zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Zakupy i prezenty

Antykwa

Jak sie chodzi w mikrofibrze?

Antykwa | 1 maja 2017 20:56:20 | kategoria: Zakupy i prezenty, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chcę kupić letnią kurtkę. Znalazłem fajny model. Z opisu: wykonana z nieprzemakalnej mikrofibry, 100% poliester.
Zależy mi aby wdzianko było oddychające, abym się pod nim nie pocił. Nie wiem jakie właściwości ma mikrofibra a ten poliester mnie odrzuca. Jak z wiatro- i wodoszczelnością?
Proszę o informację .

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 26
odpowiedz
helpa

Pamiętacie pytanie w którym wklejalismy swoje dłonie ?

helpa | 29 kwietnia 2017 15:39:13 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

To może teraz włosy ? Xd 

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedz
leMOONiada

Ostatnia rzecz jaką kupiłaś/eś tylko dla siebie to...?

leMOONiada | 28 kwietnia 2017 21:57:38 | kategoria: Zakupy i prezenty, Bez okazji

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
SunShine4

Co dać młodszej kuzynce?

SunShine4 | 28 kwietnia 2017 18:19:08 | kategoria: Zakupy i prezenty, Bez okazji

• G+
  • Facebook

Witam, chciałabym zadać pewne pytanko. Długi weekend majowy jest u nas na prawdę długo, bo mamy wolny aż tydzień. Mam zamiar jechać do cioci, która mieszka 300 km ode mnie. No i najbardziej cieszy mnie spotkanie z moją 9 - letnią kuzynką. Nie widziałyśmy się od prawie dwóch lat. No i sprawa jest prosta - chcę dać kuzynce jakiś fajny prezent powitalny. Ciocia wygadała się, że ona dla mnie coś przygotowuje. No to co ja mogę jej dać? Wolałabym, żeby to nie był kupny prezent! Raczej coś, co mogłabym zrobić sama. Kuzynka ma 9 lat, lubi oglądać kreskówki, robić makijaż i czesać i inne dziewczynkowe zabawy. No i kocha jazdę konną. Ktoś pomoże?

Ostatnia aktualizacja: 28-04-2017 18:19:39
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Daniel86

Czy pragnęliście coś mieć tylko dlatego, że nawiązuje to do Waszego ulubionego dzieła?

Daniel86 | 26 kwietnia 2017 11:52:35 | kategoria: Zakupy i prezenty, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam. Czy pragnęliście coś mieć tylko dlatego, że nawiązuje to do Waszego ulubionego dzieła? A może Wasze dziecko mając do wyboru np. dwa zeszyty, wybrało ten z ulubionym bohaterem kreskówki? A może z ciekawości zagraliście w grę video opartą na znanej kreskówce? A może macie coś takiego?

pluszowa Rainbow Dash MLP
pluszowa Rainbow Dash z MLP

torebki Atomówki
torebki Atomówki

pluszowa Bójka Atomówka
pluszowa Bójka Atomówka

Darkwing Duck NES
Darkwing Duck (NES)(1992) - gry Capcomu oparte na serialach Disneya to były jedne z lepszych gier na tą konsolę (Pegasus)

Ostatnia aktualizacja: 26-04-2017 11:54:00
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Jakie buty lubicie nosić wiosną dziewczyny?

~Gość | 25 kwietnia 2017 22:21:24 | kategoria: Zakupy i prezenty, Pozostałe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Daniel86

Kupując produkty nawiązujące do znanych kreskówek, czy zwracasz uwagę czy są licencjonowane?

Daniel86 | 25 kwietnia 2017 12:51:04 | kategoria: Zakupy i prezenty, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam. Taki produkt powinien być licencjonowany, bo tylko wtedy część zysku ze sprzedaży trafia lub trafiła do właściciela praw autorskich, a nie tylko do jego producenta.

Ja to widzę tak, że skoro ludzie oglądają swoje ulubione kreskówki na pirackich portalach, to niech przynajmniej kupują licencjonowane produkty. A jeśli ktoś uważa, że licencjonowane np. etui na telefon z jego ulubioną postacią jest za drogie, to niech kupi sobie zwykłe etui zamiast wspierać nieuczciwych producentów.

Nie jestem pewien, ale sprzedaż licencjonowanych produktów to wręcz nawet główny dochód kreskówek.

Dobrym przykładem jest Hasbro, które nie tylko produkuje kreskówki, ale wręcz w pierwszej kolejności jest producentem zabawek, a ich kreskówki pełnią funkcję reklam. Pisząc wprost, każdego kucyka, jakiego zobaczycie w serialu, możecie kupić.

figurka Twilight Sparkle
figurka Twilight Sparkle

Atomówki kubek
Atomówki nie należą do Hasbro. Dałem przykład kubka jako fan Atomówek, ale również one generują zysk dla Cartoon Network w ten sposób. 

Kubek z Atomówkami to tylko jeden z wielu przykładów takiego produktu. To mogą być również zabawki, figurki, gadżety, akcesoria (np. etui na telefon), gry komputerowe lub planszowe, przybory szkolne, ubrania (nawet dla dorosłych) itp.

odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
ata-ata

Okolicznosciowo. Kto tu jest Wojtek? Znacie jakichs Wojtkow?

ata-ata | 23 kwietnia 2017 14:31:18 | kategoria: Zakupy i prezenty, Na imieniny

• G+
  • Facebook

Bildergebnis für zyczenia imieninowe wojtek

Wszystkiego najlepszego Autsajderku!

Ostatnia aktualizacja: 23-04-2017 14:36:14
0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 41
odpowiedz
smefetka

Fajne buty? czy może kojarzą się Wam z ortopedycznymi?

smefetka | 16 kwietnia 2017 20:20:41 | kategoria: Zakupy i prezenty, Dla dziewczyny

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
reminio

Czy ten blat?

reminio | 14 kwietnia 2017 22:13:59 | kategoria: Zakupy i prezenty, Do domu

• G+
  • Facebook

Witam mam pytanie czy ten blat podczas poruszania myszką czy grania w gry może się bujać w lewo i prawo? Czy będzie stał stabilnie? 

Może ma ktoś ten blat niech napisze! 

ZDJĘCIE : https://zapodaj.net/3dc3009433239.jpg.html

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 450,2 pkt elsieelsie
  2. 2 161,2 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 155,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 143,2 pkt tadziotadzio
  5. 5 115,6 pkt collins01collins01
więcej rankingów

Tagi