zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
dragonmoc51

czy warto sie zabić albo okaleczyć dla dziewczyny ?:(

dragonmoc51 | 1 maja 2011 10:49:50 | kategoria: Miłość i związki, Problemy

• G+
  • Facebook

Witam wszystkim,mam wielki problem ,mam 15 lat i chce sie zabić z powodu dziewczyny ?problem jest taki -moja dziewczyna spotyka  sie czasami z koleżankami i z takimi gośćmi ,jednym z takim gosci jest *******,zarywa do mojej dziewczyny bynajmniej tak to odczuwam...ostatnio sie spotkałem z moją dziewczyną miałą czas do 18.30 bo miała grać na gitarze a potem miałą iśc sie przejść z koleżankami,gdy szedłem z kolegą pod wieczór zauważyłem 3 koleżanki i 2 ich kolegow (ten co do niej zayrwa),jeden chłopak poszedł z nią a drugi został z moją dziewczyna i jego siostra szli razem koło siebie tak razme śmieli szedłem za nimi aż 500m w oczach miałem pełno łez normalnie tonełem w nich ,nastepnie złapalem ją za ramie i zapytałem sie czy dobrze sie bawi odpowiedziala że nie a tak bardzo sie cieszyła nigdy przy mnie taka nie byla i to mnei strasznie boli :( mam 15 lat i tak strasznei sie zakochałem chodzę z nią od 7 mięsięcy a ona z tym gosciem sie spotyka z 3 mięsiące po tym jak ją złapałem za ramie zaczełem sie wyzywać z tamtym gosciem a ona poszła z nim :((( a mnie zostawila ! ,dodam też że mam straszne problemy w nauce i już sobie nie radze w niczym :( czy warto to zrobić ?Jestem cały pogubiony

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 15 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 1 maja 2011 12:04:19

NIE3,NIE I JESZCZE NIE WARTO,ŻEBYŚ SIĘ ZABIJAŁ!!!Nie chcę w żaden sposób obrażać tej dziewczyny,ale nie jest takiego poświęcenia!!!Posłuchaj chłopcze,ja od x lat przeżywam koszmar z alkoholikiem pod jednym dachem(tytuł mojego pytania"Jak można znosić piekło w domu stworzone pezez alkoholika...")-przeczytaj to sobie i wyciągnij właściwe wnioski dla siebie...

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 1 maja 2011 12:05:32

znajdź sobie lepszą dziewczynę

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
rzymskiprofil

rzymskiprofil | 1 maja 2011 12:23:22

Z problemami, które wydają się zwykle przerażająco przytłaczające jest tak, że wystarczy głęboko odetchnąć, wyspać się, stanąć z boku i spojrzeć na nie z innej perspektywy, a już okazują się dużo mniejsze, drobne i łatwiej sobie z nimi poradzić.
Za każdym razem, gdy będziesz pod ścianą, przypomnij sobie to, odczekaj, zanim zrobisz coś pochopnie. Pewnych działań nie daje się odwrócić, za to każdy problem można rozwiązać, albo zmniejszyć.
Jeśli nie samemu to z pomocą kogoś innego.

Zrobiłbym sobie urlop od tej sytuacji.
Mózg musi się uspokoić.
Niedługo wakacje, wyjedź gdzieś, spędź ten czas aktywnie, a tymczasem unikaj miejsc, gdzie możesz spotykać tę dziewczynę, po co masz się ładować negatywnymi emocjami przez przypominanie i ciągłe przeżywanie tego upokorzenia od początku. Zajmij się czymś zupełnie nowym, innym, angażującym w takim stopniu, by odsunąć na dalszy plan sprawę dziewczyny. Myślę o przedsięwzięciach choćby typu fizycznego, jak zrobienie gruntownego porządku w piwnicy albo na strychu ;) O czymś, co zabierze Ci czas i ZMĘCZY fizycznie, bo przez to odpocznie psychika.
Zmęczenie fizyczne możesz realizować na różne sposoby, znam wiele osób, które w podobnej sytuacji (gdy mają problem) zabierają się na przykład za remont, podróż czy coś podobnego. To pomaga.
ZNAJDŹ SOBIE ZAJĘCIE ZASTĘPCZE, KTÓRE ODCIĄGNIE OD MYŚLENIA O DZIEWCZYNIE.
Dasz radę! Powodzenia

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
Darjalicja

Darjalicja | 1 maja 2011 10:54:22

Nie warto.

Ale warto się nauczyć pisać po polsku.

rzymskiprofil

rzymskiprofil | 1 maja 2011 10:58:45

ZDECYDOWANIE NIE WARTO!!!

Na dziewczynie nie zrobi to pewnie i tak wielkiego wrażenia, skoro jest taka, jak ją opisujesz.

Swoją drogą, co Ty w niej widzisz?!

Nie warto angażować się dla kogoś, kto nie liczy się z uczuciami innych, a nawet, co więcej - robi sobie z cudzych uczuć zabawę!

Masz dopiero 15 lat, więc wszystko odbierasz o wiele bardziej emocjonalnie, to zrozumiałe, że to silne przeżycie. Ale otrząśnij się, żyj dalej bo na pewno spotkasz jeszcze niejedną wartościową dziewczynę. Uroda to nie wszystko, a nawet nic wielkiego. Liczy się serce i wzajemność.

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
Pola

Pola | 1 maja 2011 11:54:26

Serce, zrozumienie, wzajemność. Reszta przemija.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Tupak

Tupak | 1 maja 2011 11:14:32

Ona jest normalna czy nie? Tzn. skroma, wyrozumiała czy bardziej szalona, dzika? Jak szalona to raczej będzie faceta co chwile zmieniać, tak mi się wydaje bo takie szukają 'przygód' zresztą pogadaj z tym kolesiem, jeśli nie czujesz sie pewny siebie zawsze możesz zacząć chodzić na siłownie, albo po prostu jakaś sztuka walki żeby być pewniejszym że gościu nie podskoczy, nie okazuj słabości bo cie wyśmieje, ale myśle że powinieneś z nim pogadać. O samobójstwie nie ma mamy chłopie ;D

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
tarantula1

tarantula1 | 1 maja 2011 11:23:40

"Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość"

Może nie przemawia do Ciebie ten cytat, ale pamiętaj, że całe życie przed Tobą, spotkasz jeszcze mnóstwo interesujących osób, w tym wiele dziewczyn. Na pewno teraz nie możesz o niczym innym myśleć, jak o tej sytuacji, ale to nie jest warte Twoich łez. Jesteś bardzo uczuciowym chłopakiem, ale właśnie to jest piękne i na pewno doceni to jakaś kobietka, spędzisz jeszcze wiele cudownych chwil życiu, to dla nich warto żyć!

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
Pola

Pola | 1 maja 2011 12:09:43

Warto żyć  dzisiaj dalej, bo dzięki temu doświadczeniu jutro będziesz widział więcej, słyszał lepiej. A Twoja uważność i wrażliwość doczeka się uznania i poszanowania.Czasem warto przejść przez mokradła, bo potem lepiej smakuje łąka pełna spokoju, blaku słonecznego, w którym przyjemnie się odpoczywa. Pytoludki są z Tobą.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
Castiel

Castiel | 1 maja 2011 11:30:43

Zabić nie bądź śmieszny :D

Nie masz pewności że ona woli jego od ciebie. Kobiety mają prostą "podziałkę" mężczyzn dla przykładu ( wiele kobiet sie ze mną nie zgodzi ponieważ nie jest w stanie za akceptować pewnych faktów :D no ale mam nadzieje że nie będą na mnie złorzeczyć:P ) w wielkim uproszczeniu przykłady:

przyjaciel: (definicja kobiety) ktoś zaufany z kim utrzymuję aseksualny kontakt ktoś komu może powiedzieć o wszystkim, z wierzyć z swoich problemów, newet czasem tajemnic,

partner: ktoś kto ją fascynuje i pociąga seksualnie, kogo kocha

wesołek: dowcipny koleś który ją rozśmiesza, i dostarcza rozrywki ale, nic pozatym

jest jeszcze wiele "podziałek" dla facetów ale  to przykłady tylko i bardzo skrócone do tego.

Jesteś bardzo młody i bardzo uczuciowy ale jesli nie jestes pewien jej uczuć porozmawiaj z nia co dalej z wami , jesli powie że juz koniec no to co ? bierz się odrazu za szukanie innej laski :D po co ci taka co niewie czego chce ty powinienes wiedziec czego chcesz.

Chcesz prawdziwej miłosci? Szukaj ,szukaj i jeszcze raz szukaj! Nie tak łatwo znaleść prawdziwą miłosć. ALBO

Ona ma przyjaciół ty też masz może ona potrzebuje odetchnąć od ciebie jeśli byliście nie rozłączni przez 7 miech. To też zacznij sie wozić z kuplami koleżankami, spotykajcie sie od czasu do czasu nie badz frajer ona ma dla ciebie jakąś wartość i ty też powinieneś mieć dla niej jakąś wartość, dlatego jej powinno zależe na waszym związku w różnym stopniu jesli tak nie jest no to co daj sobie z nią spokój jeśli nie bedzie sie wam układać i znajdź kogoś lepszego. niepisz mi tylko że nie ma lepszych jest ich od hu i wiecej:D

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
kobietka

kobietka | 1 maja 2011 15:24:53
Odpowiada Ekspert kategorii Problemy I.

Oczywiście, że NIE WARTO!

Zakochałeś się, porządnie. Widać, jak ważna jest dla Ciebie ta dziewczyna. Ale ona nie wydaje się warta Ciebie. Nie można bawić się uczuciami innych. Daj sobie z nią spokój i poczekaj, aż spotkasz naprawdę wartościową dziewczynę.

więcej odpowiedzi
1 2 z 2

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 48,5 pkt TrolmamTrolmam
  2. 2 47,2 pkt MuddyWatersMuddyWaters
  3. 3 33,7 pkt grzesiek19741grzesiek19741
  4. 4 26,8 pkt roqqroqq
  5. 5 23,9 pkt MoltoBeneMoltoBene
więcej rankingów