efektywna w moim przypadku.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 168,0 pkt elsieelsie
  2. 2 135,3 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 94,1 pkt okonekokonek
  4. 4 90,6 pkt tadziotadzio
  5. 5 72,4 pkt kaziu_61kaziu_61
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Naevia leone2 Maria N ata-ata Aszka_ benasek Garnituroman