zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Polityka: Inicjatywy

teorertikus

Czy sędziowie powinni być wierni i oddani partii rządzącej?

teorertikus | 17 maja 2017 06:32:57 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

Kiedyś przed lata za rządów malarza amatora w kraju ościennym sędziowie byli zobowiązani do składania przysięgi na wierność partii. Jak jest u nas dzisiaj? Co prawda przysięgi na razie nie obowiązują, ale ci którzy nie śpiewają jak partia nakazuje są przenoszeni gdzieś na peryferia...Uśmiech

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 24
odpowiedz

Ktore imie jest ladniejsze amanda czy alfreda?

~Gość | 16 maja 2017 15:16:35 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
harmonik

Kiedy w wieku 23 lat ze studiowania mądrych książek wpadłem na to, że materialistyczny światopogląd naukowy jest 3xb (błędny, bezmyślny, beznadziejny), Sondaż

harmonik | 14 maja 2017 16:28:24 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

nie wiedziałem jeszcze, jaki jest prawdziwy, a moje poszukujące i szokujące zachowania, zwłaszcza te na skróty, mogły wyglądać, iż zwariowałem.

Rządzący marksiści wraz z medycyną i naukowcami, przypisali mi łatkę stukniętego, nienormalnego, ale ja sobie przyjąłem obliczoną na całe lata strategię na życie załatwienia ich, bo wiedziałem, że ich system jest błędny ekonomicznie (nie rozumiejąc, że nie istnieje zysk w ekonomii, drukowali puste, inflacyjne pieniądze niby z zysku, "trzynastki", rozkładające ich gospodarki na amen, niweczące efekty pracy ciężko pracującego społeczeństwa, dodatkowo denerwowanego ich zakłamaną propagandą sukcesu i upokarzanego wielogodzinnymi kolejkami za czymkolwiek) i światopoglądowo, czyli miałem pewność, że SIŁY WYŻSZE będą ze mną, a Im ich siły bezpieczeństwa nie dadzą rady.

To już wiecie, że przed wyborami 4.06.1989 nagrałem kasety audio z moimi argumentami za demokratycznymi zmianami w Polsce, aby można było wybierać najlepsze programy i najlepszych ludzi do ich realizacji, odtwarzane przez radiowęzły wszystkich zakładów w Polsce, które przeciągnęły na stronę Solidarności kilka milionów wahających się pracowników, i tak zmieniłem ustrój w Polsce, i tak odsunąłem marksistów od rządzenia.

Niestety, nie zapewniłem Polakom lepszego ustroju, (marksiści nie chcieli mnie słuchać, bo nie miałem tytułu naukowego, jakiegoś prof., dr. przed nazwiskiem), ale teraz zostaje nam zmienić ten 3xb ustrój kapitalistyczny, na realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, na bazie demokratyczno-ekologiczno-efektywnego socjalizmu non-profit, jak mi pomożecie. No więc jak, pomożecie mi?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 14-05-2017 16:45:14
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
michael12345678

Czy lubicie miesięcznice ?

michael12345678 | 11 maja 2017 05:58:26 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
okonek

czy prezes nie wie, czy wie i się boi?

okonek | 10 maja 2017 21:43:50 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

"Dziś mamy drugą taką próbę, nowy wielki atak nienawiści, bo te białe róże, które tam widać, to właśnie symbol nienawiści i głupoty, skrajnej głupoty i skrajnej nienawiści" - powiedział Kaczyński. 

ku jasnosci:

Biała Róża (niem. Weiße Rose) – działająca od czerwca 1942 do lutego 1943 niemiecka organizacja antynazistowska o orientacji chrześcijańskiej.
Organizację tworzyło pięciu studentów uniwersytetu w Monachium: rodzeństwo Hans Scholl i Sophie Scholl, Christoph Probst, Alexander Schmorell i Willi Graf. Szóstym członkiem i liderem grupy został profesor Kurt Huber. Biała Róża stawiała sobie za zadanie obalenie systemu nazistowskiego pokojowymi metodami. Aktywiści zajmowali się głównie rozdawaniem antyhitlerowskich ulotek i rozwieszaniem plakatów. W 1943 roku wszyscy jej członkowie podczas procesu pokazowego przed Trybunałem Ludowym zostali skazani na śmierć przez ścięcie (sędzią był Roland Freisler).

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
piochus_

Dlaczego nie zbieramy się na borowca który

piochus_ | 8 maja 2017 19:39:09 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

spowodował wypadek szydło? Dziś to już bardziej niż pewne.... Seba dostał 150 tyś więc może na remont zbierzemy?

odpowiedzi i komentarzy: 22
odpowiedz
okonek

na ryby w garniturze?

okonek | 7 maja 2017 21:43:08 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

i sledzik do kefiru?
o tempora, o mores - toz to w peerelowskich GS karmili lepiej.

źródła Twitter - Brodziński coś tam jeszcze bredził, ze zaczął się sezon na okonie (oj zobaczymy panie (p)ośle)

Ostatnia aktualizacja: 07-05-2017 21:47:02
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 30
odpowiedz
okonek

jednak interia zostala tajnie wykupiona? ;)

okonek | 30 kwietnia 2017 00:18:49 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

Tusk w mundurze SS. ​Konsul Szonert-Binienda wyjaśnia

Czytaj więcej na
http://fakty.interia.pl/polska/news-tusk-w-mundurze-ss-konsul-szonert-binienda-wyjasnia,nId,2388587

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
teorertikus

Ciekawe co teraz zrobią nałogowi gracze, jak wszystkie salony gier poznikały?

teorertikus | 12 kwietnia 2017 10:22:10 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

Tak się dzisiaj nad tym zastanawiałem. Kiedyś myślałem, że to dobrze jak państwo weźmie pod swoją kuratele różne rozrywkowe gałęzie i będzie z tego czerpać dochody. Byłem nawet za legalizacją i upaństwowieniem prostytucji, czy miękkich narkotyków. Państwo było by jedynym sutenerem i dilerem, bo cała inna konkurencja była by zakazana. Teraz widzę, że to i tak nie ma sensu, bo i tak wszystko podzielą między swoich Misiewiczów...Uśmiech

odpowiedzi i komentarzy: 42
odpowiedz
okonek

gdyby podali wiadomość jutro?

okonek | 31 marca 2017 18:46:07 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

http://www.rp.pl/Historia/170339877-14-kwietnia-Swietem-Chrztu-Polski.html

a  tu niestety kolejna "inicjatywa" 

odpowiedzi i komentarzy: 42
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 450,2 pkt elsieelsie
  2. 2 161,2 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 155,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 143,2 pkt tadziotadzio
  5. 5 115,6 pkt collins01collins01
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

ptakwodny collins01 kobietka tadzio mk777 jan_ek 57 arinkao