zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Praca: Mój szef

ZNA SIE KTOŚ NA TYM ?

~beztroskitony | 28 lipca 2017 21:43:49 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Siemka, orientujesz sie może jeśli przelewasz GBP na konto o walucie Euro jaka jest prowizja i czy wgl jest konto w NEST BANKU ? 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Zawłaszczenie Sądów... Mógłbym wiele powiedzieć o niesprawiedliwości sądów w Polse.

~Gość | 21 lipca 2017 19:51:20 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Siedziałem w więzieniu pomimo że to była obrona konieczna a z 3 facetów vs 1, 2 było notowanych za napady tzw. 10 a jeden był zamieszany w morderstwo. Sąd uznał że ja ich prowokowałem i że powinienem się z nimi 3 bić na pięści a nie używać noża... Dlatego przekroczyłem obronę konieczną no bo przecież 3 zdrowych byków chciało się ze mną bić na pięści! To co robi PIS spowoduje sankcje, w Polsce jest masa firm Niemieckich, Francuskich, Włoskich itd. które będą kwestionować niezawisłość polskich sądów i większości przypadków skończy się to odszkodowaniami płaconymi z podatków... Taka jest prawda. 

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
Karolinaaa123

Nie wiem co mam robić.

Karolinaaa123 | 14 lipca 2017 20:40:49 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Mój problem jest związany z praktyką. W tym roku skończyłam 3 klasę zawodówki cukiernika i teraz tylko pozostał mi miesiąc chodzenia na praktykę do zaliczenia.Pierwsze 2 tygodnie przechodziłam. Ale.. z tego względu, że moja szkoła organizuje taki wyjazd  i jadę z całą grupą na 2 tygodnie w tym miesiącu i nie będzie mnie do końca lipca. Powiedziałam to szefowi i spytałam go o urlop bezpłatny a on powiedział, że nie ma takiej opcji i że mogę jechać tylko mam dochodzić w następnym miesiącu drugie 2 tygodnie. Ale w następnym miesiącu mam egzaminy i dużo nauki no więc teraz nie wiem co mam robić. Wiem, że nie będzie mi się już chciało chodzić w sierpniu bo rozleniwię się po tym urlopie. Koleżanka dochodzi do końca tego miesiąca a ja nie będę wiedziała nawet co robić bo będę sama tam więc kolejny problem. Czy jak nie będę chodzić w sierpniu przez te 2 tygodnie to szef może mi nie zaliczyć praktyki i nie podejdę do egzaminu? Czy odetnie mi część kasy? Co mam zrobić ? A wiem, że nie będę już chodziła.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz

Jak wytrzymać z okropnym szefem?

~wrrrr... | 11 lipca 2017 21:38:56 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Niedawno zaczęłam pracę w jednym z marketów. Jedna z kierowniczek to jakaś patologia. Ciągle klnie, na dodatek wyżywa się na nowych pracownikach (a tych jest wielu). O braku szacunku już nie wspomnę. Rozumiem, że jestem śmieciem i nikim, dała mi to do zrozumienia już pierwszego dnia, ale chciałabym jakoś przetrwać te dwa-trzy miesiące w tej pracy (chcę dorobić na studia). Ostatnio mnie tak zjechała, że aż się popłakałam. Oczywiście, robię błędy, ale jestem nowa i chyba mam do tego prawo. Poza tym... Nie robię ich codziennie. Tak naprawdę zdarzyło mi się może dwa-trzy razy w ciągu przeszło trzech tygodni. Zależy mi na pracy, chciałabym zarobić, pracować, bardzo się staram, wszystko sprawdzam trzy razy. Na samą myśl, że jutro muszę iść do pracy i może być tam ta jędza boli mnie brzuch z nerwów. Zastanawiam się w ogóle, czy może nie poszukać czegoś nowego, ale z tym może być na razie problem, bo mam podpisaną umowę (oczywiście zlecenie). Chciałabym zacząć studia bez poważnych problemów na tle psychicznym, a czuję, że mogę się ich nabawić przez tę okropną kobietę.

1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
zbyszjek

Czy to jest mobing?

zbyszjek | 9 lipca 2017 10:28:58 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

U mnie w zakładzie wyplata byla w piątek.jednak 10 osób nie dostało w ten dzien, tylko szef kazał im przyjść w sobotę do pracy to wtedy dostaną. Taki pretekst żeby przyjść do pracy, bał się ze po wypłacie nikt nic nie przyjdzie. Dodam że w tym zakładzie pracuje się od poniedziałku do piatku.

odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz

Na rozmowe kw karza mi przyniesc swiadectwa pracy

~Gość | 3 lipca 2017 09:57:17 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

tylko ze ja pracuje na czarno i teraz pytanie czy to moja wina???

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Jak uważaie jest sens czekac?

~Gość | 28 czerwca 2017 12:06:07 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Byłam dwa tyg temu na rozmowie o prace, facet powiedział ze musi poczekac na swojego wspolnika który wroci za dwa tyg te dwa tyg temu mineły juz dzwoniłam do niego to powiedział ze jeszcze nie zdązył z nim pogadac i jak do konca tygodnia sie nie odezwie to nic z tego a jak sie odezwie to tak. Jak uwazacie czy dostane ta prace?

odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz

Umowa o pracę - wypowiedzenie

~aaaassasdd | 12 czerwca 2017 05:52:16 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Witam, proszę o wzór jak mam wypowiedzieć umowę pracodawcy. Chodzi o umowę o pracę. 

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Jak lepiej w pracy okazać zadowolenie z pracy wykonanej przez pracownika?

~bosspromaster | 11 czerwca 2017 17:14:11 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

przez klepnięcie czy uszczypnięcie pupy

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
stachurski

Czy ktoś kto pisze o Trolach sam nim jest?

stachurski | 9 maja 2017 15:27:39 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

no właśnieZaskoczony

Ostatnia aktualizacja: 09-05-2017 15:47:27
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 224,5 pkt elsieelsie
  2. 2 130,6 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 126,7 pkt birbantbirbant
  4. 4 95,8 pkt AjumikoAjumiko
  5. 5 57,7 pkt Kropl@Kropl@
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów