zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
agta88

sprawić przyjemność facetowi?

agta88 | 10 listopada 2006 14:39:34 | kategoria: Miłość i związki, Erotyka

• G+
  • Facebook

no właśnie, co dziewczyna może zrobić, by sprawić przyjemność facetowi? co was, faceci podnieca?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 15 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
Bingola

Bingola | 10 listopada 2006 14:48:36
Odpowiada Ekspert kategorii Erotyka I.

Najwieksza przyjemność jaką zrobiła mi moja dziewczyna to na jakiejś prywatce, na którą ubrała się bardzo seksownie, powiedział mi w tańcu szeptem że nie założyła majtek. Juz po chwili zamknęlismy się w łazience, a co było dalej...

1 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 10 listopada 2006 16:35:34

Bingol - trochę higieny

agta - każdego coś innego, nie rób nic wbrew sobie, a będzie ok.

6 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
josze

josze | 10 listopada 2006 16:45:54

ciekawe pytanie
z pewnością seksowne wieczorowe ubranie - podkreślające wszystkie atrybuty i zalety kobiety
a z bardziej przyziemnych to m.in wspaniały obiad - nie bez kozery powstała maksyma: prez żołądek do ... :)
bardzo ważny jest przy tym każdy detal - na to faceci zwracają uwagę (nawet najmniejsze uchybienie czy błąd psuje wszystko)

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 10 listopada 2006 17:27:54

Josze: "nawet najmniejsze uchybienie czy błąd psuje wszystko".

Jak tak mówisz, to życzę ci wszystkiego najlepszego w stosunkach twoich z swoją kobietą, jeżeli dla ciebie najmniejszy błąd zepsuje wszystko, a tym bardziej uczucia twojej eks. Ja bym jej z pewnością to powiedział, ale po uczcie, ponieważ byłaby w super nastroju, że wszystko poszło OK, a potem by się dowiedziała (może) co źle, ale w sposób nie zmieniający jej humoru ;)

A co do tego, co podnieca facetów to z pewnością wieczorowa suknia i ładny wystrój, gdyż wtedy działa to na zmysł wzroku i daje ciekawe efekty xD

Zadbanie kobiety o sprawy, na które nie ma się czasu też jest bardzo mile widziane, może nie podnieca faceta, ale rozwesela, ponieważ kobieta nie wtrąca się w twoje sprawy, a robi coś użytecznego czego i tak byś nie zrobił (czyli sprzątanie, zrobienie dobrego jedzenia, jakieś porządki w ubraniach).

Miłe słowa i piękne sentencje też są mile widziane :) A sex to chyba oczywiste...

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
josze

josze | 10 listopada 2006 18:24:56

noneed: ok, założyłeś że jak cały nastrój i otoczka (co miałem właśnie na myśli) pryśnie przez 1 mały niuans, to domyślam się że zakładasz, że rzucam wszystkim, wstaję i na odchodne rzucam jeszcze parę niemiłych sentencji ?
Jak już wielu użytkowników serwisu wspominało: każdy ma swoje zdanie, zatem je wyraziłem. Natomiast bardzo mi się podoba, gdy kobieta potrafi dopracować każdy szczegół w tym co próbuje uzyskać - choćby to było pospolite mycie okien - co może być bardzo podniecające dla faceta ...
([u]oczywiście wg mnie[/b])

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Antykwa

Antykwa | 11 listopada 2006 02:15:08

Bingola, coś ci nie wyszło, brakuje zakończenia ! Czekamy na to najciekawsze. ;-)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 13 listopada 2006 12:16:27
Odpowiada Ekspert kategorii Erotyka I.

No, to, chyba, na innym serwisie, bo w tym czuwają moderatorzy. I chwała im za to!

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Gustavo

Gustavo | 26 listopada 2006 00:04:13

dać mu poczucie władzy chociarz na chwile niech czuje że panuje nad sytuacją ..a cooo niech ma ...;p

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 30 listopada 2006 21:03:56

Jak dla mnie musi być ze mną szczera całkowicie! Niech mówi co jej nie pasuje we mnie itd. Musi umieć mnie wysłuchać, czasem gdy mam coś do powiedzenia. Wystarczy, że jest szczęśliwa i uśmiechnięta, wtedy od razu i ja się ciesze :)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
czech800

czech800 | 21 grudnia 2007 07:43:50

Musi dbać o siebie no i duzo seksu i juz jestem szczesliwy...

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 z 2

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

zoska

Dobry i nie drogi klub fitnes ?

1 odpowiedzi i komentarzy
Notka

W co się ubrac na pierwszą randkę?

16 odpowiedzi i komentarzy
bacha