zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zakupy i prezenty: Do domu

niemawolnegonicku

Jaki MOP wybrać?

niemawolnegonicku | 12 stycznia 2017 22:57:31 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Jaki mop najlepszy w użytkowaniu?
Obrotowy/płaski/tradycyjny/parowy a może są jeszcze jakieś inne warte uwagi cuda? Co polecacie?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 48
odpowiedz

Jaka jest dla ciebie najlepsiejsza kanapka?

~Dawnyktoś. | 29 grudnia 2016 16:30:40 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Alice-in-wonderland

Jakie meble/meblościanki do salonu są teraz modne?

Alice-in-wonderland | 8 grudnia 2016 16:03:27 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Proszę o zdjęcia lub strony internetowe z meblami...

dzięki

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
pioKIE

Co lepiej kupić: multicooker czy szybkowar?

pioKIE | 24 listopada 2016 12:53:20 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Ogólnie oba mają swoje zalety, szybkowar robi wszystko pod ciśnieniem i jest dużą oszczędnością, wody pieniędzy, czasu. Ale multicooker może dusić i gotować i piec, jest funkcjonalny bo łączy kilka urządzeń. Jakieś typy? Z góry dzięki. Dodam ze jestem rodzicem rocznego malucha Mrugnięcie

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
RainbowDream

Prezenty dla rodziny

RainbowDream | 20 listopada 2016 17:56:56 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Hejka, mam problem. Chciałabym kupić prezenty gwiazdkowe dla rodziny, ale za grosz nie mam pomysłu. Jeżeli ktoś mi podpowie, będę bardzo wdzięczna. Oto wykaz rodziny:
~Mama - lubi krzyżówki, zakupy, seriale i plotki z koleżankami (chyba jak większość dorosłych kobiet Wystawiony język.
~Tata - pasjonuje się historią regionu, drugą wojną światową, lubi muzykę.
~Siostra I - interesuje się filmami, zna wszystkich aktorów na pamięć, uwielbia wszelkie teleturnieje i Joanne Moro.
~Siostra II - melomanka, młoda saksofonistka, zapalona fanka Eurowizji, marzy o karierze artystycznej.
~Brat - student lingwistyki, bardzo lubi dźwięk keyboardu, piłkę nożną oraz gry komputerowe.
~Babcia - dużo się modli, lubi gorzką czekoladę i paluszki bez soli, a także wszystkie małe stworzonka - zaczynając od bobasów, a kończąc na małych kaczuszkach.
Prosiłabym tylko, by prezenty były w granicach normy pieniężnej (uskładane mam 104 zł 65 gr) Mrugnięcie(a dziś to już 112 zł 10 gr).
Dziękuję na zaś Śmiech

Ostatnia aktualizacja: 25-11-2016 17:13:42
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
TowarzyszuReaktywaca

Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?

TowarzyszuReaktywaca | 19 listopada 2016 18:46:42 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Zakupiłem sobie miesiąc temu piec z płaszczem wodnym, gdy przesyłka dotarła pod mój dom oczywiście sprawdziłem zawartość przy odbiorze  z metrówką. Dokładnie sprawdziłem wymiary i ku mojemu zdziwieniu były ogromne różnice pomiędzy tymi z opisu akcji a tym piecem który został mi dostarczony. Szybciutko sprawdziłem na odwrocie pieca czy model i parametry się zgadzają, na szczęście się zgadzały uf ode tknąłem z ulgą bo juz myślałem że bedę musiał go zwracać.

Napisałem do sprzedawcy moje uwagi że na aukcji ma napisane szerokość pieca 46 cm i głębokość 49, a w rzeczywistości głębokość to tylko 40 cm a szerokość 42. Sprzedawca natychmiast poprawił wymiary pieca i mnie przeprosił za zaistniałą sytuację. Nie był bym sobą gdybym nie sprawdził tej poprawionej oferty i ku mojemu zdziwieniu okazało się że została zmieniona wysokość pieca z prawidłowych 76 na 83 cm szerokość też została o 3 cm zawyżona, ale głębokość po mojej interwencji została poprawiona. Upomniałem sprzedawcę po raz drugi, a ten znowu poprzekręcał wymiary na inne niż są w rzeczywistości.

Pytanie po co to robił?

odpowiedz
wieska1976

czy ktoś pomoże biednej rodzinie

wieska1976 | 15 listopada 2016 09:39:48 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

kochani mam na imię Wiesława pochodzę z województwa lubelskiego mieszkam na wsi mam czworo dzieci w różnym wieku 11 lat ,17 lat,lat 18 i 21 lat dwoje z nich się już usamodzielniło chodzi o dorosłych dwójkę .Jestem w trudnej sytuaci,oboje z mężem niemamy pracy utrzymujemy się z prac dorywczych sezonowych ,a ten okres prac się już zakończył ,idą świeta dzieci młodsze liczą na jakieś prezęty na święta i my z mężem niejestesmy w stanie im tego zapewnić bo trzeba ten okres zimowy jakoś przeżyć .Opłacic światło wodę i kupić gaz,środki czystości i skromne artykuły spożywcze .prosiła bym ludzi odobrym sercu o paczkę żywnościową na święta o nic więcej nie proszę i otroche słodyczy dla dzieci .Bardzo dziękuję w imieniu mojej rodziny

Ostatnia aktualizacja: 15-11-2016 09:55:58
2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
harmonik

Często obiera się u Ciebie, gotuje i zjada ziemniaki? Sondaż

harmonik | 9 listopada 2016 23:54:26 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedz
dawid8

Krzesło obrotowe-wybór

dawid8 | 1 listopada 2016 10:31:01 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Siemka,zastanawiam się nad krzesłem obrotowym (najlepiej skórzanym) jakimś ale nie jestem pewny co do ich wytrzymałości więc postanowiłem się was zapytać.Czy posiada ktoś z was fotel obrotowy,bujany i kto mógłby z biegiem czasu ocenić wytrzymałość tego fotelu ? Aktualnie zastanawiam się nad tym:

http://allegro.pl/krzeslo-obrotowe-biurowe-fotel-bujany-george-i6405241786.html#thumb/3

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Gdzie mają lepsze promocje z karta w tesco clubcard czy moja biedronka?

~Gość | 27 października 2016 21:16:50 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 139,5 pkt elsieelsie
  2. 2 56,7 pkt kaziu_61kaziu_61
  3. 3 38,1 pkt collins01collins01
  4. 4 37,9 pkt VilemoVilemo
  5. 5 35,2 pkt KrewkaZośkaKrewkaZośka
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów