zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Między nami

WrumWrumXD

Ciastka vs Cukierki 3: Decydujące starcie Sondaż

WrumWrumXD | 17 sierpnia 2017 17:40:41 | kategoria: Między nami, Dojrzewanie

• G+
  • Facebook

W reżyserii WWXD
W kinach w całym kraju już w Październiku
A tak na serio co wolicie?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Selavi

Dlaczego, ciągle coś...?

Selavi | 16 sierpnia 2017 17:59:29 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Gdy wydaje Ci się, że już jesteś blisko,że problemu w końcu się skończą, dosłownie tuż, tuż..... a tu masz...
Skąd brać siły na to wszystko gdy ich brak..wiele potrafię znieść a całkiem niewiele potrzebuję ale dziś brakło mi sił...
W głowie natłok myśli...życie dało Ci kopa, takiego porządnego...próbujesz jakoś się poskładać mówisz sobie dasz radę. Kroczysz powolutku, nabierasz pewności, że jest lepiej zaczynasz tworzyć swój mały świat a tu znów wszystko runęło...

Życie nie pyta czy może tylko narzuca Ci swój rytm i dorzuca nowy bagaż doświadczeń.. ten su..n syn rak dorwał tatę a teraz mamę i patrzysz człowieku próbujesz pomóc ale tak naprawdę niewiele możesz zrobić..widzisz, że każdego dnia jest coraz gorzej...
Z góry przepraszam za nieskładność i za publiczne żalenie się ale dzisiaj mam dość, zwyczajnie dość :(

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
okonek

sucharek tym razem na kolację?

okonek | 15 sierpnia 2017 20:49:28 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
Pierwiastkowaa

Czy żeby być gejem, to trzeba się nim urodzić?

Pierwiastkowaa | 15 sierpnia 2017 19:06:44 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Czy to z czasem przychodzi? Bo rozmawiałam ze znajomym dzisiaj na ten temat, napisał mi "chciałbym zostać gejem" odpisałam mu "to co ci stoi na przeszkodzie", a on "z tym się trzeba urodzić".

Jest tak faktycznie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
ata-ata

Dzien dobry

ata-ata | 15 sierpnia 2017 06:55:11 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Dzisiaj mamy:
- Dzien Odpoczynku
- Dzien Błędu
No wiec co bedziecie swietowac?

a tymczasem: kwiatki w klatkach

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 30
odpowiedz
Radomiła

Moje serce i dusza cierpi... może mi w podniesieniu się troszkę pomożecie?

Radomiła | 14 sierpnia 2017 20:41:12 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Mam strasznego doła jak dawno nie miałam.. nie myślałam, że moja zabliźniona rana będzie znów rozgrzebana...i to przez bliskich.
Mam nadzieję, że dla Was to jest jednak dobry dzień... może coś pozytywnego z niego mi podacie ;)

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
Malita

Bierzemy sprawy w swoje ręce ?

Malita | 13 sierpnia 2017 21:42:37 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

"Nie chcę już stać bezczynnie więcej , 

Ja wiem co chcę,

Umiem to mieć,

Mój błąd , że nie zrobiłem tego prędzej (..)"

Kiedy ostatni raz to zrobiłeś ?

Obraz znaleziony dla: sprawy w swoje ręce

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
ata-ata

Dzien dobry w Miedzynarodowym Dniu Osob Leworecznych

ata-ata | 13 sierpnia 2017 08:54:54 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy ktos z was jest leworeczny?
a to tradycyjnie: kwiatki w klatkach

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedz
deiner

Żałuję, ze się z nim przespałam

deiner | 12 sierpnia 2017 20:38:34 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

W wieku 17 lat przeżyłam swój pierwszy raz. Już od dawna tego pragnęłam. Byłam bliska utraty dziewictwa w wieku 15 lat, ale wtedy byłam niezdecydowana i w końcu się wycofałam. Miałam chłopaka, ale zerwaliśmy. 
Kilka miesięcy temu poczułam że chcę już to zrobić i nie chcę dłużej czekać. Nie miałam wtedy chłopaka, więc umówiłam się z facetem przez internet. Zupełnie go nie znałam i był sporo starszy ode mnie, miał 40 lat, a ja 17. Nawet nie było przyjemnie. Bardzo mnie bolało i prosiłam go by był delikatniejszy, ale nie słuchał.  Na koniec mi zapłacił. 
Najpierw się cieszyłam, ale teraz czuję się jak dz*wka. Przecież nią jestem. Wolałabym stracić dziewictwo z kimś kogo kocham, a nie z nieznajomym. W dodatku w ogóle się nie zabezpieczyliśmy. Ja mu mówiłam że chcę to zrobić z prezerwatywą, ale on powiedział że nie trzeba, że spuści się na zewnątrz. Wiedziałam że mogę zajść w ciążę, ale i tak się na to zgodziłam. 
Potem na szczęście okazało się że nie jestem w ciąży, ale wciąż prześladuje mnie myśl co by się stało gdyby jednak do tego doszło. 
Wiem, że jestem głupia i niemądra. Nawet nie wiem po co to piszę. Chyba chciałam się wyżalić. I tak nie sądzę żeby ktokolwiek to przeczytał.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Jak zapomnieć?

~BadSilence | 12 sierpnia 2017 20:33:03 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zacznę od tego, że jestem w związku już długi, długi czas. Od pewnego czasu czuję jednak, że to nie to. Jestem w nim nieszczęśliwa, ale tkwię w nim, bo... Sama nie wiem dlaczego. Chyba ze strachu i niepewności. Od pewnego czasu pracuję w pewnym markecie. Jakiś miesiąc temu spotkałam tam nieziemskiego faceta. Absolutnie mój typ urody. Do tego był taki miły i miał tak piękny, rozbrajający uśmiech, że nie mogłam oderwać od niego oczu. A jego oczy... Takie śmiejące się i wesołe... Od miesiąca o nim fantazjowałam, marzyłam, żeby zobaczyć go jeszcze jeden raz. Nie miałam wyrzutów sumienia wobec mojego partnera, ale czułam ogromny wstyd przed samą sobą. Ciągle miałam go przed oczami. Zaczęłam chodzić do pracy z nadzieją, że może znowu go spotkam. Niestety, spotkałam go kilka dni temu. Znowu w pracy. Tym razem jednak coś we mnie wstąpiło. Zachowywałam się jak wariatka. Ciągle się na niego gapiłam. Nawet odwróciłam za nim wzrok, gdy już wyszedł i zapewniam, że to widział. On znowu tak cudownie się uśmiechał... Odwzajemniał moje spojrzenia. Matko... Ten uśmiech, oczy... Czuję taki ogromny wstyd, bo zachowywałam się jak jakaś psychopatka. Nie chcę nawet sobie wyobrażać, co on sobie o mnie pomyślał. Od tamtej pory jestem jakaś rozbita. Zdołowana. Znowu mam go ciągle przed oczami, znowu mam o nim jakieś marzenia, fantazje. Z jednej strony oddałabym wszystko za to, żeby móc go jeszcze chociaż raz zobaczyć, a z drugiej... To jest takie przykre. Podejrzewam, że to ten typ faceta, który ma wielkie powodzenie u kobiet i może mieć każdą seksbombę na świecie, ponadto wykorzystuje swój urok i wdzięk do ciągłych flirtów z kobietami, które przy nim tracą głowę i zachowują się tak jak ja kilka dni temu. Dla takiego typu faceta to gra, zabawa, a ja nie mogę się po tym otrząsnąć. Sama nawet nie wiem, czego chcę. Przecież wiem to wszystko, wiem, że on kogoś ma (nie ma opcji, żeby taki facet był samotny), a ja nie jestem w jego typie. Zresztą... W czyim jestem? Najgorsze jest to błędne przekonanie, że ze mną flirtował, a to nie była prawda. Uśmiechy i odwzajemnianie zerkania to nie flirt. To po prostu reakcja na spotkanie rozhisteryzowanej wariatki patrzącej na niego maślanymi oczami. Od kilku dni mam jakiegoś doła i serdecznie nienawidzę swojej pracy. Z jednej strony mam nadzieję, że go spotkam, a z drugiej wiem, że to byłaby jakaś tragedia i że nie mam na to wielkich szans. To jakieś czyste szaleństwo.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 224,5 pkt elsieelsie
  2. 2 130,6 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 126,7 pkt birbantbirbant
  4. 4 95,8 pkt AjumikoAjumiko
  5. 5 57,7 pkt Kropl@Kropl@
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów
Zgłoś błąd