zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Praca: Mój szef

stachurski

Czy ktoś kto pisze o Trolach sam nim jest?

stachurski | 9 maja 2017 15:27:39 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

no właśnieZaskoczony

Ostatnia aktualizacja: 09-05-2017 15:47:27
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
tysia2125

Odeszłam z UM ze stażu i teraz kazdy sie mni pyta za co bede zyc...

tysia2125 | 5 maja 2017 18:56:23 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Brałam tam 800 zł po dojazdach zostawało mi 600 jeszcze zła atmosfera w pracy. Wolałam odejść odpocząc i szukac pracy a nie stażu. Minął miesiąc a ludzie którzy wiedzieli ze tam byłam chcą mnie zamordowac ze nie mam teraz na zycie ani pracy czy ludzie są normalni?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Kto nigdy nie zmienił awatara i dlaczego?

~Gość | 13 kwietnia 2017 00:15:33 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz

Trafiła mi się chamska i zakompleksiona przełożona :(. Jak sobie z nią poradzić?

anonymous | 11 kwietnia 2017 14:50:15 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Jest bardzo nieprzyjemna w stosunku do mnie, a ja nic złego nie zrobiłem (ot tak po prostu). Ona była wcześniej dyrektorem, a teraz kierownikiem...tak jakby się wyżywała za coś na mnie...chyba muszę to przetrzymać i przeczekać?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Mały problem...

~placek234 | 9 kwietnia 2017 22:32:06 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Pracowałem na etacie, a dostałem świadectwo pracy z informacją że pracowałem na 1/2. Co w tej sytuacji mogę zrobić? Dostałem do podpisania aneksy wcześniej o przejściu na 1/2 etatu ale się nie zgodziłem... 
Masakra, nie dość że mnie babka wykorzystywała w pracy to teraz jeszcze to. Napisałem jej smsa że proszę o sprostowanie świadectwa ze stanem faktycznym, czy ona może mnie teraz podać do sądu za to że ja ją w tym smsie postraszyłem sądem? 

odpowiedz

Zrezygnowałam ze stazu w UM

~Gość | 25 marca 2017 10:31:36 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Sorry ale nie dawałam rady ;P siedziałam na rozklekotanym krzesełku przy starej babie i wklepywałam archiwizacje no sorry ;D

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Czy u was w pracy przestrzega się zasad bhp?

~Gość | 2 marca 2017 11:41:42 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Pracuję na budowie, zauważyłem że mój szef i inni ze mną pracujący zupełnie nie dbają o bezpieczeństwo a szef powinien zadbać chociaż o to by dać nam rękawiczki robocze. Każdemu to pasuje bo pracuje się niby łatwiej ale ja się czasami boję że się zranię. 

odpowiedz
garnituroman112

Czy zgadzacie się z tą hipotezą ?

garnituroman112 | 18 lutego 2017 10:14:05 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Mobingiem mogą być zapewnienia szefa, że jesteście przyjaciółmi. "tak, tak jesteś moim przyjacielem, ale podwyżki ci nie dam, a jak pojdziesz do innych to stracisz przyjaciela i doswiadczysz stresu i mobingu".

Szef nigdy nie będzie twoim przyjacielem.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
Ajumiko

A może nadchodzi czas na sympatyczne gesty pracodawców w stronę pracowników, aby zyskać o wiele więcej niż śrubowaniem wymagań i liczeniem zysków?

Ajumiko | 2 lutego 2017 20:37:38 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Kraft Heinz ogłosił, że zamiast wydawać wielkie pieniądze na reklamę podczas Super Bowl woli dać wolne pracownikom.

Pracownicy amerykańskiej firmy będą mieli wolne 6 lutego, dzień po finale rozgrywek zawodowej ligi futbolu amerykańskiego, w którym spotkają się drużyny New England Patriots i Atlanta Falcons.

Kraft Heinz posunął się do tego, że stworzył ogólnokrajową petycję do władz, aby ogłosiły dzień po Super Bowl wolnym od pracy dla wszystkich.

- Statystyki pokazują, że ponad 16 mln ludzi zgłasza chorobę lub po prostu nie pokazuje się w pracy po Super Bowl. A w przypadku tych, którzy przychodzą wydajność pracy spada tak mocno, że kraj traci na tym średnio ok. 1 mld USD – głosi apel spółki.

Podpis: Marek Druś, MarketWatch

No właśnie i dzięki temu firma ma najlepszą reklamę na świecie nie wydając na nią ani grosza:)

Ostatnia aktualizacja: 02-02-2017 20:38:56
0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
calkaa

Nie ma nikogo to poklikałam i...Kurde kto to niby kalkuluje(niby).CZYLI AKTYWNOSC NA PYTAMY.Podajcie swoje pozycje.

calkaa | 10 grudnia 2016 01:46:16 | kategoria: Praca, Mój szef

• G+
  • Facebook

Od początku,moja pozycja w rankingu 344,pozycja miesiąca niby 105,pozycja w rankingu tygodnia niby 74,a dzisiejszego dnia pozycja 52.Ile ktos zarabia kalkulujac aktywnosci?Jestem chetna do pracy.Cv później.(ARINKAO KONDOLENCJE ZA ,,od początku",MIEJSCE PIERWSZE?GDZIE MASZ  ZYCIE POZA PYTAMY PL.?-oczywiscie niby.

Ostatnia aktualizacja: 10-12-2016 02:00:24
2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 321,5 pkt elsieelsie
  2. 2 112,9 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 83,1 pkt okonekokonek
  4. 4 59,3 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  5. 5 57,0 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów