zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
suppas

co pod choinke?

suppas | 20 grudnia 2011 11:02:12 | kategoria: Zakupy i prezenty, Pozostałe

• G+
  • Facebook

sluchajcie temat walkowany juz 100 razy ale zawsze ten sam problem. co na prezent, tym razem szukam czegos dla siostry (urodzila niedawno) i 5 letniej chrzesnicy. reszte mam juz pozalatwiana ;)

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 5 odpowiedz
tagi: prezent
inka

inka | 20 grudnia 2011 11:28:47

No to może dla młodej mamy i jej dzidziusia taką osłonkę na łóżeczko - najlepiej czarno-biała, bo to podobno stymuluje mózg malucha:D To wygląda mniej więcej tak jak na obrazku.

A dla chrześnicy może jakieś duże puzzle, jeśli ma rodzeństwo to może ciekawa gra, zawsze sprawdzi się kultowy już Monopoly :)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
hansa

hansa | 20 grudnia 2011 11:53:00

jezeli chodzi o siostre to proponuje cos dla niej i dla dziecka, na przyklad ksiazke, film kosmetyk plus kocyk, spiworek np z Womar

jarek28

jarek28 | 20 grudnia 2011 15:53:40

Może taką interaktywną matę do tańczenia, co to jak się stanie na odpowiednim polu to świeci, albo wydaje jakieś dźwięki. To się bardzo dobrze ostatnio sprzedaje, wiem, bo mój znajomy ma sklep internetowy dla dzieci i mi mówił.

pytajniczek97

pytajniczek97 | 20 grudnia 2011 23:10:04

Ja jestem zwolenniczką książek. Swojemu dziecku czytałam od jego narodzenia, więc... Może dla siostry jakiś poradnik dla mam? Dla maluszka coś prostego- Brzechwa? Dla 5 latki coś poważniejszego- Wanda Chotomska dzieciom np.

hansa

hansa | 22 grudnia 2011 10:44:00

a dla malej stawiam na jakas gre edukacyjna, to dobry wiek na planszowki w stylu "Bystre Oczko"

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 533,8 pkt MoltoBeneMoltoBene
  2. 2 279,0 pkt LeahLeah
  3. 3 266,5 pkt birbantbirbant
  4. 4 242,0 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 227,3 pkt przechodzienprzechodzien
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii:

TOJA2