zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Praca: Wynagrodzenia

barthezo

Ile zarabiają operatorzy maszyn budowlanych?

barthezo | 16 stycznia 2017 12:14:36 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Np operator żurawia, betoniarki, spychacza,  koparki, koparko-ładowarki, walca drogowego???

Chętnie bym się przebranżowił, bo pracą za biurkiem już rzygam? A może grzeszę, że tak piszę?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
veronique

Powiesz ile zarabiasz i na jakim stanowisku? nie tylko w Polsce

veronique | 2 stycznia 2017 21:00:28 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

powiem swoje potem

jakby ktos mial watpliwosci pytam, zeby sie zorientowac jak jest  realu

Ostatnia aktualizacja: 02-01-2017 21:08:51
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
Weruszka

Praca w sylwestra

Weruszka | 29 grudnia 2016 12:35:45 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Hej wiecie może czy gdzieś w okolicy Poznania znajdę pracę w sylwestra? Karta sanepidu jest, (prawie) żądnej pracy się nie boję ;)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

dluzej procowac na kasie hmm

~pracownik szeregowy | 13 grudnia 2016 22:48:20 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

juz to widze jak chetnie prcodawca zatrudnia na kasie dluzej kasjerke... kobiety w wieku powyzej 50 lat na kasie to rzadki widok poniewaz mlode osoby tzn zaraz po szkole szukaja pracy i duza czesc trafia do sklepu wiec wiadomo ze jak mlodsza to i towar podrzuci na polke wyzej i sprawniej i szybciej na kasie bedzie pracowac wiec kto bedzie "trzymal" osoby ok 50-60 lat w sklepie. w dodatku za taka pensje.
jesli politycy beda zarabiac o polowe mniej to i dla nas szarych ludzikow by praca byla przyjemniejsza bo moze bylo by wiecej kasy dla tych ktorzy na prawde pracuja. lopata na mrozie i deszczu na przyklad a nie wciskaja guziczki na posiedzeniu i wymyslaja przepisy zeby nam zycie utrudnic. place podnosza o 5 zl a rachunki o 10 i mamy sie z tego cieszyc ... Żenada !!! 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Pieniądze

~loliks | 12 grudnia 2016 09:45:59 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Witam czy 1900 brutto to najniższa krajowa ?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Praca w Londynie

~jatak | 17 listopada 2016 09:45:58 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Orientuje sie ktos z was moze ile zarabia sie w Londynie w sklepach odziezowych takich jak H&M, Zara? Na czysto.

odpowiedz

Zarobki w Londynie

~Nolol | 9 listopada 2016 21:46:34 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Jak myślicie, ile można zarobić w Londynie jakos sorzedawca w jakimś sklepie odzieżowym? Trudno jest dostać prace?

odpowiedz
Karolinaaa123

Nie dostałam wypłaty.

Karolinaaa123 | 28 października 2016 18:10:49 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Przypomniało mi się, że nie odebrałam swojej wypłaty za wrzesień, ale podpisałam dzisiaj listę, że odebrałam, a pani powiedziała, że może jednak brałam i mi nie dała wypłaty. Miałam podejść do pani sekretarki i powiedzieć jej, że jednak nie wzięłam wypłaty ( nie pamiętam żebym brała za wrzesień ), ale miałam za dużo roboty dzisiaj i  nie miałam czasu do niej podejść, więc pomyślałam, że pójdę jak skończę czyli o 15. Jak już wyszłam z zakładu to szefa juz nie było i sekretarki też. Drzwi były zamknięte...No to pojechałam sobie do domu wkurzona i teraz nie wiem co robić. Czy zadzwonić jutro do mojego zakładu do tej baby i powiedzieć jej, że nie dostałam wypłaty czy iść dopiero w następny tydzień i zgłosić to. A co jak mi nie wypłaci bo stwierdzi, że mi juz wypłacił skoro ja wiem, że nie dostałam wypłaty..? Jak mogę sprawdzić czy dostałam? Czy można wgl sprawdzić czy już przepadło? Co mam robić? Proszę o odp. To dla mnie ważne.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedz
purple_reign

urlop

purple_reign | 27 października 2016 18:51:49 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

czy ktoś się jako tako orientuje w sprawach prawa pracy w PL? jest taka sytuacja, że mam jeszcze 9 dni urlopu niewykorzystanego do końca roku. umowa o pracę została wypowiedziana ze sutkiem na dzień 30.11.2016 r. dostałam na razie pozwolenie na wzięcie 4 dni wolnego z mojej puli urlopowej, reszty zapewne nie wykorzystam. w związku z tym moje pytanie jest takie: jak to wygląda w tym przypadku z urlopem? ile dni mi przysługuje (jeśli dobrze liczę to chyba 9 dni minus 1,66 dnia za grudzień)? i czy wszystko co do końca listopada mi przysługuje, czy muszę to odebrać lub wziąć do wypłaty i czy (bo taką wersję też słyszałam) niewykorzystany niewypłacony urlop przechodzi do kolejnego pracodawcy? ta ostatnia wersja wydaje się być najmniej prawdopodobna wg mnie. sytuacja, w której zmienia się pracę na koniec kwartału jest trochę jaśniejsza. orientuje się ktoś może w tych sprawach? 

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Catbert

komu noc w zamku Draculi?

Catbert | 17 października 2016 21:48:14 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

podobno po raz pierwszy od 1948 roku Zamek Bran w Transylvanii bedzie przyjmowal gosci, w noc halloween. po obiedzie goscie beda mogli sie udac na spoczynek w trumnach wyscielanych aksamitem :)

(firmy organizujacej nie podam, zeby nie bylo reklamy)

kto odwazny? :)

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 242,7 pkt elsieelsie
  2. 2 124,9 pkt collins01collins01
  3. 3 112,9 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 102,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 101,9 pkt VilemoVilemo
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Bingola