zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Polityka: Konflikty i wojny

znafca_żyta

Czy to wystarczyło?

znafca_żyta | 23 marca 2017 17:17:17 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Czy niedawne pieniactwo polskiego rządu w sprawie wyboru Tuska na szefa RE na tyle obnażyło prawdziwe oblicze PIS, że PO pod wodzą tak miernego polityka jak Schetyna zaczyna na poważnie doganiać PIS?

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sondaz-ipsos-niewielka-przewaga-pis,726095.html

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
miLejdis

wiecie ze w Warszawie mozna juz kupic arabską gazete? kto ją kontoluje? kto z was zna język arabski

miLejdis | 23 marca 2017 14:31:29 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Jesli niewielu Polaków zna ten jezyk to jak mozna uchwycić pisane w niej treści? a co jeśli terroryści  obmyślą za jakiś czas infomowanie w niej o ewentualnych atakach na Polskę?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
miLejdis

Wdniu ataku w londynie ----- na ulicach waszawy uśmiechnięte gęby ciapatych i innych widzieliscie?

miLejdis | 23 marca 2017 12:10:43 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Chodzę codziennie po centrum Warszawy, wczoraj wracałam z pracy i mam zwyczaj liczenia spotkanych kawowych przybyszów było ich 42 (rano ich nie ma pojawiają się po południu,a ich liczba z miesiąca na miesiąc wzrasta). Ale tym razem było coś dziwnego: wszyscy byli jakby inni uśmiechnięci wręcz autentycznie radośni, dopiero później dowiedziałam się o zamachach, przypadek, zbieg okoliczności czy na prawdę udajemy że czegoś nie dostrzegamy?

odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz

Czy Donald Tusk jest uchodźcą politycznym?

~Amibami | 22 marca 2017 18:41:05 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Czy Antoni Macierewicz przygotowuje się do zbrojnego przejęcia władzy w Polsce?

~tausend | 21 marca 2017 20:05:45 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Nie słucha się Prezydenta, Premiera ani Prezesa.
Zniszczył kadry oraz obsadził je swoimi ludźmi.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
j84

Bierna eutanazja ? Jak to nazwać ?

j84 | 20 marca 2017 16:10:45 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Wspólnik od kilku tygodni wierci mi dziurę w brzuchu, żeby zrezygnować z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, bo to ingeruje wysokie koszty. Nie bardzo zadowolona z jego propozycji rzuciłam "pomyślę" i tak wszystko wisi w eterze od 2tyg.
Budzę się rano z choróbskiem, które toczy mnie drugi tydzień, albo i więcej. 
Antybiotyki guzik dały, głos na moment wrócił ale i tak beznadzieja totalna, wskoczyła dziś jeszcze wysoka gorączka. Myślę sobie a co... płacę składki, ubezpieczona jestem pójdę na NFZ, sprawdzę czy jednak jest sens te koszty zmniejszać w firmie. 
Dzwonię do rejestracji przychodni - 3 razy z odstępami 15 minutowymi. 
- przychodnia słucham - słyszę zza słuchawki 
- dzień dobry, chciałabym się umówić na wizytę do dr... - dukam kaszląc na przemian, niczym przy zaawansowanej gruźlicy. 
- Najbliższa wizyta jest możliwa w piątek   - odpowiada niczym z automatu, jakby z łaski odebrała w ogóle telefon.
- a do jakiegoś innego internisty ? (wymieniam jeszcze objawy i fakt, że mam wysoką gorączkę)  - kombinuje, choć wiem po kościach, że skończy się na prywatnej wizycie
- Mówię Pani dopiero w piątek - poirytowana mi odpowiada... 
- dobrze, to ja jednak dziękuje - odpowiadam, chciałam jeszcze coś dodać, że zakłady pogrzebowe sprawniej pracują, ale przeciez to nie wina tej kobiety... 

Ściągam na cito aplikacje LM i loguje się w mgnieniu oka. 
Umawiam się kilkoma kliknięciami,oddzwania miła Pani, mówię co i jak,  po 1,5h w moich drzwiach staje laryngolog.Dostaje receptę na leki i jakiś świstek z którym w odpowiedniej aptece zapłacę kilka groszy za antybiotyk i inne pierdoły. 
Po kilku godzinach czuje się znacznie lepiej. Na tyle, aby sobie pogrzebać w sieci, mój głos raczej się do seks telefonii nie nadaje, ale coś tam wyduszę z siebie... 

Zastanawiam się jak w tym państwie można funkcjonować ? 
No ja  to w cholerę, ale jakbym miała chore małe dziecko ? I co też by było 4dni? 
Po co ja płace te składki ? Czy tylko Trójmiasto jest takie wybitne w służbie zdrowia ? Co ciekawe składka prywatnego ubezpieczenia nie jest wcale aż tak znacznie wyższa, niż tą którą odprowadzam do budżetu państwa... 
Macie prywatne ubezpieczenie ?  Czekacie  w kolejkach ? 

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
MarekGrabski

Jak scalić Polaków ?

MarekGrabski | 20 marca 2017 06:14:25 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Taka mnie naszła refleksja z rana.Czy jest jeszcze jakaś wspólna idea/sprawa wokół której można nas zjednoczyć ? Jak zakończyć tę wojnę Polsko-polską ?
Cholernie mnie wkurza już to dzielenie ludzi przez Pisiorów i Popaprańców.Może trzeba po prostu poczekać aż to pokolenie ludzi wymrze ?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz

Dlaczego za zbrodnie armii USA nie odpowiadają prezydenci USA?

~ragadoll | 19 marca 2017 14:26:27 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

A jeżeli takie zbrodnie wykonają żołnierze innych państw, to jest USA robią polowanie na władze tego państwa, popisowe procesy i zabójstwa.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Ile obozów koncentracyjnych założył Izrael dla Palestyńczyków?

~nikt nie zareagował | 19 marca 2017 03:06:18 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Czy ktoś to bada i obserwuje?

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czy Barak Obama skutecznie sabotował gospodarkę oraz politykę zagraniczną Federacji Rosyjskiej?

~Sir Vuples | 15 marca 2017 02:30:59 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 114,9 pkt ata-ataata-ata
  2. 2 102,7 pkt elsieelsie
  3. 3 60,2 pkt czwartyszopczwartyszop
  4. 4 54,8 pkt Aszka_Aszka_
  5. 5 50,9 pkt arinkaoarinkao
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

jan_ek 57 antysocjalista okonek Catbert birbant Bingola grzesiek19741