zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Praca: Relacje w pracy

Jak do Was wołają znajomi w pracy?

~Gość | 26 maja 2017 19:12:07 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

lęk o pracę, pomocy :(

~Gość | 24 maja 2017 17:49:18 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

pracuje 5 lat w sklepie odziezowym bardzo to lubię , zawsze dogadywałam się z szefostwem , mialam tam jedną wpadkę pomylka przy kliencie zle naliczony towar ale obyło się bez kossekwencji a teraz znowu się boje bo mieli mnie przenieść do nowo otwartego sklepu w innym mieście a co ? teraz się okazuje , że nie... powiedziałam mojej pani menager / przełozona moja że nie łąadnie postąpili i wogóle bo obiecali mi nowy sklep a teraz się okazuje , że przyjęli 2 nowe osoby i ostatnio malo co sie odzywałam do menagergi bałam się, że wybuchne taka byłam zla , czy zwolnią mnie ? ja się tak przyzwyczailam do tej pracy i wogóle oddana jestem nie wyobrażam sobie szukac teraz innej pracy ale czuje się też oszukana... co robić?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Malita

Umiecie pracować w grupie ?

Malita | 23 maja 2017 18:15:52 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Tak często piszemy dumnie w cv "umiejętność pracy w zespole ", ale czy naprawdę umiemy ?

ps. ja na szczęście nie muszę ;)

Obraz znaleziony dla: praca w zespole

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
purple_reign

żarty w pracy

purple_reign | 25 kwietnia 2017 21:53:48 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

dzisiaj jak zwykle jadłyśmy w pracy lunch z naszym kolegą z innego działu. ja i koleżanka miałyśmy własnoręcznie ugotowane obiadki, kolega kupił kalmary. a że uwielbiam kalmary powiedziałam "I like your lunch". na co kolega odpowiedział "and I like your butt". jako że znamy się już dosyć dobrze i nawzajem doskonale znamy swoje poczucie humoru i granice, tylko się na to uśmiechnęłam. ale później uświadomiłam sobie, że takie zachowanie przez niektóre kobiety może wydawać się seksistowskie. co myślicie o tego typu tekstach wypowiadanych do współpracowników? pytam ogólnie o takie przypadki, w tym szczególnym jest zasadnicza różnica, że kolegujemy się też prywatnie po pracy. ale jakby relacja nie była taka przyjacielska? czy wypada takie teksty wypowiadać w pracy?

Ostatnia aktualizacja: 25-04-2017 22:11:02
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Niezręczna sytuacja

~Gość | 23 kwietnia 2017 20:11:18 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Od zawsze miałam problem z rozpoznaniem co ktoś mówi przez telefon i mam tendencje do przekraczania nazw i nazwisk. Wiele razy miałam niezrecznej sytuacje przez to. Kiedyś w innej pracy klientka była wściekła bo trzy razy pytałam nazwę. Często przekrecalam nazwiska. Teraz też trzeba będzie czasem zadzwonić wiec i mam już fobie wręcz bo jak wytłumaczyć innym ze nie rozumiem bełkotu z telefonu i przekręcić nazwiska. Ja je autentycznie słyszę inaczej.  Co robic?

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Pracowalibyście czy szukali czegoś innego?

~praca11h | 2 kwietnia 2017 11:16:00 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Witam mam pracę na produkcji po 11h w systemie 2 na 1 teraz święta to 3/1. Wynagrodzenie miesięczne ok 2500-2600zł zależy ile dni. Odkąd pracę podjąłem nie mam czasu na swoją pasję jaką jest siłownia. Co myślicie?
Mam 21lat

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy będę miała nieprzyjemnosci?

~Gość | 14 marca 2017 15:33:00 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Wypiłam na spotkaniu firmowym 4 kieliszki wina ale mnie szybko ścielo i kiedy szliśmy z innymi na przystanek to głośno się śmiałam a jak kolega z pracy mi powiedział żebym była ciszej to mu powiedziałam coś takiego: Może i jestem nawet ładny ale mój makaron w domu ma więcej jaj. Coś takiego. Załamałam się sobie przypomniałam.  Ja jestem na stazu a on jest specjalistą i może teraz mi robić na złość i coś mówić do szefa. W końcu męska dumą i te sprawy.. Ale on naprawdę jest taki jak powiedziałam. Tylko po winie język się rozwiązuje. .

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Polećcie jakiś dobry tablet w rozsądnej cenie

~Gość | 5 marca 2017 08:38:21 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

do 1000 zł na ipada mnie nie stac więc coś w miare dobrego i w rozsądnej cenie jeśli mozecie polecic

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Byłam dzisiaj na dywaniku u szefa....

~Gość | 28 lutego 2017 22:07:51 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Mam niezbyt dobre relacje w kolezanka z pokoju obok, po jakiejs tam wymianie zdan z nerwów trzasnęłam drzwiami. Po kilku dniach zostałam wezwana do szefa własnie z tego powodu ze trzasnełam drzwiami, powiedział ze przechodził obok i widział nerwowa sytuacje i dlatego mnie wezwał...Oczywiście ze sam tego nie widział bo siedzi dwa piętra wyzej to raz a dwa to była dosłownie chwila, tej kolezanki tez nie podejrzewam o to ze poszła "na skarge" bo to nie jest w jej stylu mimo ze sie nie lubimy....Czy szef moze miec swoich dobrych informatorów? az strach iść do ubikacji albo na socjal.....

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz

Doradzcie mobbing czy iśc do szefowej?

~Gość | 23 lutego 2017 20:50:10 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Mam zamiar iść jutro do szefowej, ponieważ uwazam ze zachowanie "kolegów z pracy" wobec mojej osoby przechodzi juz w MOBBING. Jestem ignorowana, obśmiewana, jestem obiektem drwin. Jak to przedstawic szefowej zeby ja przekonac do moich racji? Oczywiście "koledzy" beda sie wypierac....

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,0 pkt elsieelsie
  2. 2 23,8 pkt kaziu_61kaziu_61
  3. 3 22,3 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  4. 4 19,4 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 17,8 pkt birbantbirbant
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów