zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zakupy i prezenty: Dla chłopaka

Andzia 1997

mój chłopak ma urodziny i nie wiem co mam mu kupić

Andzia 1997 | 4 lipca 2017 21:22:42 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

hejka wszystkim mam dylemat bo nie wiem co mam mojemu ukochanemu kupić na urodziny chciałam bym mu zrobić taki prezent orginalny i żeby nigdy ten  prezent nie zapomniał że dostał go o demnie ale nie mam pomóście 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
ata-ata

Pytanie okolicznosciowe: Czy mezczyznom daje sie kwiaty w prezencie, czy tylko tradycyjnie alkohole? Co na ten temat sadzicie? Pytanie dla panow ale takze i dla pan

ata-ata | 10 marca 2017 09:38:22 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

Bildergebnis für männchen blumen       czy    Bildergebnis für männchen blumen

moj znajomy (lekarz) powiedzial mi ze jak mu pacjentki przynosza kwiatki to mowi ze on kwiatow nie pije

tradycyjnie wiec paniom czekoladki I kwiatki a panom cos procentowego???

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
BingoIas

Miałem wysłać SMS o treści "Serce" do Fundacji Radia Zet, a wysłałem "Wątroba". Co teraz będzie?

BingoIas | 27 grudnia 2016 22:14:26 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

Potem wysłałem kolejnego sms-a o treści "Żołądek", a na koniec wysłałem jeszcze "Jelita". Kiedyś już dostali ode mnie kilka serc, więc pomyślałem, żeby teraz dać coś innego i co się okazało..? Moje organy się przyjęły! Po każdym wysłanym esemesie otrzymałem odpowiedź od fundacji z podziękowaniem za pomoc :). Kiszki wspomogą zakup wózka inwalidzkiego dla Artura.

Jak widzicie z głową nadal mam coś nie tak.

Prawie wszystkim życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia - lepiej późno, niż wcale.

Ostatnia aktualizacja: 27-12-2016 22:43:37
0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Agent 47

Czy takie buty to dobry wybór, brać je?

Agent 47 | 30 września 2016 12:33:12 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

KLIK

Cena: 200zł

Ostatnia aktualizacja: 30-09-2016 12:44:20
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 37
odpowiedz
adgam_b

Czy ktoś mi to wytnie?

adgam_b | 18 września 2016 22:14:06 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

Inne zdjęcie koszulki można znaleźć w grafice wpisując "Aaron Kaufman koszulka". Chciałabym kupić swojemu facetowi na urodziny taką koszulkę. Niestety jest za droga, więc pomyślałam, że sama ją zrobię na stronach umożliwiających wklejanie obrazków na koszulki. Na pewno wyjdzie taniej. Probelm tylko taki, że trzeba jakoś wyciąć ten obrazek z ze zdjęcia koszulki. Największym problemem jest broda, a bardziej ta koszulka wsytająca spod tej brody, te małe elemnty. Nie potrafię obsługiwać programów, a bardzo mi na tym zależy. Bardzo proszę o pomoc!

Ostatnia aktualizacja: 18-09-2016 22:14:58
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Zicke22

Prezent

Zicke22 | 5 września 2016 13:31:11 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

Witam 
Mam pytanie co kupić facetowi na urodziny? Tylko on jest trochę wybredny i ciężko trafić co mu się podoba. ..
Nie lubi słodyczy, ma całą biżuterię a jeżeli chodzi o ciuchy to mamy inny gust...

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
markooo

Wybór zegarka

markooo | 16 sierpnia 2016 21:16:34 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

Cześć! Pomóżcie mi wybrać zegarek :)
1. http://www.ebay.com/itm/Poker-Stars-Custom-Sporty-Mens-Stainless-Steel-Watch-/201610250738?hash=item2ef0e849f2:g:p30AAOSwMNxXbPfU

2. http://www.ebay.com/itm/L289-Pokerstars-Leather-Strap-Wrist-Watch-/291569881394?hash=item43e2eb5132:g:r10AAOSwQTVWACTh

3. http://www.ebay.com/itm/M289-Pokerstars-Rotating-Bezel-Stainless-Steel-Wrist-Watch-/302002076263?hash=item4650b9fa67:g:OLUAAOSwpDdVNIQc

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Dlaczego ludzie muszą tworzyć mity?

anonymous | 20 czerwca 2016 15:37:05 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

Tysiące lat temu wymyślano bogów w braku lepszego wyjaśnienia skąd się wszystko wzięło, co dzieje się po śmierci itd, oraz, żeby utrzymywać władzę.
Wymyślano duchy, krasnoludki, czarownice - żeby opowiadać bajki dzieciom, wampiry i UFO - żeby opowiadać bajki sobie nawzajem.

Ale po co wymyśla się mity dotyczące np. naukowców czy wynalazców? Jednym z przykładów jest Nikola Tesla (wśród wielu innych). Są całe rzesze osób opowiadających, jakie to niewyobrażalne wynalazki on stworzył, że do tej pory naukowcy nie wiedzą, na jakiej zasadzie jego wynalazki działają, że tajemnicze koncerny nie dopuszczają do upowszechnienia jego cudownych wynalazków itd.
Po co to? Czy nie wystarczy podziw dla tego, co dokonał naprawdę?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Marekx11

Allegro

Marekx11 | 18 czerwca 2016 19:33:36 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

Przepraszam jeżeli Sprzedawca na Allegro wystąpił o zwrot prowizji i dostałem powiadomienie i ostrzeżenie że ten sprzedawca dostał tą prowizję to znaczy że już nie dostane przesyłki ? i że śmiało mogę zamawiać drugą bez obaw że przyjdą mi dwie i będę musiał płacic za dwie ? Bardzo prosiłbym o szybką odpowiedź :)

Ostatnia aktualizacja: 18-06-2016 19:42:07
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
Kasia554

gdzie mogę kupić t-shirt z japońskimi napisami ?

Kasia554 | 20 marca 2016 22:05:22 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla chłopaka

• G+
  • Facebook

otóż,
mój brat za niedługo obchodzi swoje urodziny.
z racji tego, że uwielbia Japonię chciałabym mu kupić t-shirt albo jakąś bluzę z japońskimi napisami, wzorkami..
wiecie gdzie można taką kupić ?
jakie sklepy itd ( nie przez internet :) ))

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 194,2 pkt elsieelsie
  2. 2 101,3 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 69,6 pkt collins01collins01
  4. 4 62,0 pkt UrizielUriziel
  5. 5 43,7 pkt znafca_żytaznafca_żyta
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów