zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
garnituroman103

Skoro politycy łamią prawo i żartują sobie z sądów to jak Polacy mają być praworządni ?

garnituroman103 | 11 stycznia 2017 20:35:36 | kategoria: Motoryzacja, Samochody

• G+
  • Facebook

Kaczyński krytykował PO, że bezprawnie okupuje sejm i że nie może tak być by sobie robili żarty z prawa. Zasugerował, że skończą w pace, bo skoro gościa co jechal na gapę dali do wiezienia to nie moze byc ochrony dla polityków co łamię prawo.

Nie wiem jak Wa msięwydaje, ale mi, że tymi słowami wydał na siebie wyrok za łamanie konstytucji.

Słuchałem ostatnio niezależnych publicystów i powiedzieli prawdę: jeśli politycy łamią prawo to demoralizują w ten sposób Polaków. Ignorując trybunał konstytucyjny to tak jakby wpaść do sądu na rozprawę i powiedzieć "nie nie nie sąd tu głupoty gada, zignorować". 

Ostatnia aktualizacja: 11-01-2017 21:09:55
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 6 odpowiedz
tadzio

tadzio | 11 stycznia 2017 21:56:18
Odpowiada Ekspert kategorii Samochody I.

Oni inaczej są traktowani to coś jak poniektórzy na forum...Wyluzowany

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Tr1

Tr1 | 11 stycznia 2017 22:16:11

W jaki sposob złamali to prawo?

garnituroman103

garnituroman103 | 11 stycznia 2017 23:13:41

ignorują opinie trybunału konstytucyjnego łamiąc zasadę trójpodziału władzy. A wystarczyło poczekać do lata 2017 kiedy miała się skończyć kadencja jednemu z sędziów PO i mogliby go zastapic PISowskim...

no bo co ten trybunał miałby kwestionować do tej pory? Jedynie zmniejszenie emerytur sbekom i brak podniesienia kwoty wolnej.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Tr1

Tr1 | 12 stycznia 2017 20:34:29

Głupoty piszesz, bardzo duzo rzeczy w tym czasie zrobili, a w wielu rzeczach na pewno przeszkadzałby powski trybunał. Idą po rekord, jesli chodzi o liczbe ustaw http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rekordowa-liczba-ustaw-pis,137,0,2234249.html, PO nic nie robilo, to bylo narzekanie, ci nappierdalają jak moga i jest jeszcze większy ryk

AleBaba

AleBaba | 12 stycznia 2017 09:33:39

Dla mnie to nie nowina, każdy normalny człowiek wie o tym, że PiS od roku łamie prawo.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
garnituroman103

garnituroman103 | 12 stycznia 2017 11:27:29

ale KAczynski chce sadzic innych za lamanie prawa, mowi ze nie wolno lamac prawa a sam lamie.

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 36,6 pkt elsieelsie
  2. 2 21,7 pkt tadziotadzio
  3. 3 14,5 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 13,3 pkt BingolaBingola
  5. 5 11,8 pkt czwartyszopczwartyszop
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Catbert don_hihot jajeczko le-szcz mk777 tadzio jan_ek 57