zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Praca: Relacje w pracy

Malita

Co lubicie w swojej pracy ?

Malita | 3 stycznia 2017 20:02:23 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

O tym czego nie lubię dziś nie będę pisać :)

W końcu mam urlop , nie wypada Wystawiony język

A co lubię: ?

- wstaję o której chcę

- jadę gdzie chcę

- nie mam szefa na sobą

- nie muszę pracować w grupie

- mam auto do swojej dyspozycji 24/h

- niezła kasa przy wynikach

- urlop kiedy chcę

- mogę poznać ciekawe miejsca

A wy co lubicie w swojej ?

Podobny obraz

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz
barthezo

Dzisiaj mija 12 dzien mojego ZLA...

barthezo | 3 stycznia 2017 09:00:37 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

...a jutro do pracy, az sie boje pomyslec, co tam zastane??? Zaskoczony

A jak tam u Was powroty do pracy po dluzszej nieobecnosci wygladaja? :)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Praca

~Gość | 1 stycznia 2017 13:46:44 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Pracuję w urzędzie, siedzę w pokoju z dwoma facetami i nie możemy się porozumieć. Oni twierdzą że ja psuję im atmosferę w pokoju ponieważ jestem kłótliwa. Z czego wynikło moje zachowanie z tego ze od początku mnie nie traktowali poważnie, byłam odstawiona na bok, śmiałam mieć swoje zdanie. Jeśli chodzi o mnie to rzeczywiscie z boku mogę odpychać od siebie ludzi w tym przypadku kolegów z pracy ponieważ na dzień dzisiejszy siedze z grymasem na twarzy, naburmuszona, nie potrafię z nimi rozmawiać , poszło to wszystko za daleko i chciałabym te relacje naprawić . Wiem ze nie będą to relacje udane tylko powierzchowne ponieważ u mnie w pracy ludzie między sobą i tak ze sobą nie rozmawiają, obawiają się siebie co dla mnie normalne nie jest. Ale ponieważ jestem tam nowa (pracuje dopiero 3 msc) więc muszę się dostosować do tego co zastałam i widzę ze wymuszanie jakichkolwiek zmian to jak walka z wiatrakami. Zastałam trudne relacje międzyludzkie, powierzchowne, fałszywe

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy miałyście takie sytuacje?

~Gość | 23 grudnia 2016 18:23:47 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Mam pytanie do kobiet odnośnie pracy z mężczyznami. Czy miałyście kiedykolwiek sytuacje kiedy jakiś facet z pracy albo nawet szef was podrywał, sugerował spotkanie po pracy albo komplementował? Boję się, że jak znajdę nową pracę i szefem będzie facet to będzie mnie podrywał i stawiał w niezręcznej sytuacji. Pech chce, że mam powodzenie o starszych od siebie. Albo po prostu dlatego, że jestem młoda i starsi lecą na młodsze.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Czy muszę o tym mówić na rozmowie kwalifikacyjnej?

~gabrielka | 21 grudnia 2016 12:13:28 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Moja sytuacja jest taka, że szukam pierwszej pracy. Problemem jest to, że mam 24 lata i CV puste jak pole. Powodem braku mojego doświadczenia jest mój były. Zabraniał mi pracować, był strasznie toksyczny, ale już uwolniłam się od tego tyrana, powoli staję na nogi i chcę pójść do pracy. Moja siostra mówi, że pracodawcę na pewno zainteresuje powód mojego bezrobocia, a dla mnie opowiadanie o tym obcym ludziom jest ciężkie i wolałabym o tym nie mówić. Czy na prawdę mogę dostać takie pytanie na rozmowie? Jak na nie odpowiedzieć, aby nie mówić wprost o swoim problemie?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Odejście z pracy.

~Jacek26 | 20 grudnia 2016 10:36:18 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Dzień Dobry, mam pewien problem i dlatego prosiłbym kogoś o pomoc w tym temacie. Pracuję od roku w hotelu jako kelner, jestem zatrudniony na pełen etat na czas określony. Niestety w miejscu tym co raz gorzej mi się pracuje, szefowa wykorzystuje mnie do granic możliwości, ciągle ma o wszystko pretensje i wymagania z kosmosu. Mam już tego dość i dlatego chcę odejść jak najszybciej, jednak mam pewien problem... Ponad dwa miesiące temu pewnego wieczoru opuściłem stanowisko pracy na godzinę po tym jak jej syn zaczął na mnie krzyczeć że nic nie robię itp. W tym dniu był niesamowity ruch gości a hotel jak zwykle od strony pracodawcy nie był przygotowany, nie wytrzymałem i wyszedłem, po godzinie wróciłem i dokończyłem pracę. Ale teraz? Czy nie będą się chcieli na mnie zemścić za to że chcę odejść i dostanę zwolnienie dyscyplinarne? 
Co w takiej sytuacji zrobić, od tamtego zdarzenia już nie było takich przypadków wyjścia z pracy itp. 

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
barthezo

Lubicie spotkania wigilijne w pracy? Taka sztuczna atmosfera moim zdaniem :).

barthezo | 19 grudnia 2016 08:13:26 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Ja średnio lubię :).

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz

Czy powinienem założyć krawat idąc na rozmowę kwalifikacyjną, jeśli firma pozwala na luzny styl ubioru pracowników?

~pytamowiczpytamski | 18 grudnia 2016 01:07:38 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Aczkolwiek jest to spółka akcyjna notowana na giełdzie i zatrudnia ze 100 osób, więc nie ma z nimi żartów.

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

A może byście tak na medycynę poszli - pracy i wprawiania się na pewno Wam nie braknie,

~Gość | 17 grudnia 2016 03:26:30 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

a na filozofowanie będziecie mieć dobry czas na emeryturze (o ile do niej dożyjecie)?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Narzeczonej-nie-widzialem-od-niedzieli-nie-mam-ochoty-jesc-Spowiedz-mlodego-lekarza,wid,18642376,wiadomosc.html?ticaid=118463&_ticrsn=3

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
purple_reign

Odejście z pracy

purple_reign | 25 listopada 2016 13:51:51 | kategoria: Praca, Relacje w pracy

• G+
  • Facebook

Co czuliście odchodząc z pracy i jak to przeżyliście? było wam smutno, odczuwaliście ulgę? utrzymywaliście później kontakty z ludzmi z pracy i jak dlugo te relacje przetrwały?

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 99,8 pkt elsieelsie
  2. 2 50,4 pkt Blue13Blue13
  3. 3 44,2 pkt magnomagno
  4. 4 40,6 pkt mnbvcxz1234567890mnbvcxz1234567890
  5. 5 34,2 pkt don_hihotdon_hihot
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów
Zgłoś błąd