zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Muzyka i film: Film

Maharadża98315

Czy Generał Hux jest rodzonym bratem Rey?

Maharadża98315 | 18 stycznia 2017 22:30:49 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Wiecie jak ona się nazywa ?

~qwerty098 | 15 stycznia 2017 20:20:00 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/15996320_572299182980107_1310429244_n.png?oh=79ed087e8e0841599994c91823a2b92b&oe=587D9E51
Tu jest link do tego zdj 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Hani

Czy wątki miłosne w polskich filmach są nieciekawe dlatego, że Polacy z natury nie mają do tego polotu i brakuje im romantyzmu?

Hani | 15 stycznia 2017 18:23:20 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

Bo nie pamiętam żadnej pary czy wątku gdzie bym uwierzyła w uczucia bohaterów. Z reguły to jest podane w wulgarny sposób jakby się oglądało patologie albo tak przyzieme podane, że ciekawsze byłoby chyba podglądanie sąsiadów. 

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
biedny miś

Piąty aliment :)

biedny miś | 15 stycznia 2017 16:34:24 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz

Szukam tytułu filmu

~Justyna....... | 13 stycznia 2017 18:32:10 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

Film, który widziałam w tv miał tytuł "Miłość w biegu", ale chyba inaczej przetłumaczyli.
Zaczęło sie jak główny bohater rozwalił ścianę więziena w której siedziała główna bohaterka. Facet został wynajęty przez ojca tej dziewczyny. Później poszli gdzies do baru/restauracji, gdzie było wesele i podpici/pijani wzięli slub (wiezienie i slub chyba bylo w Grecji bo tłukli talerze i krzyczeli OPA).
Później wrócili do Kanady i ojciec dziewczyny w podziece dał mu jakies pieniadze albo udziały i facet otworzył biuro podróży. Dziewczyna chciala sie rozwieźć i gdy dowiedziała się o tym biurze wkurzyła się, bo miała tam tez jakies swoje udziały. i Do tego biura zgłosiło sie 2óch facetów, którzy chcieli leciec w konkretne góry i jak najszybciej. Facet sie zgodził, a jego zona zdecydowala ze pojedzie razem z nim. Na miejscu okazało sie, ze w tych gorach rozbil sie heliktopter (chyba w nim byli koledzy tych co chcieli leciec). Nikt nie przezyl (zamarzli, zima byla) a w helikopterze było duzo kasy. I kolesie chcieli sie pozbyc pary, ale para przezyla i zaczął sie pościg, który trwal caly film.
Pamiętam, że ten ojciec miał kolege murzyna, który poźniej na koniec filmu przyjechal po nich.
Para/Małżeństwo sie fajnie droczylo ze sobą
Kojarzy ktos?

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Madman18

Ktoś pomoże z tytułem filmu ?

Madman18 | 12 stycznia 2017 16:17:37 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

Widziałem kiedyś trailer filmu który mnie zainteresował, teraz chciałbym go obejrzeć, niestety nie mogę go znaleźć. Film dotyczył roszczeń windykacyjnych, jakie jakaś  przedwojenna arystokratka rościła sobie tytułem obrazu dziewczyna z perłą. Film przedstawiał batalię praną o ten obraz. Nie wiem czy film był fikcją czy opisywał prawdziwą historię. Proszę o pomoc z tytułem. Film prawdopodobnie kręcony kilka lat temu

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
collins01

Tak aby w zimie sie zakochac?

collins01 | 10 stycznia 2017 10:48:34 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

https://www.youtube.com/watch?v=7Zyvg0pKT_o
Dla wszystkich którzy mysla ze to niemozliweMrugnięcie
Kiedys,co delikatniejsze natury,chodziły do kina,juz"przygotowane"na wzruszenia i uposażone w poduszki,do łez ocierania...A mnie jest szkoda ze kiedyś bywaly takie filmy,na wysokim poziomie które pozwalaly zapomnieć o bożym swiecie,wzruszac i marzyc...I ze nie było w tym nic,z czego  moznaby kpic..."Śniadanie u Tiffany'ego","Kobieta i mężczyzna"czy właśnie"Love Story",Arthura Hillera,z ponadczasową muzyką Francisa Lai...
Znakomity i nie do zdarcia piosenkarz,Tony Bennett,na okładce jednej ze swych plyt,umiescil zdjecie stojących i marznących w kolejce po bilety na...Love Story...Dla jasności,byli to niemal sami faceci:))
"Co można pomyslec o dziewczynie która umarła w wieku 25 lat?Ze kochala Bacha,Mozarta...I Beatlesow"...Ryan O Neil i Ali Mc Graw.Podobno wyciskacz łez wszechczasow ale i film pelen piekna które wydaje się takie zwyczajne.Niemal na wyciagniecie reki...

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Henryk Kwinto

nostalgicznie

Henryk Kwinto | 10 stycznia 2017 10:36:04 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
- ika -

Jakiego filmu ostatnio nie daliście rady obejrzeć?

- ika - | 9 stycznia 2017 12:58:16 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

Jaki film tak bardzo Wam się nie spodobał, że zrezygnowaliście np. w połowie albo jeszcze wcześniej? Mile widziane uzasadnienie, będę wiedziała czego unikać ;)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 28
odpowiedz
Henryk Kwinto

nostalgicznie

Henryk Kwinto | 9 stycznia 2017 10:05:25 | kategoria: Muzyka i film, Film

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 242,7 pkt elsieelsie
  2. 2 124,9 pkt collins01collins01
  3. 3 112,9 pkt ata-ataata-ata
  4. 4 102,4 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 101,9 pkt VilemoVilemo
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

mk777 birbant Vilemo tadzio collins01 tomekloko don_hihot