zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Między nami

odrzu cona

Witajcie

odrzu cona | 23 sierpnia 2017 06:08:10 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jestem tu rzadko i nie wiem kto jakie konta ma. Szukam Lewka ,na jego profilu jak wejde to ostatnie logowanie 2 lipca to nie wiem czy aktualne konto? Tak samo zołza,konto aktualne z czapką mikołaja? Potrzebuje się z Lewkiem skontaktować,mogę też przez kogoś. Pozdrawiam Pocałunek

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
ThomasMueller

Pomóżcie mi

ThomasMueller | 22 sierpnia 2017 21:12:32 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Wiem, że to nie pytanie-ale muszę się komuś wyżalić. Nie wiem jak mam sobie radzić czasami łapie takiego doła, że łapią mnie najgorsze myśli. Jeżeli masz czas, weź sobie coś do jedzenia i picia i przeczytaj. Do 5 roku życia mieszkałam z moim ojcem i mamą. Mój ojciec jest alkoholikiem więc często mnie bił (kiedy miałam 3-4 lata) i moją mamę no i braci. Gdy byłam mała zrozumiałam, że to przez picie-dlatego wylewałam alkohol albo chowałam-na szczęście nie podejrzewał oto dziecka-czyli mnie. Przez to wyżywał się na innych. Moja mama postanowiła się rozwieść i kiedy miałam 5 lat przeprowadziliśmy się do babci i dziadka. Byłam dość zamknięta i często płakałam w przedszkolu dlatego inne dzieci to odpychało. Podstawówka jakoś zleciała-poznałam przyjaciół i było git. Z babcią mam słabe kontakty-z dziadkiem nie gadałam zbyt często. Mój dziadek miał świra na punkcie skoków narciarskich i meczy..Co mi później też zaczęło się bardzo podobać-szkoda, że nie miałam szansy mu powiedzieć, że Polska drużyna skoczków zdobyła złoto w skokach-albo, że Polska drużyna piłki nożnej dotarła aż do ćwierćfinału na EURO 2016. Kiedy byłam go odwiedzić ostatni dzień w szpitalu-Nie zapomnę tego widoku-Kiedy powtarzał , że nie chce umierać i mówił , że ci ludzie go zabiją. Zmarł. To był duży cios zwłaszcza dla mojej babci. Mój brat zaczął jarać i o mało co nie trafił na policję. Wyprowadził się-ale mam z nim kontakt. Mój drugi brat jest okropny i obgaduje mnie z moją babcią, są siebie warci. Moja mama to świetna i kochana osoba-jest zupełnym przeciwieństwem babci. Niestety wyprowadziła się bo nie mogła jej znieść. Odwiedzam ją-ale to przecież takk mało..Ja teraz mieszkam z babcią i bratem. Próbuję dbać o siebie-a babcia zatruwa mi życie ciągle wciska mi jakieś jedzenia zwłaszcza tłuste , mam jej dość. Zabrania mi wychodzić, każe jeździć do sklepu żebym kupywała jedzenia dla mojego brata.  Nie chcę się zabić-ale przez to wszystko nie pamiętam kiedy ostatnio się uśmiechnęłam - tak bardzo bym chciała , żeby mama była tu ze mną. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
miscellaneous

upilam szefa

miscellaneous | 22 sierpnia 2017 18:35:35 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

bylam na lunchu z szefem ktory notabene jest moim znajomym od 10 lat. upilismy sie. i rozeszlismy po domach. i jego partnerka zabronila mu sie teraz ze mna konaktowac. sama tez sie do mnie nie odzywa chociaz wczesniej sie kolegowalysmy. nie odpisuje na moje wiadomosci. nie zrobilismy nic zlego. znam go na dlugo zanim oni byli para.
nie ma miedzy nami nic.
jest mi przykro. 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedz
Ajumiko

Jakich aktualnych użytkowników jesteś w stanie wymienić tak na poczekaniu?

Ajumiko | 22 sierpnia 2017 17:26:37 | kategoria: Między nami, Co o mnie myślisz

• G+
  • Facebook

Zapamiętujesz nicki? 
Zwracasz uwagę na konkretne osoby, czy bardziej koncentrujesz się na treści, a może najbardziej interesuje Cię pytanie i Twoja wypowiedź, po to, żeby autor i inni mieli przyjemność czytając Twój wpis?
Spróbuj wymienić tylu, ilu pamiętasz :)

Ostatnia aktualizacja: 22-08-2017 17:36:37
0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
ata-ata

Dzien dobry, czy u was jeszcze lato czy juz powoli blizej jesieni?

ata-ata | 22 sierpnia 2017 07:06:26 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Bo u mnie lato sie chyba konczy, choc jeszcze sie nie zaczelo
A dzisiaj mamy:
- Dzien Ryb
- Dzien Oracownika Ochrony
A Amerykanie polecaja:
- Zjedz-Brzoskwinie-Dzien
- Badz-Aniolem-Dzien
A ode mnie zyczenia Imieninowe dla
- Namyslawa
- Fabrycjana
- i Symforiana
wraz z tradycyjnym kwiatkiem w klatce:

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
ata-ata

Dzien dobry w Miedzynarodowym Dniu Wyznawania Milosci. Kochani, lubie was - prawie wszystkich

ata-ata | 20 sierpnia 2017 09:16:12 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Poza tym mamy mniej wazne swieta:
- amerykanski Dzien Pszczolki
- Dzien Lemoniady, tez amerykanski
- Miedzynarodowy Dzien Latarni Morskich
- i niestety: Dzien Komara

A dla was, moi mili kwiatki, wyjatkowo bez kratek:

Ostatnia aktualizacja: 20-08-2017 09:17:48
0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... odpowiedz
ata-ata

No to dobry wieczor i dobranoc

ata-ata | 19 sierpnia 2017 20:12:47 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

To zdjecie na dobry-wieczor (po prawej stronie od wejcia na parterze moje okno od kuchni, po lewej przed wejsciem moje "autko"):

a to zdjecie na dobranoc (bez komentarzy):

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
ochydka_ochydka1

Pytanie z innej beczki...Kto poleci dobry film na popołudnie, dostępny na cda.pl...?

ochydka_ochydka1 | 19 sierpnia 2017 14:03:57 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wszystkie dobre widziałam, skończyły mi się pomysły...

Dramat, biografia, katastroficzny, fantasy, sensacja, dreszczowiec, muzyczny, horror.
Ulubiona tematyka: boks i inne sporty, nauczyciel, więziennictwo, sądy, taniec...

Nie szukam komedii, mało co mnie bawi...Ktoś...coś...?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 25
odpowiedz
ata-ata

Dzien dobry w Dniu Kiepskiej Poezji

ata-ata | 18 sierpnia 2017 07:29:38 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ale jeszcze sa amerykanskie dni:
- Dzien Podwinietych Spodni
- Dzien Katalogow Wysylkowych
A ja czekajac na Dzien Antykwy fotografuje kwiatki w klatkach:

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 30
odpowiedz
mnbvcxz1234567890

Lubicie takie wiersze ?

mnbvcxz1234567890 | 17 sierpnia 2017 18:00:08 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zdjęcie użytkownika Balsam dla Duszy.

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 224,5 pkt elsieelsie
  2. 2 130,6 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 126,7 pkt birbantbirbant
  4. 4 95,8 pkt AjumikoAjumiko
  5. 5 57,7 pkt Kropl@Kropl@
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów