zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zakupy i prezenty: Dla dziewczyny

co mogę kupić dziewczynie mojego brata na święta?

~Gość | 21 grudnia 2016 11:49:11 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Co kupić dziewczynie na gwiazdkę? tak do 50zł

~Gość | 19 grudnia 2016 14:24:41 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

Jesteśmy ze sobą od niedawna, więc bardzo szaleć z ceną nie będę zwłaszcza, że jestem mało zarabiającym studentem. Tak do 50zł.
Dziewczyna uwielbia serial The Walking Dead, ale gadżety z tym zwiazane są właściwie do kupna tylko przez internet a niedawno się dowiedziałem że lada moment wraca do domu a przesyłka zamówiona tylko nie dojdzie na czas. Co mógłbym tymczasowo jej zaoferować? Pluszaka?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
tadzio

Hmm , jakie "przebitki" mają sklepy jeżeli potrafią aż tak obniżyć cenę ?

tadzio | 13 grudnia 2016 21:54:48 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 44
odpowiedz

Czy wręczenie kwiatów dziewczynie po ponad 2 tygodniach spotykania się to nie zbyt szybki krok?

~Gość | 8 grudnia 2016 11:23:12 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

A może wręcz przeciwnie?
Chodzi o skromny, niezobowiązujący bukiet, absolutnie NIE czerwonych róż, lecz jakichś np. kremowych róż lub innych kwiatów (nie znam się to nie wypowiem z nazwy :) ). Kwiaciarka pomoże mi dobrać na taką okazję.
Jako, że ona nie ma dziś czasu to chciałbym po prostu pod pretekstem odniesienia jej czegoś co u mnie ostatnio zostawiła wręczyć jej kwiaty i powiedzieć kilka miłych słów. I tak nie byłbym długo, bo mam potem do pracy.

odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz

Kubek na prezent - oklepany pomysł?

~Gość | 6 grudnia 2016 14:24:45 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

Chciałbym kupić mojej od niedawna dziewczynie jakiś prezent na mikołajki, więc nie powinien to być jakiś wypasiony prezent, coś niezobowiązującego. W Empiku są teraz do sprzedaży kubki m.in. z imionami, zabawnymi tekstami itp. tylko czy kubek to nie jest oklepany prezent? Do tego mikołajek z czekolady i tyle.
Ona jest wielką fanką serialu The Walking Dead ale nigdzie nie mogę znaleźć w mieście gadżetu związanego z tym serialem. :( A prezent robię późno, bo do tej pory byłem pewien, że kupię jej kwiaty, ale wiele osób mi odwidziało ten pomysł, bo faktycznie kwiaty w mikołajki to dziwny prezent. Jakieś sugestie?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Klasyczne pytanie we wczesnym grudniu: co kupić jej na prezent?

~Gość | 5 grudnia 2016 18:56:11 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

Hej, nie wiem co kupić swojej hmm "prawie" dziewczynie (prawie ze względu na to, że zaczęliśmy się niedawno spotykać i w sumie tak na 100% w związku jeszcze nie jesteśmy). Do tej pory myślałem, że jej jutro kupię po prostu mały, ładny bukiecik kwiatów, ale dziś moja znajoma mi odradziła ten pomysł, bo mówi, że to dziwne dawać kwiaty w mikołajki. Teraz jestem w kropce, bo jedynie jutro mogę coś kupić dla niej, ale nie wiem co :(
Ona interesuje się fotografią i trochę sztuką, lubi komiksy i gry, ale trudno mi cokolwiek fajnego znaleźć w przedziale cenowym do 50zł. Co byście mi radzili jej kupić? Czy może jednak bukiecik to nie jest wcale zły pomysł?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Nieznajoma186

Co na święta?

Nieznajoma186 | 4 grudnia 2016 15:23:04 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

Mój chłopak wciąż pyta co chce w końcu na święta, a ja nie mam pomysłu ;/ Mam 19 lat.

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Czy stary spadochron ze splatanymi linkami, będzie dobrym prezentem pod choinkę ?

anonymous | 3 grudnia 2016 15:42:26 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
antysocjalista

Czy może być lepszy prezent z okazji dnia kobiet?

antysocjalista | 19 sierpnia 2016 13:06:05 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

3 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Moja córka chce psa. Ile kosztują Yorki? Mogą być bez rodowodu

~Gość | 16 sierpnia 2016 10:38:02 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 26
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 238,3 pkt elsieelsie
  2. 2 84,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  3. 3 59,5 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 58,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 50,9 pkt j84j84
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów