zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Praca: Bezrobotni

Czy każdy człowiek musi pracować, żeby się utrzymać?

~Gość | 22 marca 2017 19:52:39 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 12
odpowiedz
harmonik

To po to te prawicowe bezmózgi wywoływały powstania przeciw niemieckim, austriackim, rosyjskim administratorom polskich ziem, Sondaż

harmonik | 13 marca 2017 15:13:03 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

aby pod ich prawicowo-bezmózgowym zarządzaniem Polską, Polki i Polacy musieli emigrować z Ojczyzny za pracą do innych krajów?

Czy to nie byli i nie są durnie, w żaden sposób nie nadający się do kierowania społeczeństwem, no bo jaki to problem sensownie zatrudnić wszystkich chętnych do pracy we własnym państwie?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Czy wziąłbyś sobie piękną cygankę za żonę? Kobietę złamaną w wieku 15 lat? Ja nie...

~Facet868 | 18 lutego 2017 23:36:54 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

Piękno kobiety wiąże się z jej wolnością, a jaką wolność miała 15 letnia cyganka uprawiająca seks z 40 letnim facetem który posiadł ją siła i złamał jej psychikę? 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Jak nie zwariować?

~Gość | 11 lutego 2017 12:46:13 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

Nie mam pracy i siedzę w domu i już wariuję. Każdy dzien jest taki sam. Mimo usilnych starań to nie nie mogę znaleźć pracy. Coraz więcej rzezy mnie drażni i brakuje mi energii. Mam już serdecznie dosyć tego siedzenia w domu non stop. Przecież nie pójdę do sprzątania jak jestem po studiach. Po co mi było studiować 5 lat?

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
harmonik

Zgodzicie się, że krajem, który nie potrafi zapewnić sensownej, pożytecznej, efektywnej pracy wszystkim obywatelom, na pewno rządzą nieudacznicy, a raczej przygłupy? Sondaż

harmonik | 4 lutego 2017 20:03:05 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

Odpowiedzcie poza sondą: - Wyobrażacie sobie gospodarza, który zorganizowałby pożyteczne, sensowne zajęcie czworgu swych dzieci, ale piątemu już nie potrafiłby, bo tłumaczyłby, że nie ma już kartek z napisanymi liczbami (czyli tzw. pieniędzy)?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 04-02-2017 20:06:15
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Praca

~"Pracowita"xp | 4 lutego 2017 17:53:32 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

Wiem że w wieku 16 lat można już za zgodą rodziców iść gdzies do pracy. W te wakacje zamierzam iść tylko nie wiem gdzie. Wiem że można np roznoscić ulotki. Gdzie jeszcze można iść?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
garnituroman112

Czy Japonki chciałyby wyjść za Polaka za mąż ?

garnituroman112 | 3 lutego 2017 22:12:36 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

Polacy są silniejsi od Japończyków, więksi, weselsi i więcej czasu mają na żony, bo mniej pracują.

Ostatnia aktualizacja: 03-02-2017 22:12:49
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 17
odpowiedz

Witajcie

~Gosia222222 | 3 lutego 2017 16:06:44 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

Jestem zarejestrowana jako osoba bezrobotna w miejscowości X, znalazłam sobie pracę w miejscowości Y ale pracodawca chce mnie przyjąć tylko ze skierowaniem z UP.. Zaznaczam że miejscowość X i Y są położone w dwóch różnych powiatach i podlegają pod dwa różne urzędy pracy. Czy up z mojego powiatu może odmówić mi wydania takiego skierowania?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czy to ja się nie nadaje nigdzie czy to przez dużą ilość zgłoszeń odsiewają tak?

~Gość | 3 lutego 2017 09:34:31 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

Od dwóch miesięcy wysyłam CV i nikt mnie nie zaprosił nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Czy to normalne w dużym mieście? Brat mi powiedział, że nawet 200 mogę wysłać w różne miejsca i by się zdziwił, że nikt nie reaguje jakbym wysłała do 2 tysięcy miejsc. Aż tak ciężko?

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Czy zostaje tylko psycholog?

~Gość | 31 stycznia 2017 15:29:21 | kategoria: Praca, Bezrobotni

• G+
  • Facebook

Nie wiem jak wyjść z tego dna. Odkąd mnie wywalili z pracy to jeszcze bardziej mi spadła samoocena. Ostatnio próbowałam zadzwonić w sprawie pracy ale znowu odniosłam porażkę i sekretarka mnie przełączyła a potem nikt nie odebrał. Czułam się jak kretynka bo mnie pytała o numer referencyjny i jak podałam to chyba udawała, że nie wie o co chodzi. Nie umiem walczyć o swoje bo nie wierzę, że coś mi się uda. Nie widzę siebie w żadnej pracy bo nie mam odwagi i nie wierzę w siebie ani trochę. Jestem w takim stanie psychicznym, że nie nadaje się do najprostszej pracy. To mnie załamuje bo niedługo nie będzie z czego żyć. I tutaj jest problem. Na psychologa nie mam pieniędzy. Może pójść do takiego z urzędu pracy?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 47,3 pkt elsieelsie
  2. 2 32,3 pkt birbantbirbant
  3. 3 30,2 pkt tadziotadzio
  4. 4 26,4 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  5. 5 25,4 pkt leone2leone2
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów