zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Polityka

A jednak koniec Owsiaka?

~Gość | 16 stycznia 2017 17:18:15 | kategoria: Polityka, Afery

• G+
  • Facebook

Gazeta Wyborcza atakuje prezesa orkiestry i apelują, aby zrezygnował z WOŚP.

Dominika Wielowieyska zaapelowała: „Niech Owsiak ustąpi. Dla dobra WOŚP”. Dlaczego? „Zlecając pracę samemu sobie, popadł w konflikt interesów” – wyjaśniła publicystka. Zdaniem Wielowieyskiej byłoby to dopuszczalne „pod warunkiem, że to nie Owsiak ustala wartość kontraktu. I że byłoby to jawne, a także wcześniej ogłoszone. Aby ludzie wrzucający do puszki pieniądze na rzecz WOŚP wiedzieli, co finansują”. Autorka „GW” skomentowała też wyjaśnienia samego Owsiaka w tej kwestii: „Teraz tłumaczy, że zarabiała firma, a nie on. Nie jest to poważne. Zlecając pracę samemu sobie, popadł w konflikt interesów”. Jak podkreśliła, „Owsiak ma dla WOŚP wielkie zasługi”, a kierowanie nią „wymaga ogromnego wysiłku organizacyjnego”. Ale „fundamentem WOŚP powinny być zaufanie i przejrzystość”.

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
antysocjalista

Cała prawda o rasistowskiej Ameryce wspieranej przez obamę i sorosa?

antysocjalista | 16 stycznia 2017 15:29:19 | kategoria: Polityka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

A biali lewacy protestują w tym kraju przeciwko "white supremacy"... żałosne...

Ostatnia aktualizacja: 16-01-2017 15:29:31
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
antysocjalista

Uwierzycie, że lewacy z USA są przeciwni rejestracji głosujących w wyborach?

antysocjalista | 16 stycznia 2017 15:26:52 | kategoria: Polityka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Powyżej zdjęcie 58-letniej Melowese Richardson, która została skazana za 6-krotne głosowanie na obamę. Było to możliwe, dzięki panującemu dzięki "demokratom" systemowi nie rejestrującym głosujących. 

Ostatnia aktualizacja: 16-01-2017 15:39:58
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
znafca_żyta

Hmmm

znafca_żyta | 16 stycznia 2017 06:57:43 | kategoria: Polityka, Politycy

• G+
  • Facebook

Można odnieść wrażenie, że ten wywiad był wczoraj. Wszystko nadal aktualne... Nieprawdaż???

http://thepolishreview.co.uk/index.php/home/kategoria-3/1316-leppera-prawda-o-kaczynskim-i-jego-pomagierach.html

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
garnituroman112

Znacie jakieś leki na porażenie prądem?

garnituroman112 | 16 stycznia 2017 02:12:56 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

co chwila gdy dotykam laptopa kopie mnie prąd (jak położę wcześniej rękę na kocu).
dzisiaj mnie rąbnął potężniej niż zwykle, aż w łokciu poczułem... i teraz mam bardzo dziwne uczucie w rece, az nie moge spac... cos mi sie stalo z nerwami, jakby bolą, strasznie niespokojna ręką, nie mogę jej mieć w spoczynku muszę ruszać, bo inaczej to okropne uczucie się pojawia.

wszystko przez brak żony

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
elsie

Co Wy na to?

elsie | 16 stycznia 2017 01:19:59 | kategoria: Polityka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

mnie to szczegolnie zaintersowalo bo to Zimerman...
https://wirtualnapolonia.com/2009/04/30/krystian-zimerman-czyli-prawda-jest-skandalem/

a "zamknij sie i graj" mowilo sie wieki temu do artysty ktory byl traktowany na rowni z lokajem...

Ostatnia aktualizacja: 16-01-2017 01:20:36
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy wiesz, że w przypadku zamierzonego czy choćby przypadkowego rozpętania 3 wojny światowej, nuklearnej, Polska przez szkodnika Kaczyńskiego,

~Gość | 15 stycznia 2017 18:54:25 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

zdradziecko ściągającego do Polski wojska USA, stanie się pierwszym celem obezwładniającego uderzenia rosyjskiego, nie tylko na bazy wojskowe, lotniska polskie, elektrownie i sieć energetyczną, ale i na Warszawę jako siedzibę centralnych władz?

Przecież Rosjanie nie mają żadnych roszczeń terytorialnych wobec Polski. Czy dlatego Kaczyński nieodpowiedzialnie prowokuje Rosję zagrażaniem jej wojskami NATO i rakietami JASSM-ER, bo jest szantażowany przez  wiadomonacyjnych ,jastrzębi Zachodu ujawnieniem treści jego rozmowy z bratem, przed tragicznym lądowaniem prezydenckiego Tu-154M w Smoleńsku, czy robi to z własnych, chorych kalkulacji, co byłoby bardzo dziwne?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz

Czy trzeba was zastraszyć, abyście wspierali jakąś inicjatywę?

~nie daje zarobić wiadomo komu | 15 stycznia 2017 18:22:43 | kategoria: Polityka, Inicjatywy

• G+
  • Facebook

Jak widać po wielu wypowiedziach na pytamy.pl WOŚP działa na takiej zasadzie, wrzuciłeś do puszki WOŚP jesteś dobrym człowiekiem, nie dałeś na WOŚP jesteś pisowcem, bydlęciem, jesteś szmatą itd. Dałeś na Caritas, fundacje Błaszczyk czy szlachetną paczkę jesteś śmieciem katolickim, pisowską mendą itd. Nie dałeś na Caritas itd, ale dałeś na WOŚP jesteś super człowiekiem. Dlaczego tak to wygląda? Dlaczego WOŚP musi być traktowany jakoś szczególnie, jakby był ponad wszystkie inne organizacje? Dlaczego WOŚP kojarzy się już tylko z polityką? Bardzo dziękuje moderatorom, którzy te drastyczne pytania i odpowiedzi zostawiają i pokazują co w ludziach naprawdę siedzi. Bo wielu w ogóle nie chce pomagać, tylko przy okazji dowalić każdemu kto ma inne zdanie. A najlepszym sposobem dowalenia jest argument nie dałeś na WOŚP jesteś szmatą. Jak wielu z was będzie musiało jutro pokazać szefowi serduszko WOŚP, aby przypadkiem nie stracić pracy?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
MrDisagree

Naprawdę??

MrDisagree | 15 stycznia 2017 17:20:23 | kategoria: Polityka, Konflikty i wojny

• G+
  • Facebook

Widzę że jednak zaczynamy mieć do czynienia z cenzurą i usuwaniem tematów "niewygodnych" a nie łamiących regulamin.

Od siebie dodam, że z obiektywnego punktu widzenia chciałem z czystej ciekawości dowiedzieć się tylko co się stało. Nigdy nie pałałem sympatią do serii "sentymentalnie" - ot nie moje gusta, a sama osoba autora w dyskusjach nie raz wywoływała u mnie irytację. Jednak jeśli będzie tak dalej, to w czarnych barwach rysuje się przyszłośc tego forum...

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 60
odpowiedz

Czy serial "Ucho prezesa" staje się też hitem w Europie? Sondaż

~Gość | 15 stycznia 2017 11:41:36 | kategoria: Polityka, Partie

• G+
  • Facebook

http://film.onet.pl/wiadomosci/ucho-prezesa-odcinek-1-i-2-dostepne-w-serwisie-youtube/zsldcb

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 109,1 pkt elsieelsie
  2. 2 84,2 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  3. 3 78,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  4. 4 77,8 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 76,6 pkt leone2leone2
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów